Twierdza RPG Maker - KSIEGA GOŚCI

Księga Gościkliknij tutaj, żeby dodać wpis19.05.2023 - 14:53 - Miseris

Hej, nie wiem, czy jestem ślepy, czy co, ale chciałem sobie pobrać stare green levithany, ale nigdzie ich nie widzę, pokierowałby mnie ktoś?


14.01.2023 - 19:44 - radek02

Dobrze tu wrócić i powspominać po takim czasie :)

e-mail


04.09.2022 - 6:48 - Reptile

Tak tak tak, zanim maniak poinformował, to link do GL2 już został naprawiony (ale fakt mleko rozlane). Wirus nie był aż taką wielką katastrofą na jaką ją ludzie malują, ale każdy powód na porzucenie, marudzenie jest dobry. Szkoda, że te wpisy pomijają świetną informację jednego kolegi, że GL było powodem do założenia potężnej strony o RM jakim była Gildia.

Snake spokojnie mógł tworzyć dalej projekt. Kto chce tworzyć to będzie tworzył.

Nie ważne co się napisze, czy zrobi - zawsze szukasz zaczepki, albo motywu po to by kogoś ośmieszyć czy poniżyć. Fajnie, że uwaga u ciebie skupiła się na tym jednym projekcie (i tej wpadce), pomijając całą jej serię :)

Dlatego kolejne tego typu wpisy (szukające zaczepki, pisane przez anonimowych sympatyków), będą notorycznie usuwane.


02.09.2022 - 23:11 - Sympatyk Twierdzy 2003

"Dzięki Green Leviathanom, programom dołączonym do tłumaczeń jako gry demonstracyjne pokazujące podstawowe zagadnienia makera." XDD

W dniu 17 sierpnia 2003 roku o godzinie 11:40 gra wylądowała w downloadzie Twierdzy. Nie zagościła tam jednak na długoŚ Z całej sceny zaczęły spływać doniesienia o tym, że tytuł jest zawirusowany. Już o 15:00 tego samego dnia maniak_rpg publicznie poinformował o wirusie w newsie na Twierdzy. Na scenie wybuchła prawdziwa burza. Wirus dopadł dziesiątki użytkowników i ich projekty. Na chacie zawrzało. Jednym z najbardziej dramatycznych wydarzeń tego dnia była deklaracja makerowca Snake, który utracił projekt, nad którym pracował miesiącami – gry Kage Adventure’s. Snake, rozgoryczony, postanowił na zawsze opuścić polską scenę RPG Makera.


19.01.2022 - 11:46 - MikiMo

dawno mnie tu nie bylo widze ze stronke prowadzi Rubin i chyba to jedyny aktywny redaktor. Powodzenia! Fajnie ze Twierdza dalej istnieje!

e-mail


10.01.2022 - 14:27 - x-teszek

Ja widzę tę stronę i pozostałe tak...Ocalić was może tylko likwidacja działów zapowiedzi gier i ich podobnych. Pozwoli to skupić się twórcom na skupieniu na tworzeniu gier - otrzymywaniu opinii i pozwoli przede wszystkim skupić się graczom aby pisac rzeczowe opinie na temat dem i gier, które pomogą twórcom. W ten sposób odciągnięcie od sceny pozerów i ludzi, którzy udają, że tworzą - oddając więcej czasu i przestrzeni dla prawdziwie zainteresowanych twórców i graczy. Ilość ludzi od fake zapowiedzi to plaga, która wypala te strony. Zapowiedzi to w większości Fake PRODULKCJE, które służą tylko do atencjonowania się ludzi - na uwagę zasługują twórcy dem i gier - tylko to pozwoli rozwinąć się gierkom i zyskać wsparcie.


08.11.2021 - 9:11 - Rejw

Strona nadal się trzyma i są ciągle nowe wpisy. Widzę że niedawno założyliście kanał YT i poszerzacie swoją działalność o nowe silniki.
Super ze strona się nie zatrzymuje, tylko jest ciągle rozwijana i dodawane są nowości. Największa i najstarsza strona w historii Polskiego RPG Makera. Świetna robota!

Pozdrawiam Reptile świetnie że trzymasz i prowadzisz to wszystko przez tyle lat. Bez ciebie nie byłoby tego w Polsce chłopie.


01.11.2021 - 8:45 - Diego

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nie było mnie tu kilka lat jednak w końcu postanowiłem was odwiedzić. Klimat strony się nie zmienia i bardzo dobrze, że wszystko jest jak za starych dobrych czasów. Pozdrawiam redaktora Rubina, kolegę z którym wpisaliśmy się w historię Twierdzy. Dobra robota ź

e-mail


26.10.2021 - 1:40 - slav

duży kawałek (niszowej) polskiej historii internetu. Niesamowite


14.09.2021 - 22:09 - DuduśMaślanka

Dzień dobry, z 10 lat temu bawiłem się trochę RPG maker'ami i mimo, że nic ciekawego (ani grywalnego XD) nigdy w nich nie zrobiłem to zabawa i tak była przednia. Bardzo miło widzieć, że Twierdza RPG Maker'a dalej dobrze się trzyma.

Przechodząc jednak do sedna sprawy, naszła mnie ostatnio ochota na to żeby zagrać sobie w Green Levithan'a. Widzę jednak, że nie można już ich pobrać tak jak dawniej tylko trzeba kupić na Steam'ie.

Chciałbym się zapytać, czy można gdzieś pobrać samego Green Levithan'a IV oraz IVII?

Pozdrawiam ~Duduś

e-mail


[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [8]


 


wpisow: 79, komentarzy: 0, odwiedzin: 20472, dzisiaj: 9, wczoraj: 4