...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum27 Listopada 2011 - 12:51 (Reptile)

Dobry,
Po dość długiej nieobecności udało się od wczoraj znaleźć trochę czasu na dokończenie materiałów i wrzucenie na stronę. Niestety z newsem się nie wyrobiłem, ale co się wlecze nie uciecze jak powiadają, dlatego dzisiaj jest nieco więcej materiałów. Zaczniemy od Rubina (kojarzy ktoś może jeszcze?) po dość długiej nieobecności (9 miesięcy urlopu), postanowił porobić kilka materiałów i się z wami podzielić: BGM jak i SE z gry Kakutou Densetsu (dla większości z nas znane jako: Kunio), oraz pak ekranu końca gry do RPGVX. Niestety ubolewa, gdyż nie wszystkie materiały zostały przyjęte. Trudno, trzeba dopracować, dzięki Dragon_Kamillo wie za co ma się zabrać i poprawić. Na tym nie kończymy zabawę, Doomtear podesłał skromny pak ok. 230 ikonek do RPGXP z gry Guild Wars 2. Od siebie obecane dawne teksty, Quest 80: Kłopotliwy klient w PUBie, oraz artykuł: RPG Maker od 16-18 lat.

Zachęcam do sięgnięcia po coś do picia i zaznajomienia się z lekturą, na czacie użytkownicy stwierdzili, że bardzo przyjemnie się czyta. Swoją drogą, kto ma trochę czasu to zapraszam do zaglądnięcia na czata i oczywiście dołączenia się do rozmowy. Dobra, może tyle, na chwilę obecną.
Jya na!


15 Listopada 2011 - 22:30 (Reptile)

Wieczór,
Nie udało mi się na dzisiaj napisać ani obiecanego artykułu, ani nowego questa. Krisuroku znacznie mnie wyprzedził i postanowił skrobnąć kolejne zadanko (dwie gwiazdki) do wykonania. Quest 79: Piekielne wrota.

Ten miesiąc zapowiada się strasznie tekstowo, chyba najwyższa pora poszukać kolejnej gry na stronę, bądź wykonać jakieś materiały. Cóż, na chwilę obecną życzę miłego czytania.
Udanej nocki!


13 Listopada 2011 - 22:35 (Reptile)

Dobry wieczór,
Zastój na stronie? Nic się nie dzieje? No pewnie, jasne. Jak na Twierdzy pracuje kilka osób, wyliczonej na palcach jednej ręki to nie widzę powodu do narzekania. Z resztą nie wydaje mi się, aby aktualna sytuacja była jakaś tragiczna. Cały czas pracujemy nad jakimiś poprawkami, które nie zawsze widać, ale w pewnym momencie się zauważy... Prędzej czy później.

Korzystając z okazji, małe wytłumaczenie gdyż w niektórych godzinach niektóre osoby mogły mieć małe problemy z dostaniem się na Twierdze. Było to spowodowane zmianą serwerów, transferem danych itp. (wiadomo o co chodzi), trzeba było w pewnym momencie na chwilkę wyłączyć urządzenia. Na szczęście cała transakcja zakończyła się powodzeniem.

Dlatego na dzisiaj kolejny quest od Krisuroku, Quest 78: Tajemna lokacja. Nie za ciężkie zadanie, jednak, aby sprawnie wykonać należy nieco pomyśleć i się wysilić, czyli mamy dwie gwiazdki. Miłego czytania.
Jya!


12 Listopada 2011 - 00:35 (Reptile)

Wieczór,
Dość późnym wieczorem, ale co tam. Chyba nikt się nie obrazi za małe aktualizacje. Jako, że miałem sporo czasu, to nie marnując go skorzystałem trochę i napisałem kilka tekstów. Problem w tym, że nie na laptopie/stacjonarnym PC, a w normalnym zwykłym zeszycie. Technika ORC niestety nie jest jeszcze na tyle rozwinięta, aby mogła czytać pismo, zatem to co raz napisałem, muszę ponownie przepisać. Na chwilę obecną pierwszy tekst: Quest 77: Chora osoba i mistyczna roślinka. Bardzo proste do wykonania, quesćik zatem z jedną gwiazdką. Miłego czytania (((_^)
Jya!


