...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Zgło¶ nowe materiały
Krypta >> Scenariusze

Cyborg
Scenariusz 4
Gatunek: science fiction

Pewnego razu kosmici chcieli dokonać inwazji na nasz± planetę. Nawet fajnie byłoby im skopać tyłki gdyby nie mały szkopuł.

Rzecz sie dzieje mniej wiecej w 1300 r. Ludzie nie mogli dać sobie rady z UFO z pomoc± magii i miecza. Wiedz±c o tym spu¶cili na nasz± planetę tylko jednego 8 metrowego robota (ale za to jakiego). Sam robot składał się z 12 cyborgów scalonych ze sob± które też mog± z kolei poscalać się też w 6 pojazdów (gdyby który¶ z nich zostal zniszczony).

Ale tajemniczy bohater o ogromnej mocy prawie rozwalił robota. Prawie bo cyborgi rozł±czyły się i miały uciec w różnych kierunkach i poczekać na przybycie posiłków. Nie zd±żyły. Bohater wysłał w sam ¶rodek i cyborgi rozrzuciło po całym ¶wiecie.

Wydawało się, że po kłopocie dopóki pewien majsterkowicz nie znalazł cyborga o imieniu Terra. Naprawił go. Dysk miał czę¶ciowo zniszczony więc musiał wstawić nowy, pusty i jednocze¶nie pozbawić cyborga wspomnień i rozkazów. Moduł zmuszaj±cy go do posłuszeństwa też się spalił przez co Terra miał zupełnie now± osobowo¶ć. Terra wstał i zacz±ł dusić biedaka po czym spytał się gdzie został znaleziony w nadziei, że odnajdzie tam jak±¶ wskazówkę na temat swojej przeszło¶ci. Pamiętał tylko swoje imię. Gdy dowiedział się czego chciał zabił faceta. Wszedł do nastepnego pokoju i zobaczył kobietę i dziecko. Chłopec przestraszył się i schowal się za matk±.

Terra był istot± okrutn± więc podszedł i odci±ł swoim mieczem głowę kobiecie. Dzieciak zacz±ł wrzeszczeć. Terra nabił go na miecz jak saszłyk i wyszedł. Gdy doszedł na miejsce został zaatakowany przez Guraia - kolejnego cyborga. W czasie walki Terra odr±bał oponentowi ręke. W końcu Gurai poddał się i wytłumaczył swoje zamiary. Gdy tylko znajdzie jeszcze kogo¶ zamierzał założyć Organizację Uwolnienia Cyborgow. Miałoby to na celu zniszczyć rase ludzk± i stworzyć planetę cyborgów. Terra zgodził się mu pomóc. Cztery cyborgi trafiły do królestwa Fraudie, a pi±tka z nich do królestwa Hujay. Te dwa kraje od lat toczyły ze sob± wojnę. Cyborgi tylko wzmorzyły wzajemne ataki. Z drugiej strony nie mogli pozwolić żeby OUC wykorzystało to i zniszczyło ich wszystkich. Tak więc wszyscy z wszyskimi zaczeli walczyć. Taka wojna zniszczy cał± planetę. Szczególnie gdyby kosmici się zorientowali, że ich cyborgi żyj±...


Autor: Szatkus
email: ?