...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Pomoc || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Archiwum

Archiwum 2010: Lipiec


23 lipca 2010 - 12:21 (Reptile)

Konnichiwa,
Od wczoraj są prowadzone testy nad radiem (StrongholdFM!), ale niestety nie wyrobiłem się z informacjami. Dzisiaj po lewej stronie w menu (pod działem WYMIANA) pojawia się nowa pozycja: Radio. Na jakiej zasadzie będzie radio działać? Chyba na tych samych zasadach co były, gdyż nic nowego raczej nie wymyślimy. Jest spotkanie na chatcie, to postaramy się też zapodać radyjkiem. Jaka muzyka będzie lecieć: to od waszego gustu. Jeżeli zapodacie jakieś konkretne klimaty (tytuły piosenek), to w radiu się pojawią, a jak nikt nic nie zgłasza na życzenie, no to będą widzimisie prowadzącego radio (((_^)

Trzeba było stworzyć nowy numerek GG radia, poprzedni jak kamień w wodę przepadł. Trudno i świetnie, nowy numer to: GG#25138222. No to by było na tyle, radio będzie dzisiaj raczej cały dzień grało (w ramach testów), zobaczymy jak się sprawuje. Kto jest chętny to zapraszam do słuchania. Jya!


21 lipca 2010 - 13:21 (Reptile)

Konnichiwa,
2 tygodnie minęły jak z bata strzelił, a na twierdzy z leksza się nic nie zmieniło. Chyba najwyższa pora coś z tym zrobić. Mimo iż wakacje się zaczęły, to każdy (jak zwykle) posiada jakąś wymówkę: jednemu pies zjadł materiały, inny mówi o jakiejś powodzi, szkole, poprawce... Tak jasne... Dla chcącego taką wymówkę przygotować to nic trudnego - ale nie możemy pozwolić się rozpłynąć jak niektóre osoby, trzeba trzyać się silno i nawet w sytuacjach kiedy powyrywają nam ręce, trzeba pokazać, że jest się prawdziwym makerowcem i tak jak Radek, przygotować jakiś pak grafik jak np. Kafelki do RPGVX z gry Pekka Kana 2. Radkowi życzymy powrotu do zdrowia (swoją drogą, ciekawi mnie co by przygotował jakby stracił nogi?).

Dobra, ale ważne, że reptile wrócił do internetu, World Tour zakończył się (raczej) niepowodzeniem, chociaż udało się trochę dobrych owoców zdobyć. Teraz najwyższa pora trochę więcej newsów pisać. Do następnego razu.
Jya!


17 lipca 2010 - 12:43 (Sozan)

Wtam was wszystkich!
Dzisiaj (właściwie wczoraj, ale zapomniałem wrzucić newsa) na stronkę trafiły:
-Porada napisana przez Rubina, pt. ''2 graczy''
-20 lekcja kursu RPG Makera XP
Wkrótce znowu coś napiszę (prawdopodobnie).
Pozdrawiam,
Sozan


2 lipca 2010 - 05:36 (Reptile)

Ohayoo,
Najgorsze miało już być za nami, niestety życie wyjątkowo uwielbia sprawiać trudności. Nie wiem jak innym, ale mnie na pewno. Właśnie w chwili, gdy piszę tego newsa, ostatnie minuty mi uciekają do pociągu. Dostałem dosłownie skierowanie w kilka miejsce i, no właśnie przez najbliższe 2 tygodnie będę podróżował po całej Polsce: Gorzów wielkopolski, Wrocław, Opole, Katowice, Łódź, Gdynia no i pod koniec Gdański. Ot taki Reptile World Tour, tyle, że po Polsce. Wykorzystam tę okazję, aby konkretnie zbadać te miejsca i być może uda się zorganizować jakieś Targi Makerowskie. Oczywiście osoby, które poprosiły o pomoc przy makerze otrzymają ją w wersji live.

Co jeszcze miałem przekazać? Postaram się od czasu do czasu (jak gdzieś znajdę jakieś źródło internetu) Tutaj pokazać, czy coś napisać, ale wydaje mi się, że nie pojawi się nic prędzej jak po 19. Kto w tym okresie zdecyduje się wstąpić do redakcji, to wszelki prośby, motywacje, materiały i testy składać/pisać/męczyć proszę Wielką Radę (Virdosa, czy Sozana), albo cierpliwie poczekać na reptile do 19 lipca.

Żeby news nie był za bardzo pusty, to do downloadu wrzucam kolejny pak facesetów mojej roboty, są to ripy bohaterów z starej gierki na Amigę: Body Blows Galactix, stare newsy wiadomo, do archiwum. No to by było na tyle.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022