...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum31 Marca 2011 - 16:38 (Reptile)

Wieczór!
Ostatnie tygodnie okazały się cięższe niż można się było spodziewać, ale w przyszłości na pewno bardzo zaowocują, ale o tym trochę jutro napiszę. Dzisiaj kolejna gra ląduje do downloadu, o dziwo, nie moja recenzja, nie moja gra i nie polski projekt. Pavlus (może ktoś kojarzy), z sąsiedniej strony postanowił się makerem i podesłał angielski projekt Epoch, oczywiście razem z recenzją. Skromnym zdaniem, trochę grę przereklamował wystawiając 7/10 (ja bym trzasnął między 5, a 6, ale spokojnie, nie mam zamiaru się w to bawić). Trochę wolnego czasu i już wszystko jest na stronie, a tym samym postanowił rozpocząć jakąś pracę w klimatach Final Fantasy, jak to się zakończy, może kiedyś coś zobaczymy. Póki co, tyle na dzisiaj, a w kwietniu kolejna seria gier, gdyż jeszcze nie skończyliśmy zabawy z nowymi tytułami.
Jya!

21 Marca 2011 - 18:47 (Reptile)

Konbanwa... desu! (((_^)
Panie i panowie, mam dla was piękną wiadomość, na Twierdzy mamy od dzisiaj 130 pozycji jeżeli chodzi o gry! Zaszczytnym 130 projektem zostaje Rebelia autorstwa Malyny. Jest to prosty (bardzo prosty) projekcik, ukazujący przygodę (tak wiem, kolejny projekt przygodowy) kolesia o nazwie Gerold. Miałem wielką nadzieję, co do projektu, że mnie aż tak bardzo nie zdołuje, ale niestety przeliczyłem się. Nie wiem, która to jest gra z rzędu którą oceniam tak (jakby nie było) słabo. Może kiedyś w końcu się przerzucimy z ilości na jakość, ale wierzę, że będzie coraz to lepiej. Przy okazji, jeszcze kilka gier zostało, zatem przepraszam
...za brak innych materiałów póki co.
Jya!

17 Marca 2011 - 17:34 (Reptile)

Konnichiwa!
Dzisiaj nawiązaliśmy wspaniałą współpracę z serwisem Mitsuki. Jest to dość specyficzna strona. Mitsuki to internetowe radio, gdzie jMusic jest puszczane non-stop. Czyli dla jednych rozkosz dla ucha, dla innych hmm . No, kto nie lubi to sobie sam domówi dalej na temat chińskich bajek i muzyczek. Nie zapominajmy jednak, że muzyka odgrywa ważną rolę w życiu każdego twórcy. Jest nie tylko miodem dla uszu, ale jest jednym z środków inspiracji dobrych gier (((_^)

Mitsuki - Twoje internetowe jRadio!

Tak na marginesie teraz myślę, czy nie warto będzie odsunąć te podwórkowe narzekanie o życiu i pukanie do drzwi (na myśli rap, hiphop, techno. itp.), a posłuchać jakiegoś innego rodzaju muzyki. Obcowanie z muzyką wiele daje, zatem zachęcam do zrelaksowania się w ciągu ciężkiego dnia i odpalić sobie radyjko na chociażby z jakieś 2 utworki.
PS: Baner jak i Button można znaleźć na stronie.
Jya!

16 Marca 2011 - 12:28 (Reptile)

Konnichiwa!
Obiecałem w tym miesiący gry, postaram się zatem dotrzymać słowa. Wczoraj Przygoda (Mikołaja) dla RPGVX, dzisiaj nieco inna gierka, w tych samych klimatach. Travelers Adventure (RPGXP), ukazało się w downloadzie. Kolejna prosta zwykła RTPówka, która tak jak większość tego typu gier posiada jedno źródło inspiracji, którego zaczynam mieć powoli dosyć. Kto jest w stanie grać w tego typu gry to zachęcam do pobrania, gdyż projekt waży jedyne 0,8MB, czyli można nawet w szkolnej kawiarence pobrać na dyskietki, swoją drogą zastanawiam się czy jest jeszcze ktoś kto kojarzy jak dyskietka wygląda (((_^)"
Jya!

