...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 31 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Scenariusze

Juzek Marcinuk
Scenariusz 46
Gatunek: teraźniejszość, fantasy, romans

W Nowym Yorku w dzielnicy dla Polaków żyje pewien chłopak. Józek Musiatowicz, który jest Chuliganem i bardzo często wdaje się w bójki i rozróby. Pasją Józka jest pirotechnika. Chociaż ze wszystkiego ma słabe stopnie to jest naprawdę dobrym pirotechnikiem. Pewnego dnia pijany Józek wdał się w bójkę z pewnym kolesiem. Gdy wyszli na ulice, aby rozstrzygnąć sprawę po męsku w Józka uderzył samochód. Kiedy Józek się obudził nie mógł uwierzyć własnym oczom. Leżał sobie na trawie pod drzewem a przy nim sidziała na kocu jakaś ubrana w stare stroje(jak dla Józka szmaty)panienka. Jak zobaczyła ,że się obudził opowiedziała mu o tym jak zobaczyła go pobitego leżącego na trawie, opatrzyła go i położyła pod drzewem. Józek domyślił się ,że w jakiś sposób przeniósł się w czasie, ale wcale się tym nie przejmował z powodu pięknej panienki. Kiedy tak sobie flirtowali nagle z za pagórka wyjechał jakiś rycerz w ciemnej zbroi i porwał dziewczynę. Józek nie zdołał mu przeszkodzić i ten w spokoju odjechał. Zdenerwowana panienka próbowała się wywinąć a gdy nic nie wychodziło krzyczała do Józka o pomoc. Niestety poobijany Józek był zadowolony żeby dogonić rycerza. Zapamiętał jego twarz i postanowił odnaleźć dziewczynę i pokonać rycerza. Kiedy przechodził przez miasto w jeansach i bluzie z kapturem wszyscy mu się przyglądali. Straże pojmali Józka i zaprowadzili do króla. Był uważany za czarodzieja i chciano go zabić. Mądry Józek postanowił wykorzystać swoją przewagę wiekową :). Kiedy zbliżyli się do niego strażnicy wyciągną zapalniczkę i zapalił sobie trawkę. Król nie wiedział co to jest a Józek mu szybko pokazał jak się pali. Oczywiście królowi spodobał się towar Józka i po chwili cały dwór zamienił się w bandę ćpunów. Po hucznej nocy król uwolnił Józka i dał mu uzbrojenie oraz rycerza do pomocy aby ten mógł odnaleźć czarnego rycerza, a w zamian Józek dał królowi przepis na trawkę :).

Jak wykorzysta swoją wiedze Józek to już zależy tylko od ciebie ale końcówka scenariusza powinna być taka.
Po zabiciu czarnego rycerza Józek żaczą namiętnie całować się z piękną dziewczyną ,lecz po chwili oprzytomniał i zorientował się ,że leży w szpitalu na łóżku i całuje obrzydliwą starą pielęgniarkę . :)

koniec
Autor: Braian
email: debraian@interia.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022