...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgło¶ nowe materiały
Jeste¶ w: Strona :: Archiwum28 Lutego 2011 - 15:06 (Reptile)

Konnichiwa!
Kolejne kilka dni zleciało, aż udało się wrzucić kolejn± gierkę na stronę. Szezjo zaatakował w kolejn± czę¶ć Czasoprzestrzeni. Oczywi¶cie na tym chłopak się nie zatrzymał tylko postanowił podesłać kolejne gierki i ich recenzje, ale o tym kiedy indziej. Na chwilę obecn± skupmy się na Czasoprzestrzeni 2. Zaraz, chwila, to już luty nam się kończy?! Jak ten czas szybko leci. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu wyrobię się z jakimi¶ materiałami.
Jya!

20 Lutego 2011 - 20:52 (Reptile)

Wieczór!
Pod koniec dnia, transfer dopisał i jestem z tego faktu zadowolony. Szezjo złapał się za nieco starsze pozycje i dokonał recenzji jednej bardzo znanej serii gier: Czasoprzestrzeń. Kilka poprawek trzeba było co prawda wprowadzić, transfer też nie za bardzo dopisywał, ale udało się i jest pierwsza czę¶ć gry u nas do pobrania. A kolejne oczywi¶cie w pogotowiu.
Jya!

17 Lutego 2011 - 16:10 (Reptile)

Konnichiwa!
Chyba podziękuję za internet od Pana Romka, i zacznę szukać jakiego¶ alternatywnego wyj¶cia, bo tak dalej być nie może. Takiej beznadziejnej sytuacji to już dawno nie było, ale nie mam zamiaru tracić czasu na narzekanie, lepiej napisać co się udało (jakim¶ cudem), zamie¶cić na stronie nowy tytuł w dziale gry: Misja Ska'Cia. Jak dla mnie gra do¶ć ciekawa, niestety autor recenzji uważa nieco inaczej, a jak ta gra wam się widzi? SprawdĽcie sami. Ja póki co postaram się co¶ wykombinować, aby było więcej jaki¶ newsów w następnym miesi±cu, bo na obecny miesi±c nie zapowiada się dobrze, mimo iż jakie¶ tam materiały na poczcie leż±. Do następnego razu.
Jya!

11 Lutego 2011 - 21:10 (Reptile)

Wieczór!
Po ciężkim tygodniowym męczeniu się z jedn± zdarzeniówk±, Rubin musi być z siebie bardzo zadowolony czytaj±c tego newsa. Zdarzeniówka przedstawia jak podczas gry wł±czy piękny napis PAUZA, tak aby gracz mógł sobie pój¶ć spokojnie zaparzyć kawy czy herbaty, ewentualnie zapalić w piecu jak go babcia poprosi, a z gr± nic złego się nie stanie i nikt nas w tym czasie nie zaatakuje, zdarzenia s± na swoim miejscu, a w¶cibska siostra nie zobaczy naszych statystyk. Jeszcze jakby wprowadził tworzenie profili gracza chronionych hasłem to zapewne niektóre osoby skakały z rado¶ci. Prosta zdarzeniówka dla RPGVX wraz z masywnym opisem czeka na was w odpowiednim dziale.
Jya!

9 Lutego 2011 - 20:59 (Reptile)

Ave!
Aktualizacja na szybko, zauważyłem, że co¶ się stało i jeden pak facesetów z RPGME nie był podlinkowany. Eretzvaju (Evil Zone), kilka facesetów mojej roboty (znaczy się ripy z gry) zostały ponownie dodane, ale na tym nie koniec. Słuszna uwaga ze strony Twardego, mianowicie Ľle podlinkowana Przygoda Bartasa, została także naprawiona. A na koniec aktualizacja projektu: Septerra Core: Dream About The Past autorstwa Neko, wersja 1.1a jest u nas do pobrania oczywi¶cie z dodatkowym poradnikiem.
Jya!

5 Lutego 2011 - 12:07 (Reptile)

Ave!
Trzeba brać się ostro w gar¶ć i wracać do roboty. Dawno dawno temu, być może 2 lata temu, na stronę wrzuciłem facesety (RPGME) z gry Dragon Ball. Nie mam bladego pojęcia, co się z nimi stało. Link wygasł, zostały usunięte przypadkowo, nieistotne. Nie były najgorszej jako¶ci, dlatego postanowiłem zagrać, przej¶ć gierkę i facesety ponownie zripować. Nawet tym razem wydaje mi się, że jest ich nawet więcej niż poprzednio. Oczywi¶cie facesety w formie pictures, skromny pak z kilkoma twarzami bohaterów z znanego anime Dragon Ball (chodzi o pierwsz± serię), jest dostępny i czeka na pobranie.
Jya!

3 Lutego 2011 - 16:53 (Reptile)

Wieczór!
Kilka dni jak już wszystko jest przygotowane, i nowe materiały na stronie i archiwum zrobione, ale zawsze co¶ przeciwstawiło się, by dokończyć notatkę. Za oknem idealna pogoda motywuj±ca niektórych redaktorów do roboty. Dzisiaj (znaczy się kilka dni wstecz, ale mniejsza o to) w dziale RPGXP -> zasoby -> Ikonki, można znaleĽć pak całkiem ciekawych ikonek o niestandardowym formacie (50x50), które z flashowej gierki King Island zripował nie kto inny jak Mrozik. Szczerze, też jestem zaskoczony, że udało mu się co¶ konkretnie wykonać... Szkoda tylko, że zajęło to sporo czasu, ale dobrze, że jest. Mrozik, oby tak dalej, czekamy z niecierpliwo¶ci± na kolejne konkretne materiały.
Jya!