...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum30 Listopada 2010 - 10:56 (Reptile)

Konichiwa!
Myślę, że kolejna gra to dobry moment na zakończenie tego miesiąca. Szkoda tylko, że lekko się rozczarowałem jak tylko odpaliłem stary projekt z archiwum, czekający na recenzję: Legend Of The Battle. Nie wiem jakim cudem, nikt nie zaznaczył tej pozycji do ostrzału. Ocena 4 (na 10) najwidoczniej musiała to coś obronić. Szkoda tylko, że przy moim starciu ocena została podzielona przez 2, bo naprawdę albo to ja się nie znam, albo po prostu ta gra jest słaba! Jak widać, aby dostać słabą ocenę u mnie to trzeba też się nieźle namęczyć. Kto chce się dowiedzieć: JAKICH GIER NIE ROBIĆ, zapraszam do pobrania tytułu.
Jya!

28 Listopada 2010 - 18:42 (Reptile)

Konbanha!
Po dłuższym czasie tak zwanego dla niektórych opieprzania się, postanowiłem tutaj coś napisać, aby nie było jakiś zastojów. W zasadzie i tak była ładna przerwa, a z tego co widzę, to Sozan dalej męczy ten sen o przeszłości na rpgxp i nie napisał newsa. Eh, co ja z nim to mam. Dzisiaj na rozpałkę nowego tygodnia, ląduje kilka facesetów dla rm2k/3 (RPG ME) z gry Fire Emblem (7) - Rekka No Ken. A niebawem postaram się dostarczyć kolejne gierki na stronę. Mam tylko nadzieją, że znajdzie się coś wartościowego.
Jya!

23 Listopada 2010 - 12:44 (Reptile)

Ave!
Istny horror! Od 3 dni nie było żadnego newsa na stronie! Każdy się obija i nic nie robi. Normalnie koszmar! Dla pocieszenia nie tylko sam reptile przeżywa koszmary, z podobnym horrorem zmagał się Radek02, starając się zagrać w nową produkcję (na RPGXP) Kuby Pajączka. Piątek trzynastego (Friday the 13th - the game), nowa gierka ląduje do downloadu. Pierwsze próby horroru chyba zakończyły się niepowodzeniem (o czym i sam autor wie), ale okazał skruchę i obiecał poprawę przy kolejnej części, którą zobaczymy (mam nadzieję), że nie prędko.
Jya!

20 Listopada 2010 - 08:23 (Reptile)

Ohayoo... o(_ _o)
Kolejna gierka dzisiaj ląduje na stronkę. Wydaje mi się, jakby zrobił wielki błąd życiowy. Aktualnie jestem po drugim epizodzie Przygód Podróżnika Edwarda i czuję się jakby część, a w zasadzie resztki człowieczeństwa gdzieś całkowicie wyparowały. Kto chce spróbować swoich sił (chce się przekonać czy ma nerwy ze stali), to zapraszam do pobrania tej gierki. Jeżeli ktoś jest czystym M, to polecam, w innym wypadku dla własnego bezpieczeństwa, proszę o zignorowanie treści tego newsa. Co za piękny dzień, chyba sobie zrobię kilka dni wolnego.
Jya!

19 Listopada 2010 - 08:24 (Reptile)

Ohayoo!
Co zrobić, aby dzień był udany? Napisać newsa z samego rana. Wygląda na to, że przez kolejne dni będą same gierki. Wydaje mi się, że to jest świetna informacja. Problem w tym, że jak się okażą za bardzo hardcorowe, to nie wiem co z nimi zrobić. Dzisiaj postanowiłem wrzucić na stronę gierkę z 2006 roku, która zaginęła po akcji ring of fire (czystkach), ale spokojnie czekała w redakcji na recenzję. No i się doczekała. Ninje bez honoru, tytuł czeka na was w dziale gry. Zajmuje nie cały 1MB i jest to oczywiście z makera 2003, a kolejne tytuły już niebawem.
Jya!

18 Listopada 2010 - 16:39 (Reptile)

Wieczór!
Sozana jak nie było słychać, tak dalej nie słychać. Zdenerwowany Radek, który wysłał kilka materiałów nie może się doczekać, aż końcu jego opiekun wrzuci na stronę, jego wypociny. Dlatego Radek postanowił mi podesłać kilka materiałów, oczywiście ładnie poprosił abym je wrzucił. Na chwilę obecną to tylko (albo aż), jedna gra (145 MB) na RPGXP. Cały dzień trzeba było wrzucać, ale chyba opłacało się. Panie i panowie, Wrota Arkany ponownie stoją dla was otworem i zapraszają do pobierania (Wrota Arkany 2 dokładniej jakby ktoś nie zaskoczył). Podziękowania dla Radka za włożony wkład w recenzje.
Jya!

