...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Download >> Programy


Avi Maker v1.0

Autor: Suresh


Licencja: Freeware
Wersja: 1.00
Język: Angielski
Rozmiar: 0,3 MB
Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


Avi Maker to bardzo lekki i prosty program do tworzenia filmów animowanych i animacji poklatkowych. Konwertuje on zbiór (do 128) plików BMP (8, 16 lub 24-bitowych) na film AVI. Formaty inne niż BMP nie są obsługiwane. Program współpracuje z systemami operacyjnymi Windows XP 32-bit / NT 4.0 / 9x / 2000.
Jego zaletą jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa, z którą poradzą sobie bez problemów nawet początkujący użytkownicy. Wszystkie opcje widoczne są w głównym (i jedynym) oknie programu. Wystarczy po prostu wybrać kolejne pliki (poprzez wskazanie ścieżki dostępu), wskazać liczbę klatek na sekundę, miejsce, gdzie tworzony plik ma być zapisany, jego nazwę oraz ilość kolorów, a następnie wcisnąć przycisk tworzenia filmu - i to wszystko. Trzeba przy tym pamiętać, że wszystkie dodawane obrazy muszą mieć takie same rozmiary - zarówno wysokość, jak i szerokość.

Prostota programu powoduje, że nie oferuje on wielu opcji do wyboru - praktycznie da się w nim stworzyć tylko coś na kształt pokazu slajdów, ale na potrzeby tworzenia gier takie rozwiązanie w zupełności wystarczy. Avi Maker nie jest już przez autora rozwijany, a wersja 1.0 jest ostateczna.

Główne okno programu, w którym widoczne są wszystkie dostępne opcje. Możemy tu dodawać i usuwać pliki, a w dolnym okienku po lewej widzimy ich listę. Po prawej wybór ilości kolorów w naszym filmiku, a na środku ścieżka zapisu, nazwa pliku wyjściowego oraz okienko, w którym określamy liczbę klatek na sekundę. Jak widać, wszystko banalnie proste.


Tekst: Kleo
email: mail_kleo@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024