...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl?darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
ZAYKOWORKS

Informacje || Problemy z RPGXP || Zgłoś nowe materiały
RPG Maker :: RPG Maker XP

Inn


Witam w opisie mego skryptu INN, który ma wam pokazać jak zrobić odpoczynkowy lokal. Na początku trzeba oczywiście zrobić wnętrze karczmy, i oczywiście właściciela lub właścicielkę. Jak z nią gadamy trzeba walnąć jakiś text, w formie, Witaj, może chcesz odpocząć, pokaż wybór tak lub nie. Musimy ustawić warunek, że masz pieniądze większe lub równe jeden, wtedy nasz karczmarz lub karczmarka nie będzie głupia.

W [Tak]dajemy texty, sami pomyślicie jakie, i musimy też zapłacić, przypóśćmy 10zł. Musimy w pierwszej zakładce, w zmień, wziąść ilość pieniędzy, i tam odjąć 10zł. Wtedy ustawiamy rych postaci, do łużka. Jak już bohater będzie w łużku, trzeba zrobić odcień ekranu, który znajduje się w drugiej zakładce, odcień wszstkie kolory na -255, szary 0. Teraz musimy zająć się dźwiękiem INN, który jest w odegraj ME (w drugiej zakładce), INN. Znajdziecie to napewno. Teraz musimy w drugiej zakładce, drużyna, wylecz, ustawiamy cała drużyna. Następnie odcienie zwracamy na 0 i tyle. Oczywiście jeżeli kliknie się na opcje nie, wtedy wystarczy tylko text.

Jak sami widzicie to nie jest tak "hopsiup" jak w 2003. Trzeba troche pobuszować po zakładkach. Napewno to się znajdzie w karzdej grze, narq.


Autor: P@tioz
email: patioz@o2.pl
Pobierz:
  • Inn