...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Virtua Twierdza
Pogromca II

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Jooble.org - pomożemy ci znaleźć godną pracę (domyślne wyszukiwanie: Game Developer)


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Gra Przygodowa

Autor: Mertruve

RPG Maker: XP
Wersja: Demo
Gatunek: RPG
Język: Polski
Rozmiar: 1,77 MB
Ocena: 2/10

Informacje dodatkowe:
- brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Czarno biała przygoda, gdzie od posiadania szklanki mleka, bohater wpadnie w posiadania ładunku nuklearnego.


Jest to bardzo króka gra demo z psychodemiczną muzyką i nietypową grafiką niczym twór stworzony w 1990 roku, który można otworzyć za pomocą emulatora NES.
Wcielamy się w bohatera, którego głównym celem jest wydostanie się z domku. W tym celu, musi rozmawiać z napotykanymi NPCami aby wymieniać się z nimi przedmiotami. Głównie rozgrywka sprowadza się do 10 minutowego gameplauy, a gracz jest sprowadzony do tego iż musi chodzić od NPC do NPC i wymieniać się z nimi przemdiotami. Służy tutaj bardziej jako przekaźnik pomiędzy nimi. Jeden da mu spodnie, a drugi w zamian za nie chce odda mleko w proszku.

Fabularnie i Technicznie, projekt nie oferuje nic, poza małym wprowadzeniem na początku rozgrywki i szczątkową wymianą zdań z napotkanymi NPC, która jest dosyć mocno okrojona i totalnie nie logiczna. Tak jak wpsomniałem powyżej, głównym zadaniem dla gracza, jest wymienianie się przedmiotami otrzymanymi od NPC na inne, aby móc spełnić wyznaczone cele.

Więcej mogę wypowiedzieć się o grafice jak i oprawie dźwiękowej. Wizualnie, tytuł bardzo mi się podoba, ponieważ serwuje czarno białe 8 bitowe piksele, które zwarzając na specyfikację lekkiego podejścia fabularnego jak i dialogów do gracza, wpasowuja sie w ten klimat.
Lokacji w całej grze jest dostępnych pięć, ale co do ich budowy nie da się wypowiedzieć, bo po prostu nie są one zrobione ani dobrze ani źle. Tytuł od tej strony jest niemożliwy do poddania ocenie.
Muzycznie, jak na 8 bitową szatę graficzną, autor bardzo dobrze, dobrał dźwięki, które wpasowują się do całego kontentu tytułu. Aż szkoda że produkcja jest taka krótka i nie przyjdzie posłuchać więcej takich melodyjek.

Podsumowując, będzie to chyba najkrótsza recenzja jaką przyszło mi napisać do gry.
Polecam poświęcić 10 minut swojego życia i zagrać w ten tytuł, chociażby aby nacieszyć swoje uszy oprawą dźwiękową, oraz fani pikseli, znajdą uciechę, ogolądając 8bitowe graficzki.Co to za domek?
Do czego mi potrzebny ładunek nuklearny?
Czas rozpocząć przygodę.
Głównym celem jest wymiana i umiejętności dyplomatyczne.


Tekst: Rubin
email: rubinrpg@wp.pl