...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 4 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
ICO

- RPG Maker -
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
Sim RPG 95
RPG95

- Projekty -
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Tsukuru Archive
Crasher World
Pillars of Eternity POLSKA — największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darce
Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgło¶ nowe materiały
Jeste¶ w: Strona :: Archiwum18 Czerwca 2011 - 09:43 (Reptile)

Ave,
Mimo iż mamy prawie lato za oknem, to dla niektórych dopiero się skończyły ferie ziomowe (!). Po okresie 4 miesięcy odpoczynku, ciasteczkowy potwór, podczas wyj¶cia do biedronki po nowe zasoby ciasteczek, przypomniał sobie fakt o Twierdzy. Nie trac±c czasu, postanowiła napisać recenzję do gry Ostatnie Wakacje Aleja (Plus+), oczywi¶cie za pomoc± telefonu komórkowego. Nowa gra na stronie, recenzja do przeczytania, a CookieMonster wraca do spożywania swoich ciasteczek, i jak nie zapomni o Twierdzy, to być może co¶ jeszcze ujrzymy do końca roku.
Jya!


13 Czerwca 2011 - 14:53 (Reptile)

Ave,
Czy da się pogodzić pracę z odpoczynkiem? Jak najbardziej! Krisuroku ostatnio podczas gry Final Fantasy Dissidia wpadł na pomysł, aby powyci±gać twarze głównych bohaterów. Ot kolejne facesety do RPG Makera 2000 już s± w downloadzie. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się zaserwować wam co¶ lepszego, niż same materiały. My¶lę, że mile będziecie zaskoczeni (((_^)
Jya!


4 Czerwca 2011 - 10:15 (Reptile)

Ave,
Ostatnie dni okazały się bardzo pracowite, być może pod koniec tego miesi±ca uda się zademonstrować owoce tej kilku dniowej pracy, tylko jeszcze małe poprawki należy wprowadzić. Wiadomo¶ci (jako, że nowy miesi±c), automatycznie id± do archiwum, a startujemy z nowym miesi±cem i piękn± aktualizacj± (podziękowania dla Adziola z forum GRMA), mianowicie kilka chipsetów do RPG Makera 2000, klika, czytajcie 470. Chip Rip Mix, inaczej tego nie sposób nazwać, znajdziemy ripy z gier (np. Zelda + pare innych), kilka(set) oryginalnych prac, edytów, oryginałów. Tak jeden konkretny pak. Zapraszam do pobrania. Dzięki Adziol!
Jya!