...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 46 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum18 Czerwca 2011 - 09:43 (Reptile)

Ave,
Mimo iż mamy prawie lato za oknem, to dla niektórych dopiero się skończyły ferie ziomowe (!). Po okresie 4 miesięcy odpoczynku, ciasteczkowy potwór, podczas wyjścia do biedronki po nowe zasoby ciasteczek, przypomniał sobie fakt o Twierdzy. Nie tracąc czasu, postanowiła napisać recenzję do gry Ostatnie Wakacje Aleja (Plus+), oczywiście za pomocą telefonu komórkowego. Nowa gra na stronie, recenzja do przeczytania, a CookieMonster wraca do spożywania swoich ciasteczek, i jak nie zapomni o Twierdzy, to być może coś jeszcze ujrzymy do końca roku.
Jya!


13 Czerwca 2011 - 14:53 (Reptile)

Ave,
Czy da się pogodzić pracę z odpoczynkiem? Jak najbardziej! Krisuroku ostatnio podczas gry Final Fantasy Dissidia wpadł na pomysł, aby powyciągać twarze głównych bohaterów. Ot kolejne facesety do RPG Makera 2000 już są w downloadzie. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się zaserwować wam coś lepszego, niż same materiały. Myślę, że mile będziecie zaskoczeni (((_^)
Jya!


4 Czerwca 2011 - 10:15 (Reptile)

Ave,
Ostatnie dni okazały się bardzo pracowite, być może pod koniec tego miesiąca uda się zademonstrować owoce tej kilku dniowej pracy, tylko jeszcze małe poprawki należy wprowadzić. Wiadomości (jako, że nowy miesiąc), automatycznie idą do archiwum, a startujemy z nowym miesiącem i piękną aktualizacją (podziękowania dla Adziola z forum GRMA), mianowicie kilka chipsetów do RPG Makera 2000, klika, czytajcie 470. Chip Rip Mix, inaczej tego nie sposób nazwać, znajdziemy ripy z gier (np. Zelda + pare innych), kilka(set) oryginalnych prac, edytów, oryginałów. Tak jeden konkretny pak. Zapraszam do pobrania. Dzięki Adziol!
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022