...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 36 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Questy

Quest 77
Chora osoba i mistyczna roślinka


W pewnym domku spotykamy starszą, chorą osobę (najlepiej leżącą w łóżku). Wiadomo w chorobie nigdy nie było łatwo, więc dowiadujemy się jak to jest ciężko być przykutym do łóżka, nie być w stanie nic zrobić, tylko czekać na śmierć pozostaje itp. Tutaj jest właśnie prośba do nas o dostarczenie mistycznej roślinki (kwiatka?), który pomoże w tym nieszczęsnym cierpieniu.

Roślina/kwiatek znajduje się w dość specyficznym miejscu i umówmy się, że jest legendarny i rośnie raz na jakiś tam wiele wiele lat (zatem rzadko spotykany).

Propozycja: Jako, że roślinka ma być szczególna, to proponuję wytworzyć dla niej jakąś specyficzną cechę, najlepiej sprzeczną z znanymi zasadami natury np. Rośnie wysoko w mroźnych górach.

Wykonanie: Nie jest trudne. Aktywacja zadania za pomocą jednego przełącznika, udanie się po przedmiot a następnie dostarczenie go na miejsce, aby otrzymać jakąś nagrodę. Cała podróż jak najbardziej mogłaby być urozmaicona poprzez pułapki, czy jakieś małe trudności w podróży (np. zostańmy przy tych mroźnych górach jako przykład; mogą wystąpić jakieś trudne miejsca, jak chociażby lawiny spychające bohatera na sam dół góry), albo jakaś bestia będzie strzegła owej roślinki, bo to jej ulubiony przysmak (chociaż ta opcja jest nieco oklepana...)

Zakończenie: Po powrocie dowiadujemy się, że z ciężko zdobytej roślinki chora osoba chce zaparzyć przepyszną herbatę. A choroba? To zwykła grypa, przejdzie za kilka dni.


Autor: Reptile
email: reptile@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024