...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Nameless

Autor: Sozan

RPG Maker: XP
Wersja: Pełna
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 7,9 MB
Ocena: 4/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Naszym głównym bohaterem jest podróżny wojownik o imieniu Freddie, choć jeśli chcemy możemy mu zmienić imię na takie, jakie nam się podoba. Jak już wspomniałem jest wojownikiem który podróżuje z przyjaciółmi Svenem, Cary i Cometem. Nasz bohater został przygarnięty, przez Svena gdy był jeszcze mały. Jest najmłodszy z całej paczki, co czasami go drażni, bo nie może brać udziału w trudniejszych misjach. Tak rysuje nam się charakter i opis bohatera którym poprowadzimy w tej grze.

Już na samym początku gry staniemy do walki z mrocznym Xatusem, który chce od nas tajemniczą szkatułkę. Pobije/Zabije (o 3-cim nic nie wiemy) naszych towarzyszy podróży, ale nie dostanie szkatułki. Jeśli chcecie poznać dalsze losy Freddie`go zagrajcie, co będę wam psuł zabawę z gry ;). W grze odwiedzimy Grashdie, Herie, Quegis i różne gildie(do niektórych można dołączyć) i to tyle z tych ważniejszych miejsc.

W grze zobaczymy grafikę podstawową ładnie wykorzystaną w tej grze jako mappingu itp. rzeczach. Dalej patrząc/słysząc widzimy już jakąś nową ładną melodie i dźwięki, co nam tylko czas gry umila, więc +. Fabuła, hmm... zemsta za śmierć Svena, chronienie szkatułki nie za bardzo oryginalne ale można na to jeszcze oko zmrużyć. Nameless, dla nieznających angielskiego chciałem poinformować, że słowo nameless oznacza bezimienny, taka mała ciekawostka. W grze możemy wybrać sobie gildie, która nam będzie pasowała, są 3 kasty: warrior(wojownik), lancer(halabarder) lub knight(rycerz), co może się komuś bardzo spodobać. Gdzie niegdzie można spotkać w grze odrobinę humoru.

Nameless to fajna gra która na pewno się wielu ludziom spodoba, może tobie też ;). Polecam naprawdę w nią zagrać. Mimo iż, projekt upadł, to jest jakaś szansa, iż zostanie wskrzeszony. Twórca może w pełnej wersji gry umieści jeszcze coś, co poprawi nam całą zabawę (np.:skrypty?). No nic, ale mamy nadzieję, że kiedyś doczekamy się pełnej wersji. Niech wena twórcza bedzie z wami ;)

Nie ma to jak obgadywanie bohatera w jego obecności... Takie życiowe.
Podstawowy system walki z RPGXP, za wiele akcji nie zostało tutaj wprowadzone.
Głowa do góry! Kobieta zmienną jest, przyjdzie czas, że za toba zatęskni.
Pusty bar, nie mam pojęcia z czego się utrzymuje.


Tekst: Mikau
email: mikau1@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022