...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 49 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Lt Python

Autor: Skaciu

RPG Maker: 2003
Wersja: Pełna
Gatunek: Action RPG
Język: Polski
Rozmiar: 3,6 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Jak większość za pewne zauważyła, ciężko w dzisiejszych czasach jest 'wydać' dobrą grę. Choć Lt. python nie jest grą RPG, to został za pomocą tego programu stworzony. Może jednak zacznijmy od historii, o co tam wogóle biega.

No to tak tradycyjnie: mamy wspaniałą magiczną krainę Cemeriia, mamy księżniczkę Esmeradię, która tym rządzi. Wszyscy żyją w trybie 'love & peace '. To by było troche z leksza nudnawe, trzeba walnąć jakiegoś kolesia, co został opętany przez chęć władzy, 'zaprzyjaźnił' się z siłami zła, no i wiadomo chyba co chce osiągnąć. Księżniczka zastosowała magiczną barierę, a zły koleś chce ją złamać. Potrzebuje energii, no to z ludzi, bo chyba najlepiej. Księżniczka stworzyła 3 kryształki, które otrzymały jakieś 3 inne dziewczyny (czyżby 'Mahou Kishi Rayearth'?? - whatever... dalej- ) no i mają obronić świat przed tymi stworami. Proste. OKei, a o co biega z porucznikiem python? Prosta sprawa, pomyślcie sobie, że nie ma ochoty patrzeć się na 3-kolorowe dziewczynki jak będą walczyły magią VS zło, tylko sam bierze sprawę w swoje ręce, a dziewczynki wysyła na odpoczynek, a resztą się zajmnie wojsko.

Tak mniej więcej się wszystko przedstawia. Tak jak na początku reptile wspomniał, nie jest to RPG, bohater rzuca ogniem, mieczem, toporem, spotyka elfy itp. Lt. python jest grą zręcznościową. Chodzisz i rozwalasz króliczki i inne stwory przypominające zwierzątka z naszego normalnego świata.

Zabierzmy się może teraz za samo wykonanie gierki. Grafika: Jakaś tam grafika jest, jak możecie zauważyć nie najgorsza. Jakieś tam 'kwadratowe' domki, z odrobiną pixeli, samochoty, czołki wykonane tak no, też nie najlepiej... Postacie - stylowo podchodzące pod podstawowe RTP, no ale jednak trzeba było troche chyba pokąbinować, aby zrobić tę całą armię. Dźwięk, dobrze jest. Nie możemy narzekać... W sumie niektóre muzyczki powinny się obić o uszy, nie jednemu z was. A system gry? No niezły trzeba przyznać, chodzenie i strzelanie... Unikanie zwierząt by cię nie pogryzły oraz od czasu do czasu przeładowanie broni (ha, nawet autor się postarał, aby była animacja podczas przeładowywania). Mapki troche ubogie... takie no, jednolite, ale to tam schodzi na dalszy plan.

Mimo iż można powiedzieć, ostro 'pojechał' reptile po gierce, to trzeba przyznać jest naprawdę ciekawa i warto w nią zagrać, na kilka godzin się rozluźnić, odpocząć od tych wszystkich Counter Strike'ów, i innych MMORPG, a sobie odpalić coś dla single playera. Dodam tylko, że Pokemon The Evil Insite zainspirowało skacia do zrobienia Lt. pythona.

Tak więc, wspaniałych transferów i miłej zabawy!

Baza główna, komandosowe klimaty.
Z wilkami nie ma co się patyczkować, kici kici, połknij to.
I wanna be like kevin i robimy z przeciwnika siatkownicę.
Z likwiduj cel. Płacę jak za prezydenta.


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022