...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 50 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Go to Dream

Autor: Daniel6f

RPG Maker: XP
Wersja: Demo
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 10 MB
Ocena: 3/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Przejdź do snu, idź do marzeń, a może przejdź do marzeń? Wszystko jedno, gierka, która jest kolejną rtpówką i ląduje do działu downloadu. Historia wygląda następująco Biały kruk przybrał postać człowieka, którego nikt nie akceptował. Oczywiście tym czymś jesteśmy my (znaczy się gracz). Mistrz jakiejś tam akademii nas jednak zaakceptował no i mamy udowodnić, że jesteśmy tego wart, czy coś w tym stylu.

Co do grafiki, rtpówka no i koniec. Klika materiałów dodatkowych w projekcie można znaleźć, ale raczej to nie jest nic nadzwyczajnego. Skórka okna, normalna, styl postaci, to samo, mapki niektóre dają rade, jednak większość jest jakby to napisać, bardzo monotoniczne, a pomieszczenia są troszeczkę pustawe. Mam także dziwne wrażenie, że główny bohater, którym sterujemy, ma graficzną dziurę w brzuchu, no ale ok, to się przemilczy. Istnieją także inne felery graficzne, typu rozwaliliśmy czarownice, a leży rycerz, czy choćby nie wiadomo skąd pojawiają się w naszym pokoju zwłoki, które się obracają. No, ale szczęście, że chociaż battlersy są zmienione, można z przyjemnością popatrzeć na walkę. Jednak animacja pozostaje bez zmiany.

Dźwięk, muzyka. Jest jaka jest, zmienić się nie da głównie podstawowa, oczywiście znajdą się inne 2 utwory, formatu mp3, dzięki którym gra zamiast ważyć 1MB, czy tam choćby 2 nawet, to waży 10MB. Bo jedna czy dwie MP3ki mogą zmienić cały klimat w grze. Niestety nie w tym przypadku. Tutaj są tylko ciężarem dla pobierających gierkę.

Co może rozwalić na podłogę to teksty typu zbieranie no juksu, teleportuj no jutru, i inne kamienio-coś tam jutru. Parodia? Nie wygląda na to. Coś na poważnie? Em, też raczej nie. Ni w lewo, ni w prawo. Go to dream, nie zabardzo przekonuje reptile, ze to jest coś dobrego. Niestety dobry wrażeń, po tej grze nie ma (zresztą jak po każdej rtpówce). Dlaczego właśnie takie gry można u nas znaleźć. No właśnie, dlaczego. Jeżeli na stronę nie mogę wstawić gier fajnych (gdyż takich nie ma) to trzeba chyba umieścić to co się ma. Tak więc może fanom rtpówek z rpgxp ta gra przypadnie do gustu. Jak nie, no cóż, mówi się trudno.

Na lepsze projekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Mam nadzieję, że pełna wersja gry zmieni się na lepsze...

Ale ja tutaj tylko przechodzę o.0
Pewnie w postaci Game Over, świetny trick.
Chociaz walka może być ciekawa ze względu na nowe zasoby, to jednak jest ich bardzo mało.
No i tak, uratuj chłopca z jaskini lodów.


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024