...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 54 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Pacman by SimooN

Autor: SimoN

RPG Maker: 2000
Wersja: Demo
Gatunek: Zręcznościowa
Język: Polski
Rozmiar: 3,5 MB
Ocena: 4/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Na pewno każdy z nas spotkał się kiedyś z grą Pacman na Pegasusa lub inną, tej podobną konsolę. Wszyscy na pewno pamiętają małego, żółtego stworka zjadającego malutkie kuleczki i uciekającego przed czterema duszkami - Inky, Pinky, Blinky i Clydem. I każdy na pewno marzy o tym, by powrócić do starej zasłużonej gry z nową dawką energii. Ale czy to możliwe bez ściągania emulatorów? Tak! Dzięki naszemu wspaniałemu SimooNowi od dziś możemy delektować się staruteńką grą Pac-Man w nowej wersji, powstałej przy pomocy RPG Makera! Gra zawiera niestety tylko jeden poziom, trzeba więc za każdym razem zaczynać grę od początku. Jednak sam fakt, że gramy w Pac-Mana powoduje, że zapominamy o niedogodnościach i bez problemu rozgrywamy grę jeszcze raz. Na co więc czekamy? Klikajmy w link i ściągajmy grę!

Rozrywka jest bardzo prosta, PACMANem musimy zjeść wszystkie kulki znajdujące się na planszy. Małe posiadają małą ilość punktów, a wielki (anologicznie) będą miały większą ilość punktów, a także dodatkową moc, dzieki której będziemy w stanie schrupać goniące nas duszki (za co mamy oczywiście dodatkowe punkty), oczywiście ona jest aktywna tylko przez pewien czas (duszki zmieniają kolor na niebieski, co oznacza, że się nas boją i uciekają by nie zostać zjedzonym). Nawet jeśli uda nam się zjeść ducha, to on się odregeneruje, więc wcale tak prosto nie jest. Oczywiście jeżeli duchy nas złapią, no to nas zjedzą, ot cała filozofia.

Krótkie demko w zasadzie nie wiadomo czy miało być skryptem (zdarzeniówką) pokazującą jak wykonać mini grę, czy też ona jest jakąś mini grą, albo grą konkursową. Stare czasy, których nikt nie jest w stanie potwierdzić. Projekt nam oferuje jedynie 3 życia, no i jedną planszę. Jedynie co można zrobić to zagrać, podpatrzeć jak co autor wykonał, no i być może zrobić coś podobnego? Albo wrzucić jego grę do swojej własnej gry - jako, np. gracz odwiedzi salon gier video? Wszystko jest mozliwe, ale to tylko takie drobne podpowiedzi.

Ha ha - znikajcie duchy gdzie pieprz rośnie!
Oj nie! Gonią mnie!
A zaraz cię dorwę!
No i koniec dema...


Tekst: Artdico
email: artdico@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022