...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great

14 Października 2012 - 17:19 (Reptile)

Wieczór,
Panie i panowie, mamy mały sukces. Mianowicie udało mi się, naprawić linki, ale niestety tylko w RPGME -> Title. Pytanie dlaczego tak mało, jest mała zmiana koncepcji działów (dla zasobów). Zgodnie z życzeniem, materiały będą poukładane alfabetycznie, jednak problem stanowi informacja w dziale, jak się pojawi jakiś nowy plik. Jak to wyświetlić, czy jakaś inna ramka, jakoś wyróżnić, czy zwykła informacja. To jest po prostu jedna wielka zagadka, którą na dniach z redakcją rozwiążemy (liczę na was chłopaki). A przy okazji w dziale RPGME pojawiły się kursy, czyli kolejna zmiana. Nie będzie kursów jako takich (kurs 1, 2, 3 itd.), jakiś lekcji. Poprzeczka idzie wyżej, czyli autor kursu (jak sobie chce stworzyć jakiś kurs tak?) robi go od początku do końca w postaci PDF/DOC - wszystko jedno w czym i jak. Jeden plik do pobrania. Aktualnie mamy w tym dziale 2 kursy: od Pitera oraz od 7-Mały-7, który osobiście sam obrobiłem dodałem kilka komentarzy od siebie, więc myślę, że będzie się miło czytało coś takiego. Dobra, pora wracać do tych działów.
Jya


10 Października 2012 - 18:40 (Reptile)

Wieczór,
Starczy może tego odpoczywania, należy wprowadzić na stronie mały ład (w końcu!). Przymusiłem się do kolejnych poprawek na stronie i póki się nimi nie zajmę to nigdy się nie zabiorę za te linki, zatem plan jest taki, wrzucam to co udało mi się wykonać i wiem, że niektóre działy będą po prostu no rozwalone, ale tak będzie łatwiej mi znaleźć i poprawić co jest nie tak. Jeżeli trzeba będzie, to zarwie kilka nocek, by wszystkie linki funkcjonowały jak należy. A jak już na stronie będzie porządek, to ponownie będą newsy, materiały, gry i być może jakaś nowa redakcja, albo inne niespodzianki. Do tego czasu jak zwykle proszę o cierpliwość.
Jya
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024