...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 17 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Scenariusze

Blade: Wieczny łowca
Scenariusz 56
Gatunek: horror

Tytuł mówi sam za siebie. Pewnego letniego wieczora wampirzyca urodziła syna. Ale coś było z nim nie tak. Jego ojcem był człowiek! Mama nazwała go Blade, gdyż był porywczy jak ostrze. Nienawidził wszystkich wampirów prócz matki. Pewnego dnia dwa wampiry chciały zabić znienawidzonego Blade'a. Matka poświęciła życie w obronie syna. Gdy Blade zrozumiał co się stało, zaczęło dziać się coś dziwnego. Nagle powiedział : " Crystal Wing " i w jego ręku pojawił się świetlisty miecz. Dwa wampiry widząc tą broń zaczęły uciekać co sił. I znowu Blade wypowiedział coś dziwnego : " White Comet " i w uciekinierów poleciała biała kula. Jednak tylko ich drasnęła. Bohater trzeci raz poczuł obcą siłę i powiedział : " Dark Blade " i w jednej chwili w drugiej ręce pojawił mu się czarny miecz. Czyżby to były legendarne miecze władców świata? Mama mu kiedyś o tym opowiadała. Ale jedna istota nie może dzierżyć dwóch broni. Coś tu jest nie tak!

W ten sposób nasz Blade wyrusza w podróż, by odszukać prawdę. Zgładza kolejne wampiry w pomście za matkę. Na końcu dowiaduje się, że jego rodzice byli potomkami Władców Świata. Gdy odkrywa całą prawdę przed Blad'em staje jego ojciec i ... atakuje go! Jednak po pokonaniu ojca Blade dowiaduje się, że prawdziwym wrogiem jest Władca Śmierci. W piekle dołączają do niego ojciec (!!!), matka i jeszcze ktoś. Zaczyna się walka na z Władcą Śmierci na śmierć( _-_ ) i życie! Na samym końcu, gdy dowiadujemy się, że ten nieznajomy to Władca Czasu, brat Władcy Śmierci. Po pokonaniu brata on będzie rządzić światem, gdy zabije ostatnią trójkę ( w tym ciebie ) potomków Władcy Świata. I nagle Władca Czasu pada trupem. Pojawia się kolejna postać. To Władcy Świata po fuzji! Mówi, że gdy Blade był mały, to on pomógł mu wyzwolić swą moc. Tak kończy się gra!


Autor: Michu
email: michu@tsukuru.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022