...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 16 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Holy Warrior

Autor: Xyron

RPG Maker: XP
Wersja: Pełna
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 1,2 MB
Ocena: 2/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Holy Warrior. Jak ci na imię drogi graczu? Tak, więc się zaczyna nasza przygoda w tej grze. Nazywamy bohatera i zaczynamy swoje normalne codzienne nudne życie, lecz Otrzymaliśmy tego dnia specjalny list, w którym jest napisane, że ktoś nas chce zabrać w jakąś podróż (czy tam niebezpieczną przygodę). Co dziwnego, nie wiemy, od kogo to jest, w sumie nawet sam reptile nie wie, co to jest, ale mniejsza o to, wspaniałe jest, że nasza 'mama' nas o 'tak' puszcza w nieznane? 'Czy mam iść?' Na takie pytanie otrzymujemy odpowiedź 'Na to wygląda', co jest z leksza śmieszne i wiecie, co? Chyba ten opis wyszedł o wiele lepiej niż całe 'intro' w tej grze. No, ale dobra, wyruszyliśmy w tę podróż. Jakby to napisać. Zapis gry możemy sobie robić praktycznie co chwilkę, gdyż się na pewno nam przyda.

Holy Warrior jest podstawową RTP'ówką. Oczywiście znajdzie się parę nowych grafik pobranych z Internetu. Grafika, jak i muzyczki, czy tam dźwięki są niczym innym jak podstawowym zbiorem z zestawu RTP (a raczej RGSS-RTP). W grze nie znajdziemy Cisa, Cisa (nie jestem w stanie powiedzieć czy występują jakieś walki nawet). Jedno co jest na bank pewne w tej grze. Częsty Game Over. To jest bankowe. Chociaż raz zginiesz na 'wypróbowanie' za pewne. Można coś jeszcze napisać na temat mappingu. Nie jest najgorszy, jakiś tam wybitny też nie. Po prostu - podstawowy, jak cała gra.

Naprawdę chciałbym więcej napisać o tej grze, ale nie jestem w stanie. Po prostu zwyczajna Rtpówka i tyle. Jeżeli uwielbiasz podstawowe RTP z RPGXP, to prawdopodobnie ta gra jest dla ciebie. Pobierz i dołącz ją do swojej kolekcji, jeśli jednak szukasz czegoś nowego, wyjątkowego, to chyba raczej nie ten tytuł.

Świetnie, jeszcze żyje!
Nie wiem na co najechałem, ale chyba już po mnie...
Tutaj giniemy po raz n-ty. Kto chce przejść przez ten etap zaleca się wcześniej zrobić zapis gry. Taka drobna rada.
Ostatnimi czasy listy to same kłopoty...


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024