...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 54 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Shine

Autor: Ska'ciu

RPG Maker: 2003
Wersja: Demo
Gatunek: Acion/RPG
Język: Polski
Rozmiar: 5 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
- Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Shine, jest kolejną produkcją Ska'cia i tym razem z mieczy przerzucamy się na gnaty. Przyjrzyjmy się fabule: pewna grupa najemników pod przewodnictwem Blakea, na pustyni odnajduje pewną dziewczynę o imieniu Shine. Postanowili się nią zaopiekować, wychować, nauczyć walki itp. Pewnego dnia dziewczyna jednak odchodzi od poznanej grupy, gdyż pragnie dowiedzieć się kim tak naprawdę jest. Dziewczyna odnajduje pustynię, na której została znaleziona przez najemników Blake’a, ale także odnajduje pewną wioskę. Okazuje się, że mieszkańcy są atakowani przez dziwne stwory. Shine otrzymuje misje, by dowiedzieć się co jest przyczyną ataków oraz przeciwstawienie się im. Niestey nie powiem wam co jest tą przyczyną, bo nie chcę psuć wam zabawy (^_^)

Rozrywka w grze jest bardzo przyjemna, a wszystko dzięki systemowi strzelanie. Muszę przyznać, że Skaciu do projektu się przyłożył. System strzelania wykombinować samemu sztuka, ale zastosować w swojej własnej grze, i wszystko tak samemu zrobić (wymyślić, zrobić, przetestować). Nie prosta rzecz. Kolejną świetną sprawą jest sposób w jaki został przedstawiony sklep, po prostu czad. Pięknie niestety nie jest, w grze jesteśmy w stanie znaleźć błędy ortograficzne czy językowe i interpunkcyjne (język polski, piękny język, cóż można z tym zrobić). Nożyk, który nie do końca poprawnie działa i nie sposób go sprzedać, Jakoś mnie zniechęciły do tej pozycji, ale najbardziej jednak nie podobają mi się facesety, po prostu zostały wykonane z powiększonego charseta (-_-). Pomysł niby oryginalny, ale nie do końca mi się on widzi.

Czy gra jest dobra, fajna, kiczata, można się wykłucać na forum (do czego zachęcam), w mniemaniu gra wypada dość dobrze i po mimo niektórych błędów uniemożliwiających grę, naprawdę warto przy niej spędzić czas, gdyż jest dobrą rozrywką, a dla niektórych może zachętą do większego przyłożenia się do swoich projektów. Cóż więcej mogę powiedzieć wam kochani Makerowcy? Po prostu warto zagrać w tę pozycję.

Ale przed spaniem, koniecznie wezmę prysznic - nie podglądać!
Udało mi się upolować niezły obiad na dzisiaj!
Skorpiony atakują! Broń się kto może.
Cała akcja toczy się na pustkowiu jak widać.


Tekst: Mrozik
email: tonieja_20@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022