17 Listopada 2010 - 08:15 (Reptile)

Ohayoo!
Kolejne buttonkowe szaleństwo, dzisiaj do wymiany doszło z dwiema stronami o tematyce anime.
Anime Gakure - Anime Gakure, strona zajmująca się recenzjami Anime, oraz Mang. W sieci takich jest w zasadzie coraz to więcej i w zasadzie dobrze, gdyż dzisiaj ciężko jest wybrać dobre anime, dlatego wcześniej można zaczerpnąć o jakieś recenzje i komentarze innych.

Dragon Ball Nao - Dragon Ball Nao, strona poświęcona muzyce, filmom i programom komputerowy, ta jasne. Sama nazwa mówi za siebie, portal jest jedną wielką encyklopedią odnośnie znanego anime Dragon Ball. Znajdziecie tam dosłownie, wszystko. A czego brakuje to dajcie znać autorowi, z pewnością to dopisze.

Teraz chyba trzeba będzie się łapnąć za jakąś tematykę fantasty albo coś <(((_^)"
albo po prostu za kolejne materiały i gierki.
Jya!

16 Listopada 2010 - 21:39 (Reptile)

Konbanwa!
Miałem taką cichą nadzieję, że ktoś się w końcu ruszy i zarzuci jakąś nową gierką na stronę, ale najwidoczniej się koleś nie wyrobił. Cóż, chwilowy brak gier, można zatem łapnąć się za jakieś materiały, prawda? Dzisiaj bardzo skromny pak facesetów bohaterów z bardzo znanej (i dobrej) gry na GBA, Fire Emblem (6). Facesety należy niestety użyć w formie pictures, no i oczywiście są to facesety dla RPGME. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą, a tymczasem...
Chłopaki, weźcie się w garść no! Ileż ludzie będą na was czekać? (((_^)
Jya!

15 Listopada 2010 - 21:46 (Reptile)

Polska Manga
Konbanwa!
Dawno tego typu newsa nie było, wiecie tak zwróciłem uwagę na nasze buttony i w zasadzie, materiały materiałami, ale jednak trochę tak pustawo się zrobiło, dlatego postanowiłem coś w tym kierunku zrobić. Niezmiernie jest mi miło nawiązać współpracę z Rinoicią z Portalu Polska Manga (dot) PL! (((_^), może jednak będzie o wiele lepiej jak oddam tego newsa w jej ręce.

Rinoicia:
PolskaManga.pl jest portalem stworzonym z myślą o wszystkich miłośnikach japońskiej popkultury, komiksów i animacji.

Znajdziecie tam artykuły, w tym recenzje mang i anime oraz relacje z konwentów. Poczytacie również o zbliżających się wydarzeniach.

Jeśli chcesz nauczyć się rysować w stylu manga, przeczytaj zamieszczone na stronie kurs rysowania, w którym znajdziesz podstawy tworzenia mangowych artów, zaczynając od zwyczajnych szkiców, a kończąc na kolorowaniu własnych prac w programach graficznych.

Na portalu PolskaManga.pl obejrzysz galerię kolorowych i czarno białych artów oraz mangowe tapety.


Zatem zapraszam do odwiedzin, a jutro kolejny dzień z materiałami. No, chyba, że Sozan się ruszy i zamieści jakąś gierkę, co by było dla nas miłym zaskoczeniem na koniec dnia.
Jya!

14 Listopada 2010 - 16:49 (Reptile)

Dobry wieczór!
Szkoda przerywać ten łańcuch z newsami, skoro tak dobre idzie. Lukasz, (którego wspominałem w tamtym miesiącu, ten od nowego zina: independent), podesłał kilka materiałów do RPGXP. Zatem postanowiłem wrzucić jego pak przejść (transitions), oraz w jego imieniu zapraszam do pobrania nowego numeru (to już 3ci -> kliknij mnie). Chyba stronkę wpiszę do działu z linkami, aby nie przypominać o tym co chwile w Newsie.

Materiały poleciały na stronie, ale to nie wszystko. Odnośnie złotych widelców, na forum trochę impreza zaczyna się rozkręcać w tym dziale. Przygotowania idą pełną parą, a do współpracy postanowili się przyłączyć osoby z RMXP(.pl). Może tutaj słowo od Jazzawhisky: news na dziś - do współorganizacji zgłosiło się rmxp.pl przeprowadzą akcję zbierającą tytuły (jak u nas na forum) i swoją część głosowań w części RMXP (pełnych wersji jest tyle, że urządzimy na początku grudnia preeliminacje - by wybrać docelową dwunastkę). Dzięki za słówko, niebawem i Sozan się nam odezwie (((_^)
Jya!

