...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 17 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Forteca zła: Król demonów

Autor: LionHead

RPG Maker: XP
Wersja: Pełna
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 4.7 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Nasza przygoda rozpoczyna się w Kręgu Fiss gdzie nasz bohater dostaje zadanie zabicia rozwścieczonej Meduzy. Meduza wskoczyła do pewnego teleportu i znikneła, nasz bohater w ostatniej chwili zdąrzył za nią skoczyć. Na miejscu zabił meduzę i zauważył dziwnych magów, naokoło których leżały ciała zabitych ludzi. Magowie odprawiali jakiś rytuał gdy nagle pojawił się błysk i w miejscu gdzie leżały zwłoki pewnego wojownika stał cały i zdrowy rycerz. Magowie mówili do wojownika (wojownik miał na imie Saito), że właśnie go ożywili i że forteca jest już gotowa.

Nasz bohater ma na imię Kalwi i jest członkiem wyżej wspomnianego Kręgu Fiss. W grze odwiedzimy bardzo dużo miejsc przeważnie wszystkie są stworzone z podstawowego RTP, choć mapki są ładnnie zrobione i grze to za bardzo nie przeszkadza. Głównym celem gry jest zgładzenie ciemnego wojownika Saito i jego sługusów.

Jak już chyba wiecie większość mapek jest stworzona z podstawowego RTP (przeważnie zawsze tak jest w RPG Makerze XP). Muzyka jest też dobra choć też podstawowa. Grywalność tej gry jest duża. Do + możemy zaliczyć też to, że w niektórych miejscach trzeba troche pogłówkować . W - punktach znajduje się podstawowe RTP.

Każdy makerowiec powinien w tą gre zagrać, a Ci którym zdaniem najlepszy jest RPG Maker Xp powinni mieć tą gre bez moich informacji. Teraz mała informacja dla wszystkich makerowców, którzy lubią RPGXP i tworzą w nim gry: postarajcie się w waszej grze dać jak najmniej podstawowego RTP. Ciekaw jestem czy kiedyś ktoś się zdobędzie na taką odwagę...

A niech to, a już miałem nadzieję...
Królu Arturze, melduje że nie. Zapomniałem, lol.
Co za urocza walka pod tęczą. Zwalczamy wszelkie obyczaje, jesteśmy bardzo nietolerancyjni! Spalić przeciwników i tęczę!
Wydawało mi się, że widzę białe króliczki...


Tekst: Mikau
email: mikau1@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022