...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 24 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Problem z grami || Zgłoś nowe materiały
Download >> Gry


Złodzieje Owiec

Autor: LionHead

RPG Maker: RPGXP
Wersja: Pełna
Gatunek: Zręcznościowa
Język: Polski
Rozmiar: 3,2 MB
Ocena: 5/10

Informacje dodatkowe:
Brak

DOWNLOAD | DYSKUSJA FORUM


Zastanawialiście się może kiedyś jak to jest ukraść owcę? I jeszcze zrobić to tak, żeby nie zostać schwytanym przez łażące Zombie? Autor LionHead postawił sobie tego typu pytania w celu wygenerowania takiej prostej minigierki!

Już nie musimy się zastanawiać. Wystarczy, że się wcielimy w głównego bohatera gry, który jest profesjonalnym złodziejem. Nasze zadanie jest wręcz banalnie proste. Pierwszym zadaniem jest... Nadanie imienia! Przecież, taki bohater bezimienny, to nie za ciekawy nabytek, prawda? Gdy już się uporamy z tym ciężkim zadaniem, to pora na owieczki!

Zgromadź jak najwięcej owiec (schowaj do kieszeni), ale uważaj na głodnego strażnika lasu, mr.Zombie. Jeżeli on nas złapie, to w sumie po ptakach... znaczy się owcach (koniec gry).

Złodzieje owiec to prosta gra zręcznościowa. Nie ma tutaj specjalnej historii, ani fabuły. Liczy się szybka i prosta zabawa na tzw. Punkty, jak za starych dobrych czasów. Można grać z rodzeństwem lub kolegami, kto więcej zbierze.

Wykonanie gry to nie jakieś wielki wyczyn i jest raczej dostrzec to może każdy miłośnik gier. Podstawowe zasoby z wersji RPGXP, z odrobiną dodatkowych zasobów. Projekt nie zawiera żadnych specjalnych plansz, scen czy etapów. Jest jedna mapa na której toczy się akcja i w zasadzie tyle. Główny mechanizm to łapanie owieczek i ucieczka przed Zombie. Tyle w temacie.

Owieczki owieczki, ah te owieczki... Projekt przypadł mi do gustu. Nigdy nie spotkałam się z tego typu grą. Pomysł sympatyczny, wykonanie w porządku. Największym problemem chyba pozostaje oprawa audio wizualna, gdzie autor mógłby się nieco wysilić, postawić na oryginalne, niespotykane zasoby, może ciekawsze melodie, a przede wszystkim rozwinąć nieco rozrywkę. Projekt dobry do kilkukrotnego odpalenia, ale po jakimś czasie owa rozrywka na punkty się nudzi. Tutaj zdecydowanie zabrakło dla mnie jakiegoś dodatkowego elementu, który zachęci gracza do dalszej gry.

Jeżeli ktoś zapyta, czy polecam, czy warto zagrać? To na 100% tak, gra zdecydowanie pomaga znieść nudę dopadającą w niektóre dni, ale zdecydowanie brakuje tutaj wielu opcji, aby owa rozrywka była na odpowiednim poziomie.

Mr.Zombie pilnuje owieczek, aby się wszystko zgadzało, co do joty.
Podstawowe zasoby z wersji RPGXP, z odrobiną dodatkowych zasobów. Projekt nie zawiera żadnych specjalnych plansz, scen czy etapów.
Też mi pech... Całe szczęście, że kamień nie padł na bohatera.
Autor pozostawił instrukcję, aby nie było wątpliwości co trzeba wykonać.


Tekst: Lin
email: lin@rpg.int.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024