...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 47 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum19 Kwietnia 2011 - 15:05 (Reptile)

Ave!
Tak się zastanawiał reptile, czy aby nie zwołać jakiegoś zebrania redakcyjnego, ale chyba nie będzie to konieczne. Dzisiaj ponownie kilka grafik (sztuk 3) trafiają do downloadu. Mikołaj przygotował podłoża walki (RPGVX). ...swoją drogą, może faktycznie trzeba będzie się łapnąć za kilka grafik i powrzucać jakieś nowe materiały na stronę. Do jutra \(((_^)
Jya!

15 Kwietnia 2011 - 17:33 (Reptile)

Wieczór!
Święta definitywnie źle wpływają na jakiekolwiek prace o(_ _o)
Im bliżej świąt, tym bardziej nikomu nic się nie chce (oczywiście z powodu natłoku innych prac). Dzisiaj nadal by nie było newsa, gdyby Mikołaj nie zarzucił swoimi materiałami. Nie jest ich co prawda jakoś wiele, ale nie ma co narzekać. Pak ekranów końca gry dla RPGVX oraz Okna wiadomości, czekają na was w dziale zasoby dla RPGVX. Mam nadzieję, że na tym się nie zakończy kwietniowa akcja i coś jeszcze się pojawi.
Jya!

7 Kwietnia 2011 - 17:42 (Reptile)

Wieczór!
Trochę z nowinkami przystopowaliśmy jak to widać, ale spokojnie, wszystko się kiedyś nadrobi, aczkolwiek mam taką nadzieję. Zanim polecą kolejne (jakieś tam) materiały, to przed nami kolejna zaległa gierka. Fatum 2: Mit Arkeliosa. Nie spodziewajcie się jakiś fajerwerków, tuż to zwykła rtpówka spod RPGXP, przepchana mp3kami po brzegi, ważąca ponad 70 MB. Tych co nie mają pomysłu na co przeznaczyć swój transfer, jak i miłośników prostych gierek RPGXP zapraszam do downloadu. Za drugą część gry, podziękujmy autorowi. Dzięki Vitas.
Jya!

1 Kwietnia 2011 - 17:54 (Reptile)

Wieczór!
Ostatnio jak zwykle zabiegany, nie mający na nic czasu, Reptile postanowił napisać ponownie newsa. Nie jest tak, że nic się nie robi całymi dniami. Praktycznie dziennie coś się dzieje, tylko nie wystarcza transferu aby o tym powiadomić (((_-)

Przykładów daleko nie trzeba szukać:
Stare wiadomość poleciały do archiwum, nowe buttony na stronie (Sencha Projekt, Anime WND, Mizu Star), nie znalazło się czasu aby o tym poinformować, przepraszam że tak późno. Dalej: coś się stało z serwerem Polchatu, dlatego chwilowo licznik został wyłączony. Jako, że to nie od nas zależy, dlatego prosimy o cierpliwość m(_ _)m

Wspaniała data, idealna na ciekawe informacje. Wiem, wiem, obiecałem kilka nowych gierek, ale spokojnie, tutaj nic nie ginie. Przyjdzie czas, że zostaną zamieszczone nowe pozycje, dzisiaj postanowił Reptile podzielić się z wami kilkoma przepowiedniami, co nas czeka w najbliższej przyszłości:
- Porządek na stronie;
Ma zostać wprowadzony jakiś nowy ład i porządek, przejrzystość, rozbudowanie działów.
- Nowa odsłona Rpg ME;
Poprawiona wersja RPG Makera ME, z jakimś specjalnym folderem Extra, który będzie zawierał materiały graficzne, ale nie tylko. Najciekawsze to fakt 4 gier dołączonych razem z programem.
- usunięcie działu redakcja;
Nie wiadomo tutaj czy chodzi całkowicie o ten dział czy o aktualną redakcję w niej znajdującą się. To jest w zasadzie ciekawostka...
- Ktoś ze sceny zacznie tworzyć projekt,
Niby nic nowego tutaj, ale to nie będzie byle jaki projekt (bo gdyby był to nie ma potrzeby o tym informowania nie?). Po ukończeniu znajdzie się wiele zwolenników do RPG Makera (do wersji w którym powstał projekt), znajdą się tacy co grę pokochają i tacy co będą z dumą w nią grywali, ale nie zabraknie tych co będą kląć na każdym jej kroku. Pewne jest, że każdy nie przejdzie obok niej obojętnie. Więcej informacji na ten temat jak zwykle nie wiadomo...

To by było tyle jeżeli chodzi o przepowiednie, wybrałem te co były najbardziej godne uwagi, reszta sprawiała wrażenie bajek (np. Nowa odsłona RPGXP, RPGVX czy GL5), czy inne typu, że aktualna redakcja się zabierze do pracy i będą newsy, czy jakieś nowe konkursy z nagrodami. Na koniec jeszcze jedna ważna uwaga proroków, nie wiadomo w jakiej kolejności się te przepowiednie spełnią, i w jakim czasie, a szkoda, bo zapowiadają się dość imponująco i ciekawie (((_^)
Wszystkiego dobrego w tym miesiącu.
Jya!Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022