...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 35 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Questy

Quest 8
Przynieś książki


Ostatnio grałem sobie w Fallout 2 i doszedłem do wniosku, że można wykorzystać jeden pomysł z ich gry - chodzi o quest poboczny.

Podczas całej gry, można w różnych zakątkach świata, różnych miastach, kryptach znaleźć gazetę o nazwie np.: "Koty świata". Są to tanie gazety i wydano ich tylko 5 numerów. Tak się składa, że pierwszy z nich dostałeś w nagrodę za jakieś inne zadanie, więc już jeden masz. Wchodzisz do pewnego miasta i idziesz do domu, w którym pełno jest kotów. Zagadujesz stojącą, tam kobietę i gdy masz, choć jeden numer czasopisma "Koty Świata" dostajesz zlecenie, na dostarczenie pozostałych numerów. W nagrodę za wypełnienie zadania dostaniesz trochę kasy i jakiś unikatowy przedmiot, czy dobrą broń.

Gdy tylko zbierzesz brakujące egzemplarze wróć do kobiety i zgodnie z umową odbierz nagrodę. Uwaga - pozostałe numery "Koty Świata" są w różnych zakątkach świata, więc ich zebranie będzie czasochłonne. Jeżeli podczas pierwszej rozmowy z tą kobietą nie będziesz posiadał żadnego egzemplarza, to te zadanie nigdy nie zostanie już tobie zlecone.


Autor: 7-Mały-7
email: maly-7@go2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022