...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Download >> Programy


PChat Portable

Strona: (odwiedź stronę)
(odwiedź stronę wersji portable)
Licencja: Freeware
Wersja: 1.5.2
Język: Angielski
Rozmiar: 9,24 MB
Informacje dodatkowe:
(brak)

DOWNLOAD


PChat Portable jest to lekki klient IRC, pozwalający na łączenie się z kanałami IRC (Internet Relay Chat, jedna z najstarszych usług sieciowych umożliwiająca rozmowę z innymi osobami), czyli chatami typu IRC. Mimo iż PCHAT jest w języku angielskim, to interface programu jest bardzo przejrzysty - nawet użytkownik nie posługujący się dobrze tym językiem szybko może sobie z nim poradzić. Ponadto program umożliwia własne skonfigurowanie stylu (czcionki, wielkość, kolor okna itp.). Najciekawsze z dostępnych opcji to automatyczne tworzenie LOGów z chatu (archiwum rozmów) oraz możliwość przesyłania plików do innych użytkowników (pod warunkiem, że używają tego samego klienta i mają go skonfigurowanego w podobny sposób).

Jeśli masz ochotę zostać stałym bywalcem/bywalczynią twierdzowego chatu, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Programik jest odsłoną portable, czyli działającą bez konieczności instalacji. Działa wszędzie (Windows, Linux) i na wszystkim (PC, pendrive, CD, na dyskietki się nie zmieści (^_^) )

Program wystarczy rozpakować, skonfigurować, połączyć się z odpowiednim pokojem i już można gadać do woli. W pakiecie do pobrania program oraz instrukcja instalacji i konfiguracji – krok po kroku (instrukcja oczywiście w języku polskim).Główne okno programu, w tle można zauważyć informacje o połączonym kanale RIZON. Teraz wystarczy wpisać polecenie /join #rpgmaker, aby wejść na nasz czat.
A tutaj już sam chat, w głównej akcji. Wygląd nie jest powalający, jednak PChat jest bardzo optymalny.

Okno nawiązania połączenia, pseudonimów, serwerów - pierwszy rzut oka, może być skomplikowane, jednak wszystko jest opisane w instrukcji, krok po kroku, więc nie ma powodu do paniki.

Ustawienia programu, można zdefiniować własny styl, czcionki, taki bajerek, ale czy ktoś ma na to czas?


Tekst: Kleo
email: mail_kleo@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024