...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 18 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Questy

Quest 30
Polowanie na wilkołaka


Dowiadujesz się od pobliskiego kapłana że miasto jest terroryzowane przez wilkołaka. Dowiadujesz się także że wieśniacy opłacili już jednego myśliwego który wziął ze sobą 4 chłopców z wiaski do pomocy w polowaniu. Dał ci równierz 4 srebrne naszyjniki dzięki którym możesz uratować 3 chłopców i myśliwego z wilkołaczej klątwy. Czwartego z chłopców znajdziesz w tawernie. Tam równierz znajdziesz człowieka który sprzedaje broń i zioła przeciw wilkołakom. Od chłopaka dowiadujesz się że on i jego trzej koledzy oraz myśliwy zagonili wilkołaka do jaskini. Wszedł do niej tylko myśliwy po czym wyszedł już jako wilkołak zaraził kolejnych trzech chłopaków. Tylko temu jednemu udało się uciec.

To tak po pierwsze musisz znaleźć trzech chłopców wilkołaków jednego znajdziesz gdzieś w lesie drugiego w domu rodzinnym zamknął się w swoim pokoju. A trzeci znajduje się gdzieś koło rzeki. Po walce dajesz im medaliony a oni zamieniają się w ludzi dostajesz od nich także ich pierścienie które masz oddać kapłanowi który zlecił ci to zadanie. Jak mu je oddasz on cię poinformuje że koło jakiejś jaskini widziano cień wielkiego wilka. Idziesz tam znów walczysz i dajesz naszyjnik okazuje się że to był myśliwy. On ci opowiada że Wilkołakiem który go zaraził i terroryzował miasto jest sprzedawca żeczy przeciwko wilkołakom. Wracasz do kapłana opowiadasz mu o tym on zaś zleca ci zabicie tego wilkołaka. Kierujesz się w stronę tawerny tam widzisz jak sprzedawca wychodzi z tawerny. Pytasz się chłopaka który wtedy ocalał gdzie poszedł sprzedawca on ci mówi zaś gdzie sprzedawca ma dom. Idziesz tam wchodzisz i spotykasz go on się zamienia w wilkołaka i twoim zadaniem jest go zabic. Jak go zabijesz dostaniesz jego kieł musisz z nim wrócić do kapłana on cię za to sowicie wynagrodzi. To by było na tyle.


Autor: KGK
email:kgk@alpha.net.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022