13 Listopada 2010 - 17:20 (Reptile)

Dobry wieczór!
Wszelkiego rodzaju próby wrzucenia wczorajszej wspomnianej gierki, zakańczały się niepowodzeniem. Cały dzień zmagałem się z masakrycznym rozmiarem (8 MB), i w końcu wrzucenie zakończyło się powodzeniem. Nie wiem czy projekt o nazwie: Inny, zostanie uwzględniony do złotych widelców. Jest troszeczkę chaotyczny. Nic nie wiadomo o fabule (tylko na zasadzie domysłów), sam tytuł projektu nie jest do końca potwierdzony i prawdopodobnie ulegnie zmianie (jak zapewnia autor), ale być może załapie się jako zapowiedź, gdyż jakby nie było, projekt posiada swój klimat (horror). Połączmy tagi: rm2k3 + horror + PL. Czy to będzie dobra kombinacja? Moim zdaniem, jak najbardziej, ale na wszelki wypadek sami oceńcie.
Jya!

12 Listopada 2010 - 17:44 (Reptile)

Dobry wieczór!
Przygotowania do widelców idą pełną parą, ale nie spodziewajcie się, że teraz do downloadu będą lądowały same gierki, oj nie. Tak nie będzie. Radek02 się o to postarał, mianowicie ripnął kilka facesetów z jakiejś gierki internetowej Seavren: Wojownicy. Twarzyczki prosto gotowe do użycia dla posiadaczy RPGVX. Gdyby, chociaż odrobinkę ten piękny światłowód mógłby mi ofiarować jakąś większą przepustowość łącza, to może (ale tylko może), udałoby mi się wrzucić jakiś nowy tytuł, klimatycznej gierki. Jednak obawiam się, że to będzie musiało do jutra poczekać. Pech. o(_ _o)
Jya!

11 Listopada 2010 - 15:46 (Reptile)

Konnichiwa!
Cóż za niezwykła przygoda mnie dzisiaj spotkała. Wyobraźcie sobie, że kilku chętnych makerowców, zgłosiło się o test do redakcji, poczta przeciążona wszelkimi rodzaju materiałami, a sam reptile otrzymał urlop do końca tygodnia. Czyli można powiedzieć długi weekend, ale nie zakładajcie, że dziennie będę dla waszej dyspozycji. Muszę przecież kiedyś odpocząć. Chociaż znając, życie to i tak coś wypadnie i nici z urlopu będą. Kto jeszcze dzisiaj nie miał styczności z jakąś przygodą, to ma świetną okazję. Rave podesłał swoją gierkę, która oczywiście wylądowała u nas w zbiorze. Mimo iż demo, zawsze coś. Niezwykła przygoda, czeka na was w dziale Gry!
Jya!

10 Listopada 2010 - 10:13 (Reptile)

Ohayoo!
Koniec roku zbliża się małymi krokami, a wraz z nim kolejna edycja złotych widelców 2010! Golden Forki (dla niewtajemniczonych) jest czymś w rodzaju rozdaniu Oskarów (mini konkurs), zresztą nazwijcie to jak chcecie, GF jest wydarzeniem na GospodzieRMA, w którym ocenia się gry (pełne, dema a także zapowiedzi gier). Zazwyczaj tego co się orientuję każdy użytkownik ma prawo wypowiedzi, ograniczenia mogą zostać nałożone jedynie na profesjonalnych krytyków, aby nie popsuli całej zabawy (((_^)

Powstaje nowy dział -> Golden Forki, który znajduje się powyżej działu Konkursy (chyba widać). Na chwilę obecną nie jest w nim nic szczególnego i zapewniam, że się to wszystko zmieni, ale póki co zostawmy tak jak jest, a na całą gorączkę złotych widelców, wraz z Jazzwhisky zapraszam na GospodeRMA! (Link do tematu)
Jya!

8 Listopada 2010 - 16:05 (Reptile)

Konbanwa!
Ostatnio jakoś nie posiadam weny, aby cokolwiek napisać. Podobnie jest i z tym newsem. Może po prostu napiszę, że Radek02 podesłał kilka swoich ekranów przejścia do walki (Battlestart dla RPGVX). Znajdziecie je w odpowiednim dziale. Nie mając pojęcia co napisać, chyba po prostu zabiorę się za jakieś ripowanie czegokolwiek.
Jya!

5 Listopada 2010 - 18:46 (Reptile)


Rób projekt, powiadacie. Wystarczą pierwsze lepsze święta, aby zatrzymać jakiekolwiek prace przy stronie. Przez ostatnie kilka dni tak świeciło pustką, że aż mi się osobiście niedobrze zrobiło. Radek postanowił coś zrobić i przygotował recenzję gry, Czerwony Kapturek autorstwa Jajco2. To już jest 3 Czerwony Kapturek na naszej stronie, a zarazem 100 gra w kolekcji. Ładnie, ale może już zakończymy zabawę z jakimiś minigierkami konkursowymi wykonane dla jakiegoś specjalnego środowiska, a skupmy się raczej na konkretach, co?
Jya!Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024