...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 32 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Scenariusze

Cyborg
Scenariusz 4
Gatunek: science fiction

Pewnego razu kosmici chcieli dokonać inwazji na naszą planetę. Nawet fajnie byłoby im skopać tyłki gdyby nie mały szkopuł.

Rzecz sie dzieje mniej wiecej w 1300 r. Ludzie nie mogli dać sobie rady z UFO z pomocą magii i miecza. Wiedząc o tym spuścili na naszą planetę tylko jednego 8 metrowego robota (ale za to jakiego). Sam robot składał się z 12 cyborgów scalonych ze sobą które też mogą z kolei poscalać się też w 6 pojazdów (gdyby któryś z nich zostal zniszczony).

Ale tajemniczy bohater o ogromnej mocy prawie rozwalił robota. Prawie bo cyborgi rozłączyły się i miały uciec w różnych kierunkach i poczekać na przybycie posiłków. Nie zdążyły. Bohater wysłał w sam środek i cyborgi rozrzuciło po całym świecie.

Wydawało się, że po kłopocie dopóki pewien majsterkowicz nie znalazł cyborga o imieniu Terra. Naprawił go. Dysk miał częściowo zniszczony więc musiał wstawić nowy, pusty i jednocześnie pozbawić cyborga wspomnień i rozkazów. Moduł zmuszający go do posłuszeństwa też się spalił przez co Terra miał zupełnie nową osobowość. Terra wstał i zaczął dusić biedaka po czym spytał się gdzie został znaleziony w nadziei, że odnajdzie tam jakąś wskazówkę na temat swojej przeszłości. Pamiętał tylko swoje imię. Gdy dowiedział się czego chciał zabił faceta. Wszedł do nastepnego pokoju i zobaczył kobietę i dziecko. Chłopec przestraszył się i schowal się za matką.

Terra był istotą okrutną więc podszedł i odciął swoim mieczem głowę kobiecie. Dzieciak zaczął wrzeszczeć. Terra nabił go na miecz jak saszłyk i wyszedł. Gdy doszedł na miejsce został zaatakowany przez Guraia - kolejnego cyborga. W czasie walki Terra odrąbał oponentowi ręke. W końcu Gurai poddał się i wytłumaczył swoje zamiary. Gdy tylko znajdzie jeszcze kogoś zamierzał założyć Organizację Uwolnienia Cyborgow. Miałoby to na celu zniszczyć rase ludzką i stworzyć planetę cyborgów. Terra zgodził się mu pomóc. Cztery cyborgi trafiły do królestwa Fraudie, a piątka z nich do królestwa Hujay. Te dwa kraje od lat toczyły ze sobą wojnę. Cyborgi tylko wzmorzyły wzajemne ataki. Z drugiej strony nie mogli pozwolić żeby OUC wykorzystało to i zniszczyło ich wszystkich. Tak więc wszyscy z wszyskimi zaczeli walczyć. Taka wojna zniszczy całą planetę. Szczególnie gdyby kosmici się zorientowali, że ich cyborgi żyją...


Autor: Szatkus
email: ?


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022