15 Marca 2011 - 16:42 (Reptile)

Konnichiwa!
Na stronie wygląda na kilka dni przerwy, natomiast w rzeczywistości każdy dzień to ostra walka o przetrwanie. Być albo i nie. Z pewnością każdy słyszał o sytuacji w Japonii, co tam się teraz dzieje, sprawy się nie uśmiechają. Pisząc te wiadomości, proszę o wsparcie modlitewne, jakby nie było sytuacja jest dość poważna, a nie chciałbym nikomu tutaj wypominać ile im tak naprawdę zawdzięczamy (anime, mangii, gry, jrpg, rpg makery, muzyka, jak i wiele innych ciekawych rzeczy). Tyle możemy dla nich zrobić, prawda? Liczę na was makerowcy!

Nieco odbiegając od tej tragicznej notki, do downloadu ląduje kolejna gierka, która dość długo czekała na swoją reckę. Przygoda, niesamowita, tak, po tym tytule można sobie przypomnieć swoje pierwsze wypociny w programie. Właśnie to jest tego typu projekt. Projekt wykonany w RPGVX i nie mam bladego pojęcia dlaczego mnie tam w jakiś podziękowaniach nie było, ale chyba to nie jest istotne. Na co chce zwrócić uwagę, to inspirację i niektóre wątki w grze. Zainteresowani na pewno łapną o co biega.
Jya!

9 Marca 2011 - 11:36 (Reptile)

Konnichiwa!
Wczoraj dosłownie setne bajtów powstrzymały mnie przed wrzuceniem nowego materiału na stronę. Szezjo doczekał się dodania kolejnej swojej recenzji do gry Czasoprzestrzeń 3: Nowy Świat. Wiemy dobrze, że nie jest to jakaś nowa pozycja, ale jak się mówi: Stare, ale jare. Spokojna głowa, jeszcze w tym miesiącu ujrzymy kilka nowości jeżeli chodzi o gry. A makerowym księżniczkom z okazji wczorajszego dnia oczywiście składamy życzenia, wszystkiego dobrego. Kto jeszcze nie dał swojej księżniczce kwiatka, niech to uczyni czym prędzej z jakąś dobrą wymówką, gdyż Niespodziewany format, ban na komputer tutaj raczaj nie zadziała.
Jya!

7 Marca 2011 - 14:32 (Reptile)

Konnichiwa!
Nie lubię się śpieszyć, ale jak inaczej w tym tygodniu się nie da, to niech tak będzie. Kilka osób zaczyna strasznie się dobijać z materiałami na moją skrzynkę, a skoro już obiecałem, że się nimi zaopiekuję, to niech i tak się stanie. Dzisiaj do downloadu ląduje gra pt. Stara Kopalnia. Jest to z takiej średniej półki można rzec pozycja. Dla początkujących może okazać się ciekawą pozycją, natomiast dla pozostałych stratą czasu. Projekt zajmuje nie cały 1 MB, zatem zainteresowanych zapraszam do pobieralni, a kolejne nowe pozycje już wkrótce.
Jya!

4 Marca 2011 - 17:43 (Reptile)

Konnichiwa!
Stare wiadomości jak zwykle lądują do archiwum i myślę, że to dobra pora na jakieś małe podsumowanie, a może o określenie dzisiejszego stanu redakcji czy coś. Zatem, skład redakcyjny jest złożony z 8 osób. Jedna (czyli ja) od czasu do czasu coś tam pisze jakieś wiadomości od biedy. Kolejne 2 osoby (Virdos & Sozan) zaginęły gdzieś w akcji, do dziś nie wiadomo co szykują. Zaginionych w akcji postanowił szukać Radek02, który też się gdzieś zawieruszył. Zima powoli odchodzi, a to oznacza, że Mrozik sobie zrobi najprawdopodobniej wolne niebawem, CookieMonster jak i Rubin coś wspominali o feriach zimowych, czyli wybrali się na narty, oczywiście nie poinformowali kiedy wrócą. Jedynie co mogę sieknąć na stronę to nową grę Karty Arkany, z recenzją Szezjo. Następna część Czasoprzestrzeni (3) sobie trochę będzie musiała niestety poczekać, gdyż mam małe podejrzenia co do niej, ale prędzej czy później na pewno u nas zawita, podobnie jak i szereg innych gier, jednak o tym innym razem. Wydaje mi się, że ten miesiąc zapowiada się bardzo owocnie.
Jya!Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024