...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum18 Kwietnia 2012 - 13:36 (Reptile)

Ave,
Żadnych modyfikacji, spokojnie. Może trochę odpoczniemy od tych prac tekstowych (naprawczych), a w końcu powrzucamy trochę materiałów, chociaż mam takie wrażenie, że do końca kwietnia z działem gry spokojnie wyjdziemy na linię prostą. Póki co, informuję o zaległych materiałach:
  • Quest 82 - Sługa ciemności, który wyskrobał w wolnej chwili Archanix
  • Legendarny Skarb - początek; nowa gierka na stronie autorstwa: Feniks, a o recenzję zadbał Vitas. Trzeba przyznać, jest co czytać.
Na chwilę obecną to by było na tyle.
Jya.


12 Kwietnia 2012 - 22:14 (Reptile)

Wiadomość z ostatniej chwili,
kolejny dział gier (literka: E), zostały uzupełniony o nowy wygląd. Wygląda na to, że gry od A do E wszystkie działają, a jak to jest z innymi grami i plikami? Różnie bywa. Wiem, że kilka paków wygasło - no nie czarujmy się, albo były słabe, albo po prostu nikomu nie potrzebne (na jedno wychodzi). Niestety na chwilę obecną to zostanie tak jak jest (niestety święta poświęciłem na nieco inną pracę), ale nie ma powodów do zmartwień. Z czasem na pewno wszystko będzie ponownie aktywne; jak tylko zrobimy porządek w działach. To tak ode mnie mała wiadomość na wieczór (z tego co widzę niektóre pozycje z F wygasły, ale to już na następny raz załatwimy).
Jya.


10 Kwietnia 2012 - 22:12 (Reptile)

Alleluja!
I już niestety po świętach. Człowiek zamiast wypoczęty, pełen sił i radości to jakoś bardziej wykończony. Pewne postanowienia udało się zrealizować, ale niestety przy niektórych pojawiły się straszne komplikację (przepraszam za to). Mówi się trudno, świetnie, trzeba jakoś funkcjonować dalej. Razem z Piterevo pojechaliśmy kolejny dział gier, znaczy się recenzji i literka D jest już gotowa. Wiem, że to topornie idzie, ale zawsze do przodu (wielkie dzięki!). Przy okazji, został odnowiony link do gry Druid.
Wszystkiego Dobrego, w tych ostatnich minutach. Trzeba co prawda powoli wracać do normalnego trybu życia, ale pamiętajmy, że oktawa wielkanocna nadal trwa i możemy świętować.


5 Kwietnia 2012 - 00:21 (Reptile)

Wieczór,
W zasadzie dość późny wieczór. Cieszę się, że już święta zawitały, owoce pracy rąk ludzkich można już zobaczyć (znaczy się, ja widzę przy swoim projekcie, nie wiem jak inni). Korzystając z okazji (zanim znowu zapomnę). Ostatnio z Piterevo udało nam się ukończyć dział C, wprowadzając nową szatę dla opisów. Tak wiem, miałem o tym wcześniej napisać, trudno nie wyszło. Przy okazji link do kolejnej gierki wygasł - Chaos Element. Zatem gra ponownie wraca do downloadu, wstyd przyznać, że to ja pisałem opis do tej gry. Najwidoczniej będę musiał ponownie zagrać, i ten opis nieco zmodyfikować. W wolnych chwilach oczywiście zapraszam na chata, gdzie można swobodnie porozmawiać (osobą, częstującym wiadrem wazeliny i nie znających zasad dobrego wychowania, podziękujemy). Dobrej nocki życzę, a gdy z rana wstanę to ponownie do pracy się zabieram.
Jya!


1 Kwietnia 2012 - 23:29 (Reptile)

Wieczór,
Idealny dzień, na rozpoczęcie... ym, zakończenie dnia, no tak. Niestety to tylko taki szybki newsik informacyjny. Stare newsy do archiwum odmaszerowały (póki żyję i nic mi się nie przytrafiło). A żeby nie tracić za bardzo czasu, kolejne gry w downloadzie zostały zmodyfikowane (dział B). Nie mam bladego pojęcia, co mógłbym jeszcze napisać nowego. Jakie plany na przyszłość, modyfikacje, gry, projekty - pomysłów jest zdecydowanie za dużo, a zresztą kogo obchodzą moje skromne pomysły i zdanie. Ważne że święta tuż tuż, więc oprócz odwiedzenia kilku odpowiednich miejsc związany z obrządkami Tridum, znajdzie się na pewno czas na małą pracę. Ciekawe jak będzie wyglądał efekt tej pracy.
Jya!
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024