...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 33 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Virtua Twierdza


Visniewski Strike's Back!

Odcinek 1

Autor:Burgund

RPG Maker: ME
Język: Polski
Nr Odcinka: 1
Czas Trwania: 11min 23sek
Rozmiar: 2.58MB

Informacje dodatkowe:
- Brak

POBIERZ ODCINEK
Nowe osoby chcą dołączyć do redakcji? Wrzucają Ci paczki z materiałami przez okno zachlapane Pomidorową? Tak! tak!, to własnie jedna ze scen z Pierwszego Odcinka Virtua Twierdza. Potwór o złotym sercu, a czarnym charakterze chce dołączyć do szeregów redakcji, ale kiedy jego materiał okazuje się za mało dopracowany i redkacja odrzuca jego kandydature, postanawia zemścić się na złych redaktorach, którzy nie docenili jego talentu jaki ukazał na przygotowanym charsecie.


Bohaterowie występujący w odcinku:

Burgund

Reptile

Orbes

Raiden

Lopikol

Patioz

Misiek

Snake

Artdico

Czesia

Marian

Viśniewsky

Bad Man


Scenariusz:
Dzień jak codzień, Reptile wraz z Burgundem w wolnej chwili ogrywają Tekkena, kiedy w pewnym momencie ich spokój zostanie zakłucony przez paczke wpadającą przez okno. Burgund, postanawia zainteresować się przesyłką i dowiedzieć się skąd ona się wzięła, lecz dane adresata niestety są nieczytelne, ponieważ zostały zachlapane pomidorową. Po chwili z Burgundem, kontaktuje się sekteratka Czesia, która prosi aby ten się pojawił w recepcjii ponieważ zjawił się nietypowy stwór, który chce dołączyć do redakcji.
Jak się po chwili okazuje adresatem paczki jest właśnie Bad Man, który czeka na przyjęcie swojej kandydatury na redaktora twierdzy. Niestety, przygotowany przez niego materiał "charset", okazuje się zbyt niedopracowany i ten nie może zostać przyjęty do redakcji. Bad Man, nie może się z tym pogodzić i zapowiada odwet i unicestwienie twierdzy.

Reptile daje polecenie Burgundowi, aby ten zwołał jak najszybciej zebranie redakcyjne. Kiedy do niego dochodzi, niektórzy z redaktorów jakby to nazwać są lekko rozkojarzeni? i przytakują dosłownie na wszystko co zostanie powiedziane. Tak są nimi (Raiden i Orbes). Jednak kiedy sytuacja staje się poważna Redakcja zostaje poinformowana że muszą pilnować porządku ponieważ w każdej chwili, twierdza może zostać zaatakowana przez Bad Mana. Więc, postanawiają odrobine potrenować swoje umiejętności i Reptile zabiera redaktorów do trenerowni. Gdzie chce ich przeszkolić z umiejętności teleportacji. Niestety, jak to redaktorzy, nie potrafią się odpowiednio skupić i przy podejściach, Raiden zostaje spalony, Lopikol źle lokalizuje miejsce teleportu co skutkuje spadkiem z wysokości, a jako jedyny bez szwanku wychodzi Artdico, który teleportuje się do swojego wymarzonego miejsca, czyli: plaża, ciepłe morze i gorące dziewczyny.

Redaktorzy po zakończonym treningu, spotykają się w pokoju władź gdzie Lopikol i Orbes, dostają za zadanie od Reptile, aby odnaleźć tajnego szpiega twierdzy o imieniu Le Skrzat. Szpieg znajduje się przy wejściu do tajnej bazy w jaskini. Chłopaki za pomocą Le Skrzata wypowiadają magiczne zaklęcie i uzyskują dostęp do wejścia do tajnej bazy. Wewnątrz, znajdują zamkniętego w lochach człowieka o imieniu Solid Snake, który został uwięziony przez tajemniczą postać. Snake, wspomina Lopikolowi i Orbesowi w jaki sposób znalazł się w lochach. Mionowicie, pewnego dnia kiedy wędrował w poszukiwaniu (hmmm nie wiadomo czego), napotkał rozdroże ścieżki, która prowadziła do wnętrza jaskini, podzielona na 3 wejścia. Jednak by znaleźć poprawne wejście, Snake musiał odpowiedzieć na tajemniczy rebus. (Poprawna odpowiedź prowadziła do bezpiecznego wejścia), jednak zagadka okazała się zbyt trudna ponieważ pytaniem było ile jest 3+5, a bohater Snake, wybrał odpowiedź: Niebieski...

Kiedy wszedł do ciemnej jaskini, oberwał od kogoś w główę i film się mu urwał. Kiedy się obudził był już w celi. Lopikol i Orbes, nie zastanawiając się szybko uwolnili przyjaciela Snake, ale zrobili za zbyt duży chałas i w tym momencie na gorącym uczynku złapał ich Michał Viskiensky i schwytał chłopaków. Lopikol i Orbes, zostali zamknięci w celi, a w tym czasie Michał Viskiensky i Bad Man, przygotowywali specjalny rytułał, który miał doprowadzić Twierdzę do upadku. Bad Man i Michał, posiadali specjalny klejnot, który pozwalał na spełnienie życzenia. Jednak Michał zbyt długo się zastanawiał nad wypowiedzeniem życzenia i do klejnotu podbiegł Solid Snake, który zdążył wypowiedzieć życzenie i tym sposobem Michał i Bad Man znaleźli się w celi, a Lopikol z Orbesem zostali uratowani!.

Reptile w ramach nagrody za dobre uczynki, wręczył chłopakom Rowerki!


Urywki scen z odcinka:Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024