...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 43 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum22 Czerwca 2012 - 22:58 (Reptile)

Dość późny wieczór!
Coś ta pogoda nie za ciekawie sprzyja. Jakoś po południu wysiadł czat, a zarazem można było odczuć jakiegoś swego rodzaju spowolnienia nawet i na Twierdzy. Oczywiście wszystko się już dawno (wieczorem) ustabilizowało. A samopoczucie twórców? Różnie i z tym bywa. Pod wpływem Rave stale się mobilizuje do jakiejkolwiek pracy i tym sposobem udało mi się zakończyć zabawę z RPG Makerem 95 (ver1.23xp). Zainteresowanym oczywiście poprawioną wersję podeśle na maila. A dlaczego nie wrzuciłem na stronę? Bo jeszcze musi przejść fazę testów, chłopaki szukują jeszcze gry demonstracyjne, no i obfity plik pomocy. Warto będzie poczekać na taki zestaw.

To by było na tyle jeżeli chodzi o informacje, teraz pora na materiały. Finwe (czasami koleś bywa na czacie, ostatnio coraz to częściej) przycisnął mnie do muru, abym wrzucił zestaw muzyczek z gry Crusader knights (Mroczne wieki). Chcesz, masz. Muzyczki są na stronie, osobiście sam ich słucham już drugą godzinę, do prawdy są bardzo klimatyczne. Może warto będzie się skusić i dostosować kilka utworów do swojego projektu? Wielkie dzięki za muzyczki Finwe!
Jya!


21 Czerwca 2012 - 18:14 (Reptile)

Konbanawa!
Tak też myślałem, że koniec czerwca nie będzie sprzyjał jeżeli chodzi o newsy. Ale w zasadzie tragedii nie ma (bywało gorzej), może jeszcze coś w tym miesiącu ciekawego napłynie na stronę. Dzisiaj na stronę ląduje dawno obiecana (i zapomniana) gierka od Archanixa - GK Legenda. Ni to pełna gra, ni to demo, kolejne jakieś dziwadło, seria gier czy coś w tym stylu miała wyjść, ale być może autor na tym się zatrzymał. Powiedzmy, że to jest demo. Projekt wykonany w RPGVX, 92MB, ktoś się pisze na pobieranie i zagranie?
Do następnego razu!
Jya!


12 Czerwca 2012 - 20:50 (Reptile)

Konbanawa!
Dzisiejszy news jest zasponsorowany przez Dragon Kamillo, który wymusił na mnie stworzenie nowego działu w Zasoby >> RPG ME. Mianowicie jest to dział dla większych animacji walk (Battle2). Dragon podrzucił przekonwertowany pak animacji z najstarszej wersji makera (95), tak aby animacje pasowały do wersji 2003. Dla nie orientujących się w temacie, battle2 działają na takiej zasadzie jak battle, tylko mają większe rozmiary, no i oczywiście występują tylko w wersji makera 2003. Dzięki Dragon Kamillo, oczekujemy kolejnych wspaniałych materiałów, a wiemy dobrze, że takie posiadasz (((_^)
Jya!


10 Czerwca 2012 - 22:38 (Reptile)

Konbanawa!
Uff, w końcu uporaliśmy się z działem gier na stronie. Dzięki Pakitosowi (który mnie podbudował i zmobilizował do roboty), udało nam się przez cały weekend zrobić cały dział z grami, obrobić w taki ładny nowy styl. Wszystko przejrzeliśmy od A do Z, wszystko działa jak należy (mam taką cichą nadzieję), a co za tym idzie: wszystkie gry jakie mamy są możliwe do pobierania(!). Min. demo gry Sadysta i Teker, na którą większość osób czekała i się upominała na czacie. Magia 2003 roku, demo gierki, trwającej kilka minut, ale coś w tym jest.

A skoro zrobiliśmy porządek z jednym działem, to najwyższa pora na materiały, a także porządki w innych działach. Zobaczymy co pójdzie pierwsze pod imadełko, ale najpierw jeszcze skromny pak ICO przedstawiający Elementy żywiołów od Pakitosa.
Oyasumi!


09 Czerwca 2012 - 22:44 (Reptile)

Wieczór,
Kolejne modyfikacje na stronie, dzisiaj prace pod ostrym kątem. W dziale gry zostały naprawione następujące literki: M, N, O, P, T. Co prawda jeszcze nam kilka tytułów pozostało (Q, R, S, Ś, W, X), ale tam nie ma aż tylu tytułów, więc powinno pójść jutro z górki, chociaż nic nie obiecuje, bo to różnie może bywać. Niektóre gry były nieaktywne (linki wygasły) bądź nie chciały się poprawnie rozpakować, więc zostały odświeżone: tytuły takie chociażby jak Mura-no Nazo czy Pokemon Pyrite.
Jya.


09 Czerwca 2012 - 17:55 (Reptile)

Wieczór,
Krótka informacja odnośnie kolejnych kodyfikacji na stronie. Dział gry, literka Z została przywrócona do porządku (znaczy się ten smolony nowy styl), a także przywrócenie ponownie gry Złodzieje Owiec (link padł). Literkę Z zasponsorował Pakitos, gdyż bardzo mu się nudziło. Dzięki za pracę, mam nadzieję, że kolejne literki też wykonasz, a Reptile tymczasem zabiera się za kolejne literki (od M). Pięknie by było, jakbyśmy się wyrobili z tymi grami już dzisiaj, gdyż kolejne działy (i materiały) czekają!
Jya.


03 Czerwca 2012 - 20:46 (Reptile)

Wieczór,
Wiosenne porządki, dalsza ich część. Po prostu krótka informacja, iż wszystkie gry do literki Ł są uaktualnione, i można pobierać. Teoretycznie dzisiaj powinna paść nowa wersja RPG Makera 95 na stronkę, tylko niestety pod koniec rozsypała się w drobny mak, gdzie tłumaczenie trzeba zaczynać od nowa o(_ _o)

Chyba to jest jedna z najbardziej stawiających opór wersja makera z jaką można mieć do czynienia, ale w sumie czego się nie robi dla garstki osób. Jak tylko zakończy się ta cała zabawa z nową wersją 95, to spodziewajcie się nowego działu na stronie (((_^) Póki co, niestety pozostawiam taką tylko odnotacje.
Jya.


02 Czerwca 2012 - 19:00 (Reptile)

Ave,
Nie mam pojęcia dlaczego ostatnio każdy miesiąc zaczyna się w miarę ciekawie, a kończy tragicznie (jeżeli chodzi o ilość newsów). Może w tym miesiącu wyjdzie całkowicie inaczej (liczę na to; taka mała cicha nadzieja, że z redakcji osoby się obudzą i ruszą w konkretnym kierunku). Póki co, Maj do archiwum poszoł! A czerwiec nas wita, tutaj z nową pozycją w grach: King Of Fight. Pełna wersja z RPGXP, niestety nie do końca można to nazwać grą. Drobne plusy są oczywiście, ale niestety nie do końca projekt został przemyślany w dobry sposób. Najwidoczniej skrypty ruby nie są w stanie uratować projektów.

Ostatnio ponownie zatapiam się w jakieś modyfikacje tutaj na stronie, nie dając oznaki życia. W sumie to chyba dobrze, bo cokolwiek się nie zrobi, to i tak to zaowocuje na przyszłość, kilka projektów, materiałów i kolejne modyfikacje przy stronie, szkoda tylko, że do tej wizji jeszcze trochę nam brakuje <(((_^);
Póki co, do następnego razu, Jya.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024