...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Go¶ci
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przegl±darceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Drizzt Do`Urden

Autor: Twardy

RPG Maker: 2000
Wersja: Pełna
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 3,7 MB
Ocena: 7/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Fabuła
Drizzt Do `Urden opowiada historie jak ???? porwał króla Bruenora razem ze swoimi wspólnikami. Wtargnęli do wieży, rzucili strażnikiem o ściane, drugiego tj. zamrozili a następnie zabrali króla w nieznane... Tutaj pojawiamy sie my. Budzimy sie w domku, podążamy na miejsce tragedii i oczywiście - ruszamy na pomoc królowi. Wszystko wydaje sie proste i banalne, jednak liczne zwroty fabuły uwidoczniają nam, jak bardzo ciekawa jest ta historia.

Intro
Już same intro buduje fantastyczny klimat gry, zarówno opowieść jak i scena porwania. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Muzyka idealnie dopasowana. Cud miód!

Grafika
Już na samym początku można zwrócić uwage na bardzo ciekawą grafike. Jak dotąd nie widziałem w innych grach tych chipsetód itd. Promienie słońca, mgły, wszystko czego dusza zapragnie znajdziesz tutaj. Chyba wszystkie grafiki są dodatkowe. Jedynie postać króla ma podstawowy charset. Troszkę też system jest pixelowaty, ale to wkońcu rm 2000

Menu
Gra posiada własny system menu. Tak jak i reszta - dopasowane do klimatu gry. Średniowieczna czcionka, cieniowanie, podstawowe funkcje. Widać, że autorowi zależało aby jego gra była jedną z tych najlepszych.

Muzyka
Gra korzysta z dodatkowych midów wysokiej jakości. Co prawda brakuje troche dodatkowych efektów jak szumy wiatru, ćwierkania ptaków itd., ale przynajmniej muzyka uprzymila czas grania. Do tego... tak jak reszta... klimatyczna :)

Błędy
Wiadomo, że trudno jest o zrobienie gry idealnej pod każdym pozorem. Tutaj jednak możesz wznieść okrzyk: "Full serwis, ja latam", gdyż w niektórych miejscach nie ma kolizji. Literówek Sie nie dopatrzyłem, szkoda tylko że tekst w książce jest niezbyt czytelny

Podsumowanie
Drizz Do `Urden jest grą wartą uwagi. Zadziwiła mnie pod każdym względem. Jest godna polecenia każdemu wyjadaczowi jRPG-ów. Ponieważ gra posiada sporą ilość skryptów, niedoświadczeni makerowicze mogą sie dzięki neij nauczyć sporo nowych rzeczy. Miłego grania.

W miasteczku
Z pomocą na ratunek
Karczma
Król mówi w innym jęzku ?


Tekst: Orbes
email: orbes@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024