...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 28 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Pokemon Crystal PBF
Tsukuru Archive
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce
Subiektywnie o Tekstowych Grach Fabularnych i nie tylkoModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problemy || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Zgłoś nowe materiały

Zgłoś nowe materiały


Masz ciekawą grę, pomysł na scenariusz, quest, a może jakieś ciekawe materiały graficzne, którymi chcesz się podzielić? Prześlij je redakcji, z miłą chęcią zamieszczamy, wszystko co otrzymujemy (pod warunkiem, że nie jest to totalny badziew i trzyma jakiś poziom).

Co potrzeba do zamieszczenia materiałów?
Zgodę autora, pseudonim oraz adres email. Jeżeli jesteś autorem ciekawej gry (czy czegoś innego), to po prostu wysyłasz maila z materiałami do kogoś z redakcji z prośba o zamieszczenie twoich prac na stronie. W zasadzie to wszystko, od tej pory to my się martwimy, czy twoje prace można pobierać, czy są widoczne itd.

Komu słać materiały? Na jaki email, jaki link?
NIE! ŻADEN LINK! Wysyłasz normalną wiadomość email z załącznikiem gry i to wszystko! Żadnych linków (czasami, materiał nie może zostać wrzucony od razu, ponieważ redaktor nie ma czasu, albo mu się nie chce, albo trzeba pracę odpowiednio sformatować jeśli to jest opis, a jak to jest gra to należałoby jeszcze napisać recenzję, więc to może czasami trochę potrfać - w tym momencie link może wygasnąć i jest wtenczas problem).

Jak znaleźć email redaktorów?
Najprościej dział redakcja, albo po prostu kliknij w nicka przy newsach, czy recenzjach. Upewnij się jedynie, że ten redaktor jest aktywny i zamieści twoje prace, jeśli nie - pisz do innego, proste (do skutku!)