Twierdza RPG Maker - KSIEGA GOŚCI

Księga Gościkliknij tutaj, żeby dodać wpis19.01.2022 - 11:46 - MikiMo

dawno mnie tu nie bylo widze ze stronke prowadzi Rubin i chyba to jedyny aktywny redaktor. Powodzenia! Fajnie ze Twierdza dalej istnieje!

e-mail


10.01.2022 - 14:27 - x-teszek

Ja widzę tę stronę i pozostałe tak...Ocalić was może tylko likwidacja działów zapowiedzi gier i ich podobnych. Pozwoli to skupić się twórcom na skupieniu na tworzeniu gier - otrzymywaniu opinii i pozwoli przede wszystkim skupić się graczom aby pisac rzeczowe opinie na temat dem i gier, które pomogą twórcom. W ten sposób odciągnięcie od sceny pozerów i ludzi, którzy udają, że tworzą - oddając więcej czasu i przestrzeni dla prawdziwie zainteresowanych twórców i graczy. Ilość ludzi od fake zapowiedzi to plaga, która wypala te strony. Zapowiedzi to w większości Fake PRODULKCJE, które służą tylko do atencjonowania się ludzi - na uwagę zasługują twórcy dem i gier - tylko to pozwoli rozwinąć się gierkom i zyskać wsparcie.


08.11.2021 - 9:11 - Rejw

Strona nadal się trzyma i są ciągle nowe wpisy. Widzę że niedawno założyliście kanał YT i poszerzacie swoją działalność o nowe silniki.
Super ze strona się nie zatrzymuje, tylko jest ciągle rozwijana i dodawane są nowości. Największa i najstarsza strona w historii Polskiego RPG Makera. Świetna robota!

Pozdrawiam Reptile świetnie że trzymasz i prowadzisz to wszystko przez tyle lat. Bez ciebie nie byłoby tego w Polsce chłopie.


01.11.2021 - 8:45 - Diego

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nie było mnie tu kilka lat jednak w końcu postanowiłem was odwiedzić. Klimat strony się nie zmienia i bardzo dobrze, że wszystko jest jak za starych dobrych czasów. Pozdrawiam redaktora Rubina, kolegę z którym wpisaliśmy się w historię Twierdzy. Dobra robota ź

e-mail


26.10.2021 - 1:40 - slav

duży kawałek (niszowej) polskiej historii internetu. Niesamowite


14.09.2021 - 22:09 - DuduśMaślanka

Dzień dobry, z 10 lat temu bawiłem się trochę RPG maker'ami i mimo, że nic ciekawego (ani grywalnego XD) nigdy w nich nie zrobiłem to zabawa i tak była przednia. Bardzo miło widzieć, że Twierdza RPG Maker'a dalej dobrze się trzyma.

Przechodząc jednak do sedna sprawy, naszła mnie ostatnio ochota na to żeby zagrać sobie w Green Levithan'a. Widzę jednak, że nie można już ich pobrać tak jak dawniej tylko trzeba kupić na Steam'ie.

Chciałbym się zapytać, czy można gdzieś pobrać samego Green Levithan'a IV oraz IVII?

Pozdrawiam ~Duduś

e-mail


05.08.2021 - 7:33 - puniek/CookieMonster

Reptile, w sprawie Twierdzy wysłałam Ci maila. Mam nadzieję, że dotarł i dostanę od Ciebie odpowiedź w najbliższych dniach.
Ę´•Ą•`Ę

e-mail        2003        puniek#0447


13.06.2021 - 3:41 - Kuba

Siema! przecieram oczy i dalej nie dowierzam... dalej istniejecie! jestem taki zadowolony z tego powodu! ostatni raz byłem tutaj w 2005 roku chyba! (16 lat temu)

aż sobie pobiore z tego powodu program i zacznę coś kleić :) początki moje były dość niezłe, ale tej zajawki nigdy nie zapomnę... daliście mi niezła motywacje do siedzenia w tej dziedzinie, jeśli można to nazwać zaliczeniem w kierunku digitalu! piona :)

e-mail


07.02.2021 - 23:38 - XXXX

Spoko, że kurs wolfa, ale poki co tylko informacje o programie i o debugowaniu, ale brak tutoriala co do faktycznego uzywania programu celem tworzenia gier wiec poki co wiekszosc ludzi nie ma czego debugowac


02.01.2021 - 17:12 - Poly

Dzięki Twierdzy zacząłem swoją przygodę z RPG Makerem lata temu, i o ile jeszcze nic nie ukończyłem, to bawię się przednio :D Mam jednak szybkie pytanko - kiedyś kiedyś do RPG Makera VX dorzucaliście autorską gierkę pokazującą możliwości silnika. Da się ją jeszcze gdzieś pobrać? Jedyne co pamiętam, to fragment tytułu "Code: VXII" i w sumie nie wiele więcej :D


[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [8]


 


wpisow: 75, komentarzy: 0, odwiedzin: 13926, dzisiaj: 4, wczoraj: 8