...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 24 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Qulee Friend Seeker

Autor: Artdico

RPG Maker: 2003
Wersja: Demo
Gatunek: JRPG
Język: Polski
Rozmiar: 2 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


"W pewnym mrocznym, oddalonym od innych zakątków, zakątku Twierdzy RPG Makera odbywało się święta[...]" Zaproszeni dawni przyjaciele, redaktorzy oraz inne znane postacie świętowały przy "prostokątnym stole". Wznosząc kielichy, pili za zdrowie innych, aż tu nagle Artdico z Renarde(główna bohaterka gry Green Levithan II) wparowali... Bła lekka awantura, ale szybko się jej pozbyli... Świętując dalej jeden z redaktorów, biały ninja Qulee zrezygnował gdyż sen go dopadł, opuszczając znajomych,

poszedł do swojego pokoju się przespać. Ale zaraz? To ma być gra a nie czytanie tekstów! Zresztą z leksza robi się to nudne... Chleją i nic nie robią. Jednak Evil Boss się zjawił, mszcząc się za porwanie jego ukochanej Renarde zamienia niektórych świętujących w przedmioty - innych zamyka w różnych płapkach, z którymi nie potrafią sobie dać rady... Lecz popełnił jeden błąd. Wiecie jaki ? Co za głupie pytanie! Pewnie, że wiecie... zapomniał o jednym z redaktorów. Białym wojowniku Lin Kuei jakim był Qulee, który poszedł spać bo za dużo wypił Coca~Coli. I w tym miejscu zaczyna się cała nasza przygoda.

Wcielamy się w postać redaktora, który ma za zadanie uratować wszystkich swoich przyjaciół, których uwięził Evil Boss.

Grafika nie jest za bardzo ładna, gdyż to jest zwyczajne RTP, co niektórych może odstraszać, ale w tej grze jest to "coś". Gra została bardzo starannie wykonana, mimo iż została utworzona na podstawowych grafikach. Podczas gry, można bardzo łatwo zaobserwować, iż jest wzbogacona w humor, który prowadzi gracza do kolejnych scenek, trzeba to uznać po prostu za plus gra wciąga. Kolejnym plusem jest to, że została skonstruowana w ten sposób aby były użyte wszelkiego rodzaju pomoce podczas walki np.

trzeba uzywać przedmioty dodające HP,czy ozywiające umarłego, gdyż nie damy bez nich rady przejśc gry. Także wymaga gra "częstego zapisu" gry, bo nie wiemy co za rogiem na nas czeka... Najlepsza rada: dużo walczyć / leczyć / zapisywać stan gry. Jedyny minus jaki mi przeszkadzał to muzyka, za mało utworów, lecz dobrane są idealnie. Mam nadzieję, że w pełnej wersji to się poprawi.

Gra została wykonana na Game Konkurs 2, która zdecydowanie doprowadziła Artdica do nagrody.


Bohater miał szczęście, że zamiast pić, poszedł spać. Tak może teraz wszystkich ratować.
Szukanie redaktorów po różnych lokalizacjach... Gdzie oni wszyscy się podziali.
Typowa walka, Storm Shadow i Mistrz pióra pisanego w akcji!
Jak on tam się dostał?


Tekst: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022