...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 44 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Bit Man
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Virtua Twierdza


Kłopoty W Archiwum

Odcinek 4

Autor:Glock

RPG Maker: ME
Język: Polski
Nr Odcinka: 4
Czas Trwania: 15 min 41 sek.
Rozmiar: 4.30MB

Informacje dodatkowe:
- Brak

POBIERZ ODCINEK
Bohater tego odcinka doskonale zna uczucie
Znaleźć się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowienim czasie.
Może jest pechowy, lub przyciąga do siebie złe wydarzenia.
Napewno potrafi się z nich wymigać, a jego zasługi są przypisane dla kogoś innego.


Bohaterowie występujący w odcinku:

Glock

Burgund

Emron

Mikau

Watsu

Makaveli

WietnamX

Lopikol

Uzjel

Marson

Kspark

_DEM_

Diego

Lion Head

Canter

Thunderbot

Viśniewsky

Nogard XT


Scenariusz:
Glock, czyli główny bohater tego odcinka, jest osobą która zawsze znajduje się w centrum wydarzeń. Niestety, albo te wydarzenia nie dzieja się z jego przyczy, albo to właśnie on jest głównym inicjatorem kłopotów. Glocka postrzegamy jako chłopaka w kapturze, który lubi słuchać głośnego rapu, nieprzestrzega regulaminu, oraz zawsze znajduje się w centrum negatywnych wydarzeń. Niekiedy nie zawsze jest winny, a i tak dostaje za to po głowie.

W odległym czasie, Glock zechciał wstąpić w szeregi redaktorów i dostarcza płytke ze swoimi materiałami do Burgunda. Tak oto, przeskakujemy do przyszłości kiedy główny bohater jest już w redakacji i na dziedzieńcu twierdzy, odkręca na full muzyke z głośników i amerykański RAP zagościł za murami twierdzy. Glock kompletnie nie świadomy tego co robi i z czym jego zachowanie się wiąże, zostaje natychmiast stonowany przez Burgunda. Niczego nieświadomy Glock, jakie atrakcje go czekają z racji tytułu nowego świeżego redaktora który jest mu przypisany, przechadza się po dziedzińcu twierdzy, gdzie w pewnym momencie zatrzymują go Mikau i Watsu, aby wykonać rytułał otrzęsin, innymi słowy starsi redaktorzy malują markerami na twarzach tych świeżych.
Glock nie pozwala sobie na wymalowanie twarzy markerem i wdaje się w bójkę z Mikau. Chałasy dobiegające z tego zdarzenia przywołują pojawienie się Burgunda, który upomina Glocka za niedostosowanie się do tradycji, która panuje od dłuższego czasu za murami twierdzy i ponownie otrzymuje nagannę.
Po ciężkim i męczącym dniu Glock nie może usnąć i głośno myśli w swoim łóżku. Chciałby znaleźć jakieś brudy na starszych kolegów z redakcji aby się na nich zemścić za sytuację na dziedzińcu. Chałasy nie pozwalają spać pozostałym redaktorom i Glock dostaje ochrzan tym razem od WietnamaX, a drugi redaktor o imieniu Rafciopop, słysząc jakie zamiary ma Glock, podpowiada mu aby w celu odnalezieniu burdów udał się do ArchiwÓm twierdzy. Glock długo nie czekając z decyzją, postanawia udać się do archiwum poszukać jakiś haczyków na kolegów, ale w trakcie szperania w archiwum znajduje tajemniczy guzik. Przy nim wisi kartka z ostrzeżeniem aby go nie wciskać, ale jak to Glock nie myśli o konsekwencjach tylko o działaniu i postanawia wcisnąć guzik.

Po wciśnięciu guzika rozlega się alarm i nagle, potwory które zostały pokonane w grach zostają uwolnione i uciekają na wolność. Glock zostaje nakryty przez Burgunda i Makaveliusza, lecz nie przyznaje się do tego co zrobił i swoją wine składa na Michała Viśniewskego! Nazajutrz po nocnych wydarzeniach, zostaje zwołane zebranie redakcyjne gdzie wszyscy redaktorzy uzgadniają, działania wobec Potworów które zwiały. Burgund, Emron i Kspark wyruszają w poszukiwnia za potworami i przeszukują pobliską ruiny. Lopikol, Uzjel i Makaveliusz, próbują szukać w dyskotece, jednak ich poszukiwania są daremnę. Lub nie widzą tańczącego NogardaXT na parkiecie z laskami.
Dzień później, po długich poszukiwaniach Marson w stanie upojenia alkoholowego pełni wartę przy wejściu do twierdzy. Gