...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 1 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Anime Gakure
Polska Manga
Dragon Ball Nao
Słodki Flirt - gra o randkach
Radio Aoi - najlepsze radio z muzyk± azjatyck±
Alchemic
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
fallout walkthrough, fallout playground, video game walkthrough, playground, walkthrough, games
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Informacje || Problemy || Zgło¶ nowe materiały
Strona >> Informacje

Informacje o stronie

Twierdza RPG Makera istnieje w sieci od Wrze¶nia 2002 roku, szczerze powiedziawszy wiele rzeczy przeżyła. Chwile wspaniałe, radosne, jak i ciężki i smutne. Twierdza RPG Makera jest stron± po¶więcon± programowi RPG MAKER (i tutaj głównie chodzi o programy firmy Enterbrain, z rodziny RPG Tsukuru). Zatem nie każdy program co nazywa się RPG MAKER, zaraz pojawi się u nas na stronie. Wspieramy twórców (młodych, amatorskich), którzy maj± marzenie stworzyć własn± grę RPG. Dlatego niesiemy pomoc, jak tylko możemy (tutaj uwaga - POMOC - nie oznacza wykonanie pracy za ciebie).

Na stronie można znaleĽć sam program RPG MAKER w języku Polskim, stworzone w tym programie gry, zasoby do programu (materiały graficzne, muzyczne, dĽwięki), kursy, porady, zagadnienia, questy, scenariusze, praktycznie wszystko co może cię zainspirować do stworzenia własnej gry.

Nie chcemy od ciebie pieniędzy; nawet nie wymagamy jakiej¶ ¶miesznej rejestracji, tworzenia konta, po to, by móc pobierać materiały. Chcesz z nich korzystać - korzystaj do woli, gdzie chcesz, kiedy chcesz. Czy na tych materiałach, co zamieszczamy w jaki¶ sposób zarabiamy? Nie. Nigdy nie zarabiali¶my, i nigdy nie będziemy zarabiać. Jeżeli zatem kiedy¶ od kogo¶ kupisz jakie¶ materiały, na których będzie konkretnie wypisany adres strony - to można będzie z t± osob± rozliczyć się nawet na pię¶ci, z czystym sumieniem.

Brak rejestracji, brak towrzenia konta, brak płacenia. Gdzie jest haczyk? Nie ma. Zauważ, że na stronie nie żadnych reklam typu pop-up, uciekaj±ce krzyżyki i jakie¶ inne niewiadome "chwyty", które można znaleĽc od zatrzęsienia na innych profesionalnych stronach www. Nie zarabiamy też na wej¶ciach, oczywi¶cie cieszymy się jak jest więcej wej¶ć na stronie (wszyscy się ciesz±, jak strona jest bardziej znana), ale bardziej zależy nam na tym, aby powstawały co raz to lepsze amatorskie materiały i gry.

Tak na prawdę, mamy nadzieję, że kiedy¶ uda ci się stworzyć dobr± gierkę, któr± będzie można wrzucić do downloadu na stronkę.