...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 12 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum30 Maja 2011 - 16:25 (Reptile)

Ave,
Kolejny atak ze strony Krisuroku, który wydobył facesety z gry Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3. Oczywiście facesety jak najbardziej dla RPG Makera 2000 i 2003. Może komuś udało się podpatrzyć, że owa praca jest już od samego rana dostępna, tyle, że newsik z małym opóźnieniem.
Jya!


28 Maja 2011 - 20:45 (Reptile)

Ave,
Póki transfer jest stabilny, to napiszę małą notatkę w postaci informacji o nowych materiałach. Pak facesetów z gry Saint Seiya właśnie znalazł się u nas w downloadzie. Trzeba przyznać, że posiada klimacik, gdyż facesety zostały wyciągnięte z przenośnej konsoli Bandai (WonderSwan). Dla zainteresowanych: ilość 43, w tym 3 pliki normalnych facesetów oraz większych (40) facesetów w postaci pictures. Oczywiście graficzki dla RPG Makera 2000 (i ME). Tylko nie zapomnijcie IMPORTOWAĆ! Udanych transferów.
Jya!


26 Maja 2011 - 19:15 (Reptile)

Wieczór,
Wsparcie nadchodzi z każdej strony, wiedzcie, że ten czas naprawdę bardzo dobrze wykorzystuję. Ruuuudy102, załatwił kilka dźwięków z gierki Oryginal Wars, jeżeli dobrze w mailu przeczytałem. Pliki OGG, czyli idealny format dla RPGVX i RPGXP. Przy okazji, kto jeszcze mamie nie złożył życzeń z okazji dnia matki, ma dobrą okazję podziękować za komputer i Internet. Zatem pozwolicie, że dalej wrócę do samotnej walki przeciw okrutnej fortunie.
Jya!


24 Maja 2011 - 20:45 (Reptile)

Wieczór,
Dzisiaj następne zmagania z zasobami graficznymi do programu RPG Maker ME. Krisuroku podesłał kolejny skromny pak facesetów. Nie jest to co prawda coś oryginalnego, ale zawsze coś. Krisu pomęczył się przy edytowaniu podstawowych twarzy z RPG Makera VX, tak aby pasowały do RPG ME. Wyszło nie najgorzej, ale materiał to materiał, może się okazać przydatne dla niektórych. Ponownie dziękuję za uratowanie dnia.
Jya!


23 Maja 2011 - 14:15 (Reptile)

Konnichiwa,
Kiedy życie daje w kość, jest takie jedno miejsce na świecie, gdzie przy pracy można odpocząć. Dokładnie, tutaj. Krisuroku przerwał mi całą harmonię dzisiejszego dnia, przez wysłanie skromnego paku facesetów do rm2k3. Skoro jest materiał na stronę, to szkoda go zostawić na jakimś boku. Tak zatem ratuje dzisiejszy news, a ja wracam do dalej roboty. Za ten pak facesetów dostaniesz kilka extra bonusów, w postaci kolejnych zadań do wykonania. Bądź wdzięczny! Nuda cię nie dopadnie (((_^)
Jya!


20 Maja 2011 - 19:07 (Reptile)

Konbanwa,
Na całkowite obijanie się sobie nie pozwólmy, co jakiś czas coś nowego trzeba by było napisać. Jako, że w kolejce czekała sobie pewna gierka, to postanowiłem do niej machnąć recenzję na szybko i umieścić na stronie. Naruto: Kakashi Gaiden, jest to, a w zasadzie ma to sens wyjaśniania co to jest, jak nie jedna osoba za pewne wie o wiele lepiej od samego reptile co to tak naprawdę jest. Kakashi Gaiden, projekt wykonany w RPGXP przez Squalla, ląduje do downloadu, kto nie ma na co przeznaczyć 80MB transferu, to zapraszam.
Jya!


15 Maja 2011 - 20:25 (Reptile)

Konbanwa,
Nie raz i nie dwa, już nie wiadomo dokładnie ile razy siedziałem przy paku zwanym Dark Title. Jakiś sentyment, w końcu jeden z pierwszych materiałów jakie pojawiły się na stronie od czasów jej powstania. Link wygasł, dlatego korzystając z okazji, dobyłem nowe graficzki graficzni podobnych klimatów, tworząc nowy pak ekranów tytułowych o nazwie Dark Title. Osoby, nie wiedzące do końca o co come on, pak Dark Title to pak ekranów tytułowych (dla RPGME, XP i VX) w klimatach horrorystycznych (tak to się odmienia?). Idealne dla kogoś, kto planuje zrobić jakiś projekt horror-rpg. Oczywiście to tylko są propozycje, zawsze można znaleźć coś ciekawszego.
Jya!


10 Maja 2011 - 18:43 (Reptile)

Ave!
Po nieudanym paku battlersów do RPGXP (który na stronie nie wyląduje, ze względu na jakość) lukasz nie zniechęcił się pod ciężarem tego faktu, a podjął walkę i efektem pracy są jakieś dziwaczne skórki okna dla RPGXP. Jest ich co prawda 14, może niektórym (jak zwykle to bywa) się przydadzą, a może zainspirują do czegoś nowego. Przy okazji naprawiłem link do gry Tales of Exile (akt 1), gdyż wygasł. Podobna sytuacja zaistniała z buttonami. Stronki, które powstały w szybkich instalacjach PHP (PHP Fantastico, czy jakieś inne PHP Fusion) długo nie trzymają i już po kilku dniach strony padły. Tym samym znikają ich guziczki.
Jya!


5 Maja 2011 - 20:58 (Reptile)

Ave!
Święta, święta i po świętach, teraz nastał nowy miesiąc i nowe męczarnie. Z czasem (jak widać) nie najlepiej i mnie samemu zaczęło się układać, co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru porzucać Twierdzy, Makera, Sceny, czy z czegokolwiek innego rezygnować. Jakoś to się wszystko ułoży. Chciałbym lepszego newsa napisać, ale czas strasznie goni, zatem rozpiszę się innym razem. Stare newsy do archiwum, dodane nowe 2 buttony - zapraszam do odwiedzin, nowe logo (jak widać) na stronie dzięki chojności Krisuroku (dziękuję m(_ _)m ), a od siebie ponownie wrzucam facesety do RPGME z gry Body Blows Galactix.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024