...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 13 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Tits and Magic

Autor: Revlis

RPG Maker: RPGVXAce
Wersja: Demo
Gatunek: Karcianka
Język: Polski
Rozmiar: 28,3 MB
Ocena: 7/10

Informacje dodatkowe:
Ograniczenie wiekowe +18

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Obok znanej w internecie Zasady 34 istnieje jeszcze inna, tak zwana Zasada 63. Polega ona, i tu cytuję ''przypadku każdego wystąpienia reguły 34 w Internecie istnieje równoważne zdarzenie z przeciwną płcią.'' Dlaczego o tym piszę? Jeden z użytkowników zwany Revlis, którego przede wszystkim kojażę z takich gier jak Project2, Amello Morello & Mr. Slime oraz Złodziej Czasu. Kiedyś zaprezentował on pewną produkcję która obejmuje tą zasadę.

Wyobraźcie sobie grę, w której każdy użytkownik Polskiej Sceny RPG Makera, bez wyjątku jest kobietą. I mało tego zostało to zaprezentowane w formie gry karcianej. Brzmi to dziwnie, a jak tam wykonanie? Może najpierw fabuła... tak ta gra ma fabułę. Może najlepiej jak wstawię tu jej opis, jaką sam autor nam zaprezentował... ''Ludzkość przebyła długą drogę w celu umożliwienia kolejnym generacjom podążanie za swymi snami. A nic innego tak doskonale nie ucieleśnia marzeń cywilizacji, jak powabne kształty, o których ta myśli nieustannie. Jak słońce i księżyc na nieboskłonie, tak te dwie kule na zawsze wpisały się w ludzką historię. Niestety, nic nie trwa wiecznie. Wraz z wynalezieniem internetu, możliwe stało się masowe cenzurowanie wszystkiego, co Agenci Cenzury uważają za niestosowne - wliczając w to rzecz jasna owe piękne kształty. Nadszedł czas na odwet. Aby uchronić świat przed utratą jego najcenniejszego dorobku ewolucji, Agenci Cenzury muszą zostać pokonani w najbardziej poniżający dla nich sposób.'' I tak o to zarys wspaniałego świata otwiera nam wstęp do rozgrywki.

W Tits and Magic dane nam będzie rozegrać kilka partyjek (a konkretnie to pięć), z bandą szemranych typów. W naszej przygodzie towarzyszyć nam będzie pani slime, która wyjaśni nam wszystkie zasady odnoście karcianki i będzie nam towarzyszyć przez całą grę. Rozgrywka polega na tym, by pokonać przeciwnika, zanim on pokona nas. Z tali wybierane są losowo trzy karty, którymi możemy zadawać obrażenia, leczyć siebie, zatruwać przeciwnika, dodawać sobie punkty many dzięki którym będziemy mogli używać unikatowych kart i o wiele więcej. W przypadku zużycia wszystkich kart, przegrywa ten kto ma najmniej punktów życia. A po wygranej otrzymujemy trzy nowe karty do kolekcji. Sam pomysł na rozgrywkę jest naprawdę ciekawy i potrafi wciągnąć. Natomiast same karty, to kojarzący się z Polską Sceną RPG Makera użytkownicy, w postaci pięknych i co najważniejsze cycatych dziewcząt. Co ciekawe tyczy się to również żeńskiej części naszej społeczności. Mówiąc tak szczerze, nie spodziewałem się że zobaczę siebie w roli kobiety. Jednak z drugiej strony jest to na swój sposób urocze. Podbija to autorska grafika, która prezentuje się naprawdę nieźle. Od kart, pod menu główne, aż do przeciwników, który też nieźle wyglądają. Muzyka zawarta w grze, dodaje fajnego klimaciku jak i angielski dubbing, którym operuję nasza pani slime i przeciwnicy. Więc powiem tyle że wykonanie jest naprawdę pierwsza klasa.

Z mechanicznych aspektów, po zgromadzeniu 30 kart, mamy możliwość wybrania sobie odpowiednich kart do danej rozgrywki. Dzięki czemu możemy sami projektować własną talię. Czy jest coś do czego, mógłbym się przyczepić? Cóż... podczas jednej z rozgrywki po wygranej wywaliło mnie do pulpitu, co było winą skryptów i raz jak zostały mi 4 karty, to przeciwnik przestał funkcjonować. Po za tym, boli mnie to że przejście gry zajmuje zaledwie 30 minut oraz że to wersja demonstracyjna.

Cóż mogę rzec na zakończenie? Zdaję sobie sprawę że nie każdemu może podobać się koncepcja potraktowania użytkowników zasadą 63. Ale sposób wykonania, budzi u mnie banana na twarzy, zwłaszcza jak zostali przedstawieni niektórzy. I mówiąc tak szczerze, to chętnie bym zobaczył Scenową grę RPG w takiej formie, bo potencjał z tego jest ogromny. I mam nadzieje że powstanie kiedyś pełna wersja. Mimo wszystko gorąco polecam I cytując Slime-Chan ''Niech Biust będzie z wami'' :3

Mówiąc szczerze seksowna ze mnie smoczyca :3
Niektóre dziewczyny wyglądają nad wyraz dobrze. Poważnie Ekhart, w tej formie, kupiła moje serduszko :3
Gość właśnie użył przeciwko mnie X-Techa! Chyba powinienem zacząć się bać XD
Slime-Chan, to ona wytłumaczy nam co i jak.


Tekst: PInroz
email: pinroz97@gmail.com


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024