...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 19 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problemy || Zgłoś nowe materiały
Strona >> Zgłoś nowe materiały

Zgłoś nowe materiały


Masz ciekawą grę, pomysł na scenariusz, quest, a może jakieś ciekawe materiały graficzne, którymi chcesz się podzielić? Prześlij je redakcji, z miłą chęcią zamieszczamy, wszystko co otrzymujemy (pod warunkiem, że trzyma jakiś minimalny poziom estetyki).

Co potrzeba do zamieszczenia materiałów?
Zgodę autora, pseudonim oraz adres email. Jeżeli jesteś autorem ciekawej gry (czy czegoś innego), to po prostu wysyłasz maila z materiałami do kogoś z redakcji z prośba o zamieszczenie twoich prac na stronie. W zasadzie to wszystko, od tej pory to my się martwimy, czy twoje prace można pobierać, czy są widoczne itd.

Komu słać materiały? Na jaki email, jaki link?
NIE! ŻADEN LINK! Wysyłasz normalną wiadomość email z załącznikiem gry i to wszystko! Żadnych linków (czasami, materiał nie może zostać wrzucony od razu, ponieważ redaktor nie ma czasu, albo mu się nie chce, albo trzeba pracę odpowiednio sformatować jeśli to jest opis, a jak to jest gra to należałoby jeszcze napisać recenzję, więc to może czasami trochę potrwać - w tym momencie link może wygasnąć i jest wtenczas problem).

Jak znaleźć email redaktorów?
Najprościej dział redakcja, albo po prostu kliknij w nicka przy newsach, czy recenzjach. Upewnij się jedynie, że ten redaktor jest aktywny i zamieści twoje prace, jeśli nie - pisz do innego, proste (do skutku!)


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024