...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 46 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum28 Lutego 2011 - 15:06 (Reptile)

Konnichiwa!
Kolejne kilka dni zleciało, aż udało się wrzucić kolejną gierkę na stronę. Szezjo zaatakował w kolejną część Czasoprzestrzeni. Oczywiście na tym chłopak się nie zatrzymał tylko postanowił podesłać kolejne gierki i ich recenzje, ale o tym kiedy indziej. Na chwilę obecną skupmy się na Czasoprzestrzeni 2. Zaraz, chwila, to już luty nam się kończy?! Jak ten czas szybko leci. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu wyrobię się z jakimiś materiałami.
Jya!

20 Lutego 2011 - 20:52 (Reptile)

Wieczór!
Pod koniec dnia, transfer dopisał i jestem z tego faktu zadowolony. Szezjo złapał się za nieco starsze pozycje i dokonał recenzji jednej bardzo znanej serii gier: Czasoprzestrzeń. Kilka poprawek trzeba było co prawda wprowadzić, transfer też nie za bardzo dopisywał, ale udało się i jest pierwsza część gry u nas do pobrania. A kolejne oczywiście w pogotowiu.
Jya!

17 Lutego 2011 - 16:10 (Reptile)

Konnichiwa!
Chyba podziękuję za internet od Pana Romka, i zacznę szukać jakiegoś alternatywnego wyjścia, bo tak dalej być nie może. Takiej beznadziejnej sytuacji to już dawno nie było, ale nie mam zamiaru tracić czasu na narzekanie, lepiej napisać co się udało (jakimś cudem), zamieścić na stronie nowy tytuł w dziale gry: Misja Ska'Cia. Jak dla mnie gra dość ciekawa, niestety autor recenzji uważa nieco inaczej, a jak ta gra wam się widzi? Sprawdźcie sami. Ja póki co postaram się coś wykombinować, aby było więcej jakiś newsów w następnym miesiącu, bo na obecny miesiąc nie zapowiada się dobrze, mimo iż jakieś tam materiały na poczcie leżą. Do następnego razu.
Jya!

11 Lutego 2011 - 21:10 (Reptile)

Wieczór!
Po ciężkim tygodniowym męczeniu się z jedną zdarzeniówką, Rubin musi być z siebie bardzo zadowolony czytając tego newsa. Zdarzeniówka przedstawia jak podczas gry włączy piękny napis PAUZA, tak aby gracz mógł sobie pójść spokojnie zaparzyć kawy czy herbaty, ewentualnie zapalić w piecu jak go babcia poprosi, a z grą nic złego się nie stanie i nikt nas w tym czasie nie zaatakuje, zdarzenia są na swoim miejscu, a wścibska siostra nie zobaczy naszych statystyk. Jeszcze jakby wprowadził tworzenie profili gracza chronionych hasłem to zapewne niektóre osoby skakały z radości. Prosta zdarzeniówka dla RPGVX wraz z masywnym opisem czeka na was w odpowiednim dziale.
Jya!

9 Lutego 2011 - 20:59 (Reptile)

Ave!
Aktualizacja na szybko, zauważyłem, że coś się stało i jeden pak facesetów z RPGME nie był podlinkowany. Eretzvaju (Evil Zone), kilka facesetów mojej roboty (znaczy się ripy z gry) zostały ponownie dodane, ale na tym nie koniec. Słuszna uwaga ze strony Twardego, mianowicie źle podlinkowana Przygoda Bartasa, została także naprawiona. A na koniec aktualizacja projektu: Septerra Core: Dream About The Past autorstwa Neko, wersja 1.1a jest u nas do pobrania oczywiście z dodatkowym poradnikiem.
Jya!

5 Lutego 2011 - 12:07 (Reptile)

Ave!
Trzeba brać się ostro w garść i wracać do roboty. Dawno dawno temu, być może 2 lata temu, na stronę wrzuciłem facesety (RPGME) z gry Dragon Ball. Nie mam bladego pojęcia, co się z nimi stało. Link wygasł, zostały usunięte przypadkowo, nieistotne. Nie były najgorszej jakości, dlatego postanowiłem zagrać, przejść gierkę i facesety ponownie zripować. Nawet tym razem wydaje mi się, że jest ich nawet więcej niż poprzednio. Oczywiście facesety w formie pictures, skromny pak z kilkoma twarzami bohaterów z znanego anime Dragon Ball (chodzi o pierwszą serię), jest dostępny i czeka na pobranie.
Jya!

3 Lutego 2011 - 16:53 (Reptile)

Wieczór!
Kilka dni jak już wszystko jest przygotowane, i nowe materiały na stronie i archiwum zrobione, ale zawsze coś przeciwstawiło się, by dokończyć notatkę. Za oknem idealna pogoda motywująca niektórych redaktorów do roboty. Dzisiaj (znaczy się kilka dni wstecz, ale mniejsza o to) w dziale RPGXP -> zasoby -> Ikonki, można znaleźć pak całkiem ciekawych ikonek o niestandardowym formacie (50x50), które z flashowej gierki King Island zripował nie kto inny jak Mrozik. Szczerze, też jestem zaskoczony, że udało mu się coś konkretnie wykonać... Szkoda tylko, że zajęło to sporo czasu, ale dobrze, że jest. Mrozik, oby tak dalej, czekamy z niecierpliwością na kolejne konkretne materiały.
Jya!Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022