...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Anime Gakure
Polska Manga
Dragon Ball Nao
Słodki Flirt - gra o randkach
Radio Aoi - najlepsze radio z muzyk± azjatyck±
Alchemic
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
fallout walkthrough, fallout playground, video game walkthrough, playground, walkthrough, games
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Zgło¶ nowe materiały
Krypta >> Questy

Quest 68
Dziewczyna nie umiej±ca ¶piewać


Czę¶ć I
Na naszej drodze napotykamy płacz±c± niewiastę, która ma problem. Mianowicie, w następnym dniu bierze udział w przedstawieniu, w którym ma ¶piewać (powiedzmy hymn na cze¶ć jakiego¶ legendarnego tam w wiosce, znanego bohatera czy co¶ w tym stylu). Tak jak w tytule, dziewczyna nie potrafi ¶piewać, wstydzi się swojego głosu, jest nie¶miała, nie potrafi czytać z nut.

Naszym zadaniem będzie wesprzeć biedn± dziewczynę, poprzez "jednodniow± randkę". Przez cały dzień będziemy z ni± spacerowali po np. plaży, lesie, przy jaki¶ pięknych krajobrazach i wykonywali proste ćwiczenia (np. zręczno¶ciowy skrypcik na naciskanie klawiszy w odpowiednim momencie) na wykonanie poprawnego ¶piewu, aby nauczyć dziewczyny rytmu, słów, melodii, a może, aby przede wszystkim dodać pewno¶ci w siebie i ukazanie, że posiada piękny głos, którego nie powinna się wstydzić.

Podziękowanie: nie mam tutaj jakiego¶ szczególnego pomysłu. Może jaki¶ specjalny przedmiot, albo zwykłe "dziękuję" by wystarczyło?

Czę¶ć II
Po jakim¶ czasie odwiedzamy nasz± znajom± dziewczynę, aby rzucić okiem jak się jej wiedzie. Cieszymy się z szczę¶cia dziewczyny, że wszystko się dobrze układa, ale posiada nowy problem: dziewczyna jest znana w całym miasteczku i opanowała już wszystkie ¶piewy. Ludzie chcieliby usłyszeć jak±¶ now± historię - prawdziw± - a nie jakie¶ tam legendy. Chc±, aby dziewczyna ¶piewała o życiu.

Oczywi¶cie, mamy do wyboru 2 opcje:
a) olewamy sprawę - no to proste, zostawiamy dziewczynę z problemem i niech się martwi, nie...
b) chcemy jej pomóc - tutaj my¶lę, że bohater mógłby opowiedzieć o swoich problemach (wyci±gniętych z fabuły), czym się zajmuje, co planuje itp. itd.

Rozwi±zanie? Może jaka¶ prosta zdarzeniówka za pomoc± polecenia Pokaż wybór, aby dobrać jak najlepsze rymy, aby złożyć piękne opowiadanie? My¶lę, że takie co¶ w zupełno¶ci wystarczy. Oczywi¶cie można zawsze co¶ lepszego wyczarować.
Podziękowanie? Może dziewczyna będzie swoim ¶piewem leczyła cał± drużynę (HP/MP). Oczywi¶cie za freeko.

Czę¶ć III
Uwaga! Nagrod± będzie dodatkowa postać w drużynie, dlatego ważne jest, aby przewidzieć sytuację, czy będziemy mogli przyjać now± postać do drużyny!

To już będzie ostatnie nasze spotkanie z dziewczyn±. Tylko musi trochę czasu min±ć, zanim się zabierzemy do tej czę¶ci questu. Dowiadujemy się, że dziewczyna ma w sobie krew syren - dlatego jej ¶piew jest taki specjalny. Chciałaby zagrać na jakim¶ specjalnym instrumencie, ale nie potrafi w mie¶cie znaleĽć czego¶ odpowiedniego dla siebie, czego¶ oryginalnego. Potrafi grać na różnych instrumentach, ale czuje, że to nie jest to. Proponuję zrobić aktywowanie tego questu pod warunkiem, że wykonali¶my powyższe cze¶ci oraz zdobędziemy złot± harfę.

Sposób zdobycia przedmiotu:
W zasadzie to wszystko jedno, czy znajdziemy go gdzie¶ w jakiej¶ jaskini, nad morzem, czy wyrwiemy sił± jakiemu¶ stworowi wykonuj±c przy tym dodatkowego questa. Masz zdobyć ten przedmiot.


Po ukazaniu złotej harfy, dziewczyna jest zachwycona instrumentem. Zadaje wiele pytań (np. W jaki sposób i gdzie zdobyli¶my ten przedmiot). Przedmiot pomaga dziewczynie w rozwinięciu swych umiejętno¶ci leczniczych. Proponuje wyruszyć z nami w podróż, doczepiaj±c się do drużyny.

Postać dziewczyny będzie miała umiejętno¶ci lecznicze [Wszelkiego rodzaju leczenia, odnawianie energi HP, MP, wskrzeszanie, leczenie złych stanów (np. Cisza) czy będzie w stanie narzucić na przeciwnika zły stan (np. Cisze, Ogłuszenie, Zauroczenie)]

My¶lę, że do¶ć jasno przedstawiłem tego questa. Mam nadzieję, że komu¶ się przyda w jaki¶ sposób. Oczywi¶cie imię dziewczyny jest dowolne. Ważne, żeby było jakie¶ takie trafne i do niej pasowało.


Autor: Reptile
email: reptile@o2.pl