...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 42 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Valhalla
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce



Modules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer


Regulamin || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Imprezy


Golden Forki 2019

Organizator: GospodaRMA
Strona domowa: (odwiedź stronę)
Rozpoczęcie: 22.11.2019
Zakończenie: 28.12.2019

chwilowy brak


Golden Forki to cykliczny konkurs, w którym wybieramy najlepsze, wykonane w RPG Makerze, gry mijającego roku. Organizatorami konkursu są: Goniec RM, Tsukuru Archive oraz Twierdza RPG Makera. Ocenie graczy poddawane są także wersje demo i zapowiedzi gier, zaś cała impreza odbywa się na forum Gospoda RMA. Ta edycja Golden Forków została połączona z poprzednim rokiem, czyli 2018+2019, pełno kategorii oraz sporo gier.

1. Pełne wersje:
- gra została opublikowana w roku 2018, 2019
- gra pojawiła się (w formie downloadu, newsa lub recenzji) na jednej ze stron organizatorów konkursu: Gońcu RM, Tsukuru Archive lub Twierdzy RPG Makera lub została zgłoszona przez autora w odpowiednim temacie na forum.

2. Wersje demo:
- gra została opublikowana w roku 2018 lub 2019,
- gra pojawiła się (w formie downloadu, newsa lub recenzji) na jednej ze stron organizatorów konkursu: Gońcu RM, Tsukuru Archive lub Twierdzy RPG Makera lub została zgłoszona przez autora w odpowiednim temacie na forumu.

3. Zapowiedzi:
- W rywalizacji w tej kategorii wezmą udział automatycznie wszystkie tytuły z działu Zapowiedzi na GRMA, które nie brały udziału w poprzednich edycjach GF, a których tematy pozostają otwarte i ich autorzy aktualizowali je w drugiej połowie roku 2019. Tak jak w poprzednich edycjach GF, wszystkie Zapowiedzi wystartują w jednej kategorii (bez względu na wersję RM), wybierać też będziemy tylko jeden zwycięski tytuł.

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII KONKURSOWYCH


Pełne wersje RM2003/XP

1) Lovro i Vesna (Zombik), Trzy Małe Świnki (Soul): 28pkt
3) Królobójcy (Adrapnikram): 15pkt

4) Operacja KaNapomelon Trzy (Ska'ciu): 11pkt
5) Oczy (goblin!!!): 7pkt
6) Kimyona Yama (Ska'ciu), Magu i Czachor (McLaren): 6pkt
8) Dzień Pana Kuro (Ska'ciu): 4pkt
9) Marakesha (Sebulek), Neko-Meido (Ska'ciu): 3pkt
11) O KU?WA!! (Ska'ciu), Bellum (Dakla): 2pkt
13) Powrut Magicznego Smoka VI: Kurczak vs Predator (Nexis): 0pkt

Pełne wersje RMVX/VX Ace/MV

1) Lost Saga (Sefiro): 30pkt
2) Kable V: Zew Pomarańczy (Smocza Edycja) (Yoroiookami): 25pkt
3) Złodziej Czasu (Revlis): 15pkt

4) Świnie w kosmosie (Sefiro), Nobunaga's Shadow (Zergmar/Ultaan Games): 13pkt
6) Kroniki II PRL: Gang Szlam (Keibi), Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (Crashykk), Historie zmyślone: Tulaśny terror (goblin!!!): 6pkt
9) Legenda Pathory HD + Magowie (Gotrym/Games Gal), Familytale (Jasemir): 4pkt
11) The Chronicles of Nyanya (hamstercube), Assasin's Creed: Blades of the Future (Witcherek01): 2pkt
13) Kejk Story (Kitabake), Veins (UminoAoi), Totalnie Dziwna Gra: Góra przeznaczenia (Plminerkarol): 1pkt
16) Krótka gra z humorem (Rave): 0pkt

Dema

1) Czarny Smith (Michu): 35pkt
2) LifeLoop (Jasemir): 23pkt
3) Tits and Magic (Revlis): 21pkt

4) Hekatomba (INRE): 14pkt
5) Przygody Szkielecika 2 (Zombik): 11pkt
6) Handlówka (Gotrym/Games Gal), Rycerska Opowieść (WładcaKasztanów): 9pkt
8) Kingdom (Gotrym/Games Gal), Elfen Lied: The Game (Ska'ciu): 4pkt
10) Noire (bedziu98): 3pkt
11) Osseus (PuchaczJJ): 1pkt
12) Szwaczka Bez Igieł i Kraina Północy (jinrey),Pół Wieku Poezji... Później (bedziu98), Projekt Cebula (Kris Stonoga): 0pkt

Zapowiedzi

1) Amarok: Krew Północy (Kryzz333 & Adrapnikram): 13pkt
2) Anvocun (PInroz), Legenda (Yoroiookami), Dunsa's Prophecy (Crashykk), Beyond the Veil (Ekhart): 10pkt
6) Turtles: Małe zmiany (McLaren): 4pkt
7) Kroniki II PRL: Roman Ciapciak (Keibi): 2pkt