...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 17 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Nawigator: Informacje || Problemy z programami || Zgłoś nowe materiały
Jesteś w: Strona :: Archiwum15 Maja 2012 - 16:14 (Reptile)

Ave,
Trzeba powoli kończyć zabawę z makerem, a przyłożyć się nie co do stronki, zanim komuś przyjdzie pomysł do głowy, że coś mi się przytrafiło. Na rozkręcenie, news informacyjny. Pewien RMCfaniak ma dla was wiadomość:

Witam. Chciałbym ogłosić, iż słynny blog RmCwaniak został reaktywowany. Jest to blog poświęcony najlepszym grom zrobionym w programie RPGMaker. Będzie dużo humoru, poradników, tekstów, recenzji i rzeczy związanych z rpgmakerem z całego świata. Nie zabraknie śmiesznych obrazków w stylu rpgmaker. To i o wiele więcej bez żadnej ściemy tylko na blogu RmCwaniak. Na blogu dowiecie się co jest naprawdę dobre w rpgmakerze bez wciskania wam jakiegokolwiek kitu.

To i wiele, wiele więcej na blogu, którego adres znajduje się poniżej. Wkrótce pojawi się wiele tekstów, recenzji poradników, abyście zrozumieli że rpgmaker to świetna rzecz oferująca wiele dobrej grywalnej rozrywki na wysokim poziomie, a nie chłam do robienia pseudo gier. Rpgmaker nie służy do robienia chłamu, który przypomina coś pomiędzy wypadkiem samochodowym, traumą z dzieciństwa, a nieudaną kolacją. Ten blog istnieje, aby podzielić się z wami wspaniałymi grami jakie oferuje rpgmaker. Kiepskich gier nie będziemy dotykać, co najwyżej dla śmiechu, ale do tego celu powstanie osobny dział - "Kibel RPGMakera" Reklamujcie blog gdzie się tylko da ! Zachęcam do komentowania na blogu. RmCwaniak z pewnością postara się odpowiedzieć na większość komentarzy.
http://rmcwaniak1.blogspot.com/


To nie koniec wiadomości na dziś, mianowicie AI-RPG kilka dni temu skończył kolejny swój artykuł, którym chce się z wami podzielić. Tekst na temat Jak odnaleźć frajdę podczas tworzenia gier w makerze, mądre słowa i porównania. Sam tekst jest co prawda trochę ciężki (aby nadążyć za tokiem myślenia autora, trzeba się wysilić), no ale warto pobudzić nasze szare komórki do myślenia.

Dalej, na dzisiaj jeszcze jedna stronka do zareklamowania
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

Kroniki Fallathanu to tekstowa gra MMORPG istniejąca od 2004 roku, w której spory nacisk kładzie się na klimat. Grę fabularną umila graczom specjalnie przygotowany do tego celu System Fabularny, który powstawał przez ostatni rok i jest obecnie wdrażany (w mechanice jak i we wszelkich fabularnych elementach). KF posiada też własne Uniwersum, które jest obmyślane i rozwijane przez graczy, którzy mają możliwość tworzenia własnych ras, miejsc fabularnych itp. Sama gra fabularna opiera się na kilku opcjach: Poczcie, Codziennikach i Karczmach. Ale o tym więcej można przeczytać na stronce, na którą odsyłam. Tyle wiadomości na dziś (chyba), a ja wracam do 95 (((_^)
Do zobaczenia.


03 Maja 2012 - 22:54 (Reptile)

Wieczór,
Tak jak mówiłem, że wrócę jeszcze dzisiaj coś napiszę, tak też i dotrzymuje tej obietnicy. Niechciany, nie lubiany przez nikogo, podstępna żmija i ogólnie najbardziej znany użytkownik każdego forum o makerze... AIRPG napisał dość skromny poradnik, a raczej wyliczył świetne uwagi odnośnie pisania Zapowiedzi projektów robionych na forach.

W artykule ukazuje co jest ważne, na co zwrócić szczególnie uwagę, co zbędne, co wywalić, czego unikać. Taka dość sympatyczna lekturka pod poduszkę. Na spokojnie polecam przeczytać, i jakoś te słowa wziąć do serca. Być może to jest jeden z tych kroków, który przyczyni się do odwrócenia sytuacji tylko narzekania na naszej scenie, a zrobieniu czegoś, by było lepiej.
Dobranoc!


03 Maja 2012 - 20:07 (Reptile)

Wieczór,
Tekst informacyjny, właśnie zostały kolejne gierki z listy zaktualizowane, literki: G, H, I, J, K. Nowy wygląd, bajerek. Niektóre pozycje oczywiście domagają się o nową reckę, ale to w innym czasie. Koniec newsa informacyjnego, teraz mogę przystąpić do lekturki, jaką otrzymałem na maila, być może zaraz (no, nie tak zaraz, tylko to ładnie oprawię, błędy popoprawiam itp.) wpadnie na stronę jakiś drobny artykulik.
Jya.


02 Maja 2012 - 22:59 (Reptile)

Ave,
Są tacy co skupiają się na pokemonach, są też i tacy co wolą oglądać w tym czasie telewizje, ale zdarzają się i tacy, którzy dzień i noc wypruwają sobie oczy przy notatnikach. Co mamy z tej pracy? No niestety nic... Na chwilę obecną ma się rozumieć, być może to co teraz robimy z chłopakami zaowocuje w jakiś sposób w przyszłości. Dla mało cierpliwych, którzy tylko lubią czatować i nic innego nie robić, informacja, że coś się na stronie dzieje.

Tradycyjnie: uaktualniono archiwum. Następnie dział z gram (literka F została ukończona). Przy okazji linki do gier Fantasy i Forteca zła zostały uaktualnione. Kolejne oczywiście w swoim czasie z jakimiś materiałami na stronę.
Jya.
Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024