...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 3 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problem z grami || Zgło¶ nowe materiały
Download >> Gry


Nameless

Autor: Sozan

RPG Maker: XP
Wersja: Pełna
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 7,9 MB
Ocena: 4/10

Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


Naszym głównym bohaterem jest podróżny wojownik o imieniu Freddie, choć je¶li chcemy możemy mu zmienić imię na takie, jakie nam się podoba. Jak już wspomniałem jest wojownikiem który podróżuje z przyjaciółmi Svenem, Cary i Cometem. Nasz bohater został przygarnięty, przez Svena gdy był jeszcze mały. Jest najmłodszy z całej paczki, co czasami go drażni, bo nie może brać udziału w trudniejszych misjach. Tak rysuje nam się charakter i opis bohatera którym poprowadzimy w tej grze.

Już na samym pocz±tku gry staniemy do walki z mrocznym Xatusem, który chce od nas tajemnicz± szkatułkę. Pobije/Zabije (o 3-cim nic nie wiemy) naszych towarzyszy podróży, ale nie dostanie szkatułki. Je¶li chcecie poznać dalsze losy Freddie`go zagrajcie, co będę wam psuł zabawę z gry ;). W grze odwiedzimy Grashdie, Herie, Quegis i różne gildie(do niektórych można doł±czyć) i to tyle z tych ważniejszych miejsc.

W grze zobaczymy grafikę podstawow± ładnie wykorzystan± w tej grze jako mappingu itp. rzeczach. Dalej patrz±c/słysz±c widzimy już jak±¶ now± ładn± melodie i dĽwięki, co nam tylko czas gry umila, więc +. Fabuła, hmm... zemsta za ¶mierć Svena, chronienie szkatułki nie za bardzo oryginalne ale można na to jeszcze oko zmrużyć. Nameless, dla nieznaj±cych angielskiego chciałem poinformować, że słowo nameless oznacza bezimienny, taka mała ciekawostka. W grze możemy wybrać sobie gildie, która nam będzie pasowała, s± 3 kasty: warrior(wojownik), lancer(halabarder) lub knight(rycerz), co może się komu¶ bardzo spodobać. Gdzie niegdzie można spotkać w grze odrobinę humoru.

Nameless to fajna gra która na pewno się wielu ludziom spodoba, może tobie też ;). Polecam naprawdę w ni± zagrać. Mimo iż, projekt upadł, to jest jaka¶ szansa, iż zostanie wskrzeszony. Twórca może w pełnej wersji gry umie¶ci jeszcze co¶, co poprawi nam cał± zabawę (np.:skrypty?). No nic, ale mamy nadzieję, że kiedy¶ doczekamy się pełnej wersji. Niech wena twórcza bedzie z wami ;)

Nie ma to jak obgadywanie bohatera w jego obecno¶ci... Takie życiowe.

Podstawowy system walki z RPGXP, za wiele akcji nie zostało tutaj wprowadzone.
Głowa do góry! Kobieta zmienn± jest, przyjdzie czas, że za toba zatęskni.
Pusty bar, nie mam pojęcia z czego się utrzymuje.


Tekst: Mikau
email: mikau1@o2.pl