...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 15 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great

18 Sierpnia 2012 - 14:22 (Reptile)

Dobry*
W zasadzie od wczoraj jest w downloadzie do pobrania nowa gierka - Zakon Magów: Wybraniec Bogów, projekt z wersji XP makera. Nie jest to co prawda 'coś' najwyższych lotów, dnem bym tego też nie nazwał. Jak już to można to wrzucić do półki średniaków. Jak na pierwszy projekt źle nie poszło. Gierka jest, super 44MB do downloadu, udanych transferów, a ja być może zabiorę się za kolejne projekty, które mam nadzieję, że nie wbiją mnie w ziemię.
Jya


12 Sierpnia 2012 - 09:33 (Reptile)

Ohayoo,
Wczoraj nie co na czacie się z chłopakami zagalopowaliśmy, i zapomniałem napisać newsa. Tak jakoś wyszło. niektóre osoby może już miały okazję zagrać w nową gierkę, którą zrecenzował Vitas. Tym razem postanowił zarzucić dla was czymś konkretnym, jako, że większość Polaków nie wie jak robić gry RPG, to zapożyczył tytuł z zagranicznej sceny. Angielski projekt spod ręki Dark Gaia Studios, Legionwood - Tale of The Two Swords, wykonany w RPG Makerze VX. Tylko 62MB do pobierania; a przy okazji dość wysoka ocena (7/10 wg Vitas'a). Czy ta gra na tyle zasługuje, zagrajcie sami.
Jya


7 Sierpnia 2012 - 23:40 (Reptile)

Wieczór,
Po dość ciężkich dniach, burzach, upałach itp. udało się jakoś zmobilizować i zrobić jakieś notatki. Progres z RM95 jest cały czas jak najbardziej. Wiem, że miała być tydzień temu, ale niestety nie wyrobiłem się. Aktualnie jestem pod ścianą i wiele jest do roboty. Wakacje całkowicie nie idą po mojej myśli, ale to też przewidziałem. Dziennie staram się jakoś znaleźć jakieś siły na chociaż godzinkę w programie, wiadomo, różnie z tym bywa. Dzisiaj sytuacja to już totalne załamanie w momencie kiedy chciałem spokojnie 2 godziny temu zrobić newsa, a okazało się, że coś mi usunęło materiały do wrzucenia (nową gierkę). Gdzieś to na pulpicie było i się jakoś zawieruszyło, albo gdzieś na USBekach. Pewnie jak nie będę potrzebował to znajdę, w każdym razie; grę pobrało się od nowa, wrzuciło na stronkę i recenzję/opis (niepotrzebne skreślić) napisało się od zera. Avernoth Saga; gra dość dziwaczna jeśli chodzi o styl, ale tragedii nie ma, tylko 34 MB (nie będzie mi miał autor za złe, że wywaliłem ponad 10 MB niepotrzebnych zasobów, jak i kilka błędów typu: nie znaleziono pliku jakiegoś tam, poprawiłem). Udanych transferów co do tego.

A teraz wiadomość od Demonix, administrator gry Aleara MMORPG
Aleara MMORPG! - Polska gra online oparta na klimacie fantasy! Wejdź do krainy, stwórz postać, wciel sie w jedną z 20 ras, jedną z 10 klas oraz jedną z 20 podklas i pokaż na co Cię stać! Udaj się w magiczną podróż po niemal 200 lokacjach. . Walcz o najwyższe miejsce w rankingu! Spędzaj miło czas rozmawiając wraz ze sympatycznymi graczami na czacie! Nie czekaj, wejdź do kariny

Po weekendowych ustaleniach, udało nam się nawiązać współpracę. Mam nadzieję, że na wymianie to się nie zakończy.
Bra'noc.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024