...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules - the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Download >> Programy


Midi Editor

Autor: Markus Schwenk
Strona: (odwiedź stronę)

Licencja: Freeware
Wersja: 3.1.0
Język: Angielski
Rozmiar: 22,3 MB
Informacje dodatkowe:
Nie wymaga instalacji

DOWNLOAD


MidiEditor jest darmowym oprogramowaniem wyposażonym w graficzny interface za pomocą którego można edytować, nagrywać oraz odtwarzać pliki MIDI. Prostym sposobem każdy plik midi można wczytać do programu, a następnie za pomocą kilku kliknięć użytkownik jest w stanie zmodyfikować zawartość melodii. Niektóre kanały może wyciszyć, albo zamienić na inne brzmienie (np. Piano zastąpić Gitarą, czy jakimś Music Boxem). Oczywiście program umożliwia stworzenie własnych oryginalnych melodii - odbywa się to za pomocą urządzenia podłączonego do portu MIDI jak np. elektronicznej klawiatury, albo poprzez tworzenie (rysowanie) nutek na ekranie. Zapisane melodie można w każdej chwili w prosty sposób edytować w programie MidiEditor.

Cechy programu
 • W prosty sposób umożliwia edytowanie, nagrywanie i odtwarzanie plików MIDI
 • Współpracuje z portami MIDI dla elektronicznych urządzeń (np. elektryczne piano)
 • Utwory, kanały występujące w pliku MIDI mogą być edytowae
 • Wyświetlenie historii dokonanych zmian
 • Automatyczne aktualizacje
 • 100% darmowy

  Informacja końcowa,
  Autor programu poświęcił swój wolny czas (a posiada go raczej mało), aby stworzyć darmowy program jakim jest MidiEditor. Program nie zawiera jakiś tanich sztuczek typu reklamy, pop upy, ukryte funkcje dla użytkowników premium - oj nie. Wszystko co otrzymujesz jest darmowe, zupełnie legalne. Dlatego jeżeli program przypadnie ci do gustu, w jakiś sposób pomógł przy projekcie - miło będzie jak zaglądniesz na stronę domową autora i zrobisz drobną darowiznę (Donate!), aby wesprzeć autora. Darowizna jest dowolna, autor z pewnością się ucieszy jak ktoś mu postawi darmową kawę (((_^)

  Główne okno programu po załadowaniu pliku MIDI, jak widać interface graficzny jest dość intuicyjny. Na pierwszy rzut oka można połapać się gdzie co jest. Chyba nikomu nie trzeba pisać, że te fioletowe i czerwone kwadraciki to są właśnie nutki obecnego MIDI.
  Najbardziej interesująca opcja to zmiana kanału. Jak to szybko zrobić, (1) kliknij w zakładke CHANNELS, (2) kliknij w ikonę pianina, (3) w nowym oknie wybierz nowy instrument dla danego kanału. Bardzo proste!


  Tekst: Reptile
  email: reptile@o2.pl


 • Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
  2002-2024