...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
Krypta >> Scenariusze

Mainland - Wojna Ras
Scenariusz 62
Gatunek: fantasy

Zanim zacznie się właściwa treść scenariusza, warto wyobrazić sobie niekończącą się wojnę, setki bitew pomiędzy dwoma rasami zamieszkującymi jeden kontynent. Nieustanie przelewająca się krew ludzka i... Tutaj już od tworcy zależy jaką rasę wybierze, mogą to być elfy, krasnoludy, gnomy, byle nie człowiek, rasa musi jakoś wyglądem wyróżnić się od ludzkiej).

Dawno, dawno temu w mieście zamieszkałym właśnie przez tą drugą rasę, żyła sobie piękna dziewoja. Niestety dziewczynie nie pofarciło się w życiu... Bieda... Aby jeść, musiała kraść... Robiła to tak wiele razy, że była znana większości mieszkańców, którzy postanowili ją wytępić z miasta. Kobieta nie miała wyboru i musiała wynieść się z miejsca, w którym spędziła całe swoje życie...

Kobieta nie była przystosowana do życia w dziczy, szybko musiała coś wymyśleć by przetrwać i wpadła na pomysł, by zamieszkać wśród ludzi. Jako iż była piękna, zgrabna i w ogóle sexi, oraz bardzo była podobna do ludzi, udała się więc do ich miasta, by porozmawiać z królem.

Król wiadomo, jak to człowiek, widząc tak śliczną dziewoję, widząć korzyści, jakie może osiągnąć po tym, jak pozwoli dziewczynie wśród nich zamieszkać, bez "głębszego" zastanawienia zgodził się!

Mijają miesiące... Kobieta zdążyła już zadomowić się wśród ludzi, jednak sielanka nietrwa wiecznie, gdyż... Bingo! Po regularnych spotkaniach z królem, okazało się, że zaszła w ciążę... Oczywiście poinformowała o tym, króla ten zaś, nie był w stanie pogodzić się z tym faktem. "Co?! Zwykła mieszczanka z królem?! W ciąży?! Nie wiadomo jeszcze co z tego z tego wyjdzie! Straże, odciąć jej głowę!"

Jednak kobieta ucieka i znowu szuka swojego miejsca na świecie...

Od tych wydarzeń minęło powiedzmy 15 lat, wcielamy się w rolę syna kobiety, który stracił pamięć. Teraz pozostają nam do zrobienia następujące elementy.

1. Wymyślenie jak syn stracił pamięć, przy okazji, jak król zabił matkę... Można zrobić, tak, że jak syn był młody, odnaleźli ich rycerze króla, ją zabili, on wpadł do rzeki, obudzil się na brzegu nic nie pamiętając.
2. Zrobić serię wydarzeń, przez które syn odzyskiwać będzie pamięć, przy okazji dowie się kim jest, spotka ludzi (stwory o.O), które spotykała na swej drodze jego matka.
3. Odwiedzenia pierwszego miasta w którym żyła jego matka...
4. Odwiedzenie świata ludzi, gdzie król go natychmiast pozna i będzie chciał wytępić.
5. Zemsta.
6. Jednoczenie kontynentu. Ludzie i stwory będą tworzyć jedną, wielką rodzinę.
7. Happy end ;DAutor: Harven
email: harven@o2.pl


Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022