9 Listopada 2011 - 20:18 (Reptile)

Wieczór,
Po długim oczekiwaniu (prawie 2 miesięce), Kuba Pajączek był zmęczonym czekaniem, aż ktoś opisze łaskawie recenzję do jego nowej gry i postanowił sprawę wziąć w swoje ręce. Spakował projekt, wysłał na pocztę (wczoraj), z prośbą, aby ktoś w końcu za jego wypociny się zabrał. Trochę przy projekcie się namęczyłem, no ale Ed, Edd i Eddy zawitał u nas na stronie. To nie jest powód do dumy. Jedyną dobrą cechą EEnE jest ukryta refleksja i przestroga dla młodych twórców: w jaki sposób projektów na pewno NIE ROBIĆ. Być może fanom EEnE gra przypadnie do gustu, ja niestety przy niej wysiadam. Kto ma ochotę się katować, zapraszam do pobrania 40MB.
Jya!


8 Listopada 2011 - 18:12 (Reptile)

Wieczór,
Podróże pociągami są w stanie wykończyć człowieka, do prawdy... Praca w takich warunkach to żadna przyjemność. Nie sposób poskładać myśli, ale mimo tego udało się coś tam skrobnąć. Dzisiaj jednak króciutki quest od Krisuroku, bradzo prosty do wykonania a jego tytuł to: Pomoc przy budowie.
Jya!


6 Listopada 2011 - 10:45 (Reptile)

Ohayoo!
Po wczorajszym dniu pracy mam serdecznie wszystkiego dość. Zamierzyłem co inne, a robiłem całkowicie co innego. Chociaż tyle dobrego, że nie do końca okazał się to czas zmarnowany, jednak wymaga większego przesiedzenia przy HEXach. W każdym razie, obiecałem wczoraj jeszcze newsika, że skrobne jakieś małe co nie co i też tak zrobiłem, tyle że nie miałem czasu o tym napisać. Krótki wstęp do działu KOMPENDIUM (tamto coś co było w budowie), można już przeczytać. Artykulik, w którym znajdują się wizje i założenia tego działu, jak wyjdzie, to się okaże, jak tylko mi dojdzie ta smolona bateria do laptopa (23 dni minęły, zatem powinna być jakoś na dniach) to zaczną się pojawiać coraz to więcej tekstów. Mam nadzieję, że nie zaniedbam innych materiałów.
Jya!


5 Listopada 2011 - 14:54 (Reptile)

Konnichiwa~ z tej strony Reptile
W zasadzie nie mam po co się przedstawiać, skoro nikt inny nie ma ochoty pisać newsów. Dzisiejszy newsik jest sponsorowany dzięki Vitasowi. Mianowicie postanowił poprzerabiać kilka RTPowych charactersików z RPGXP, na klimaty szarego, ciemnego i ponurego horroru. Kilka (dokładniej 12) charactersików pozamieniał w przeróżne zombiaki, bez ręki, bez oka zalanych krwią. Może się komuś przydadzą do jakiegoś projektu typu horror? Może...

Przy okazji kolejna wiadomość - dzisiaj jakoś tak od 16 czy od 17, będzie można mnie (i mam nadzieję, że parę innych ciekawych osób) znaleźć na czacie. Nie wiem jak inni, ale ja mam w planach porobić kilka materiałów do projektu, na Twierdzę i być może jeszcze jakimś dzisiaj newsem zarzucić.
Zatem Jya na!


3 Listopada 2011 - 18:20 (Reptile)

Konbanwa desuyo~! \(((_^)
Bez wątpienia, paźdzernik wypadł strasznie kiepsko, można było spokojnie policzyć newsy na palcach jednej ręki. W piguły z takim miesiącem! Dzięki Bogu listopad zapowiada się znacznie lepiej. Skąd ta pewność? Heh, cała ta straszna walka toczona podczas od września właśnie się uspokoiła. Problem za problemami udało się w jakiś sposób rozwiązać, teraz tylko pozostaje czekać, aż przyślą lepszą baterię do laptopa, aby podczas podróży też nieco pracować.

Pora zabrać się do małej pracy, a zaczniemy od przyjemnych rzeczy. Już od wczoraj na naszej stronie widnieje buttonik (a także i baner) Radia Aoi

Radio Aoi - najlepsze radio z muzyką azjatycką

Radio AOI istnieje od 2009 roku, jesteśmy pierwszym radiem z muzyką azjatycką w Polsce. Posiadamy najliczniejszą rzesze słuchaczy, oraz, co najważniejsze, jesteśmy jedynym radiem w 100% legalnym, co możemy potwierdzić licencją GEMA.

Dzięki powyższemu, patronujemy większości konwentów polskich, obejmujemy patronatem większość koncertów zespołów azjatyckich w Polsce.

CzesterYo

Wszelkich otaku, fanów mangi, anime, azjatyckich klimatów serdecznie zapraszam na stronę Radia Aoi, aby umilić sobie nieco czas przy tworzeniu (czy szukaniu natchnienia). Mam nadzieję, że od nich jeszcze nie raz usłyszymy co nie co (((_^)
Jya na!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024