...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 0 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Virtua Twierdza


Urlop

Odcinek 10

Autor:Rubin

RPG Maker: ME
Język: Polski
Nr Odcinka: 10
Czas Trwania: 22 min, 43 sek.
Rozmiar: 8.70MB

Informacje dodatkowe:
- Brak

POBIERZ ODCINEK
Fikcja, fałszywy obraz, iluzja. W niej możesz znaleźć Nagą niewiastę w stawie, Małgorzatę Rozenek i Freddiego Krugera.
Urlop jest dobry dla każdego gdy za dużo pracuje.
Głowa może nawalać i myśli nie takie jak potrzeba.
Należy zrestartować system!.


Bohaterowie występujący w odcinku:

Rubin

Sozan

Radek02

Mrozik

C.Monster

Szezjo

Reptile

Diego

Virdos

D.Kamillo

M.Rozenek

Chłopiec

Siostra

Niewiasta

Bad Man

Fredi

Boski Zielony Smok

Scenariusz:
Ogłosy stukających klawiszy od klawiatury, mistyczna muzyczka z Yu-Gi-Oh i koniec świata?
. Rubin znajduje się w ciemnyl lesie, z padającym deszczem i strzelającymi piorunami. Nie wiedząc za co się znajduje w tym świecie, przeprasza wyższą opaczność za swoje grzechy i obiecuje podsyłanie materiałów do Twierdzy.
Podążając przez ciemny las zostaje zaatakowany przez Zombiaka, lecz w miarę sprawie go zabija. Niestety styki przestają pracować, lub kabel od Pada, został przez kogoś odłączony, tak jak robiono to Reptile przy Tekkenie. Gdy nagle, Rubin odzyskuje zdolność poruszania się i idzie w głąb ciemnego lasu w towarzystwie strelających piorunów. I z ziemi wyskakują kolejne Zombiaki które udaje mu się zamordować.

Menu gry RPG Makera zostaje odpalone i ekran gaśnie.
Rubin zakończył testowanie podesłanej gry z CookieMonster. I w towarzystwie pozostałych redaktorów dyskutują o projekcie. Rozmowa zostaje przerwana, przez teleportującego Reptile, który przypomina Rubinowi, aby ten w końcu wziął się do poracy i nakręcił odcinek Virtua Twierdza!.

Zebranie redakcyjne, omawianie ważnych spraw, mało materiałów i propozycja wyjazdu na piknik
Reptile, na samą myśl o zwolnieniu tępa aż sie gotuje, ale Radek02 i Szezjo, próbują go przekonać że mały urlop dobrze im zrobi.
Kiedy wszystko zostaje zaplanowane, pozostaje zając się nowymi uczniami, którzy chca dostać się do redakcji i zweryfikować ich materiały.
Sozan z Diegem, postanawiają zając się to sprawą i udają się na dziedziniec gdzie jak zwykle od 10 lat, nowe osoby oczekują na spełnienie swoich marzeń i dostanie się do twierdzy.

Na dziedzińcu Sozan & Diego, spotykają Chlopca, Bad Mana i Małgorzatę Rozenek. Bad Man jak zwyklę nie wyciągjąc wniosków, ponownie przygotował cudownego charseta, chłopic postanowił dostarczyć recenzję Green Levithach, a Małgorzata Rozenek, zapropnowała za miejsce w redakcji, reklame dla Twierdzy.
Jak wskazują domysły, Bad-Man i Rozenkowa zostali odesłani z kwitkiem, a recenzja GL, ma zostac przekazana do rąk Reptile.

I tak po ciężkiej pracy, redaktorzy zasiadając w autokarze są w drodze na upragniony urlop. Virdos kieruje maszyna, a reszta redaktorów ucinają sobie gawędkę. Jedni sie odzywają, inni są zajęci swoimi sprawami.
Gdy nagle Reptile usypia i dzieje się coś dziwnego.
Wulkan, lawa, tajemniczy głos.
Reptile znajduje się w swoim śnie, którzy w zasadzie jest koszmarem, tajemniczy glos nawoływuje go, aby wykonywał polecenia. Nagle zjawia się gość w kapeluszu, czerwoym swetrze w zielone paski i poparzoną twarzą. Tak to jest Fredi Kruger, który. pragie śmierci Reptile i unicestwienia twierdzy.
Reptile chce uciec, ale jego próby są damemne i Fredi postanawia upokożyć go w maksymalny sposób i zamiast maski, czarną magią ściąga z niego ubranie.
Gdy Reptile jest goły jak gaska, postanawia się nie poddawać i przystępują do walki z Fredim.

Historii ciąg dalszy.
Redaktorzy znajdują się pod zakładem psychiatrycznym gdzie przebywa Reptile, z siostrami zakonnymi. Zakonnice w psychiatryku?
Domagają się zdania relacji co z jego stanem zdrowia, ale siostra bardzo nie ma czasu bo pędzi na seans ojca Mateusza.
Redaktorzy w ramach, gdy mistrza nie ma postanawiają udać się do Trenerowni i podszlifować swoje umiejętniści. Virdos jako mentor załogi, szkoli Radka02, Mrozika, Rubina i Szezjo.
Redaktorzy pokazują co umieją, gdy w pewnej chwili z wody wyłania się naga piękna niewiasta, która szuka milości.
Radek02 niczego nie świadomy jako pierwszy z redaktorów z wywieszonymi jęzorami, postanawia się zająć dziewczyną, gdy nagle robi się ciemno i ponura, a naga niewiasta zamienia sie w starą pomarszczoną kobiete i atakuje magią redaktorów. Niestety nie mają oni tyle sily, by sobie z nią poradzić, gdy w pewnej chwili starsza kobieta zrzuca iluzje i zamienia się w Freddiego. Ten zrzuca na trenerownie meteroyty i równa wszystko z ziemią, redaktgorzy przerażeni jego mocą nie mają pomysłu co z nim zrobić. Gdy nagle Fredi znika i nie ma po wyrządzonych szkodach ani śladu.
I po całym zdarzeniu pojawiaja się napisy końcowe.

Ale zaraz, zaraz, a co z Reptile, który w piżamie na gume i obwisłym brzuszkiem siedział w oddziale psychiatrycznym?
Reptile, postanawia wyjaścić sprawę i jak się okazało, cała sytacja w trenerowni to jego sprawka. Kiedy był w oddziale dla ubogich umysłowo i regenerował siły, postanowił wezwać Boskiego Zielonego Smoka (tak to ten od życzeń) i poprosić go, aby ten spełnił jego niewykorzystane życzenie.
Jednak Boski smok nie chce spełnić prośby Reptile i chce aby ten dał mu w zamian kilka drobniaków, obiad z klopasmi i snikersa.
Reptile nie mając ani jednej z tych rzeczy idzie na deal ze smokiem i proponuje mu że w zamian za powrót do zdrowia, pozwoli na atak Freddiego na Twierdzę. Jednak warunkiem będzie aby Fredi przybył w postaci Nagiej niewiasty.
Boski Smok nie wyczuwając podstępu, zgadza się na życzenie Reptile i tak się stało. Historia sie powtórzyła i twierdzę zaatakował Fredi.
Lecz Reptilowi udało się przeżyć, ponieważ uciekł z koszmaru Frediego i tak w trenerowni w pewnej chwili Fredi zniknął, ponieważ historia się powtórzyła i redaktorzy przeżyli, a Reptile odzyskał zdrowie!

Urywki scen z odcinka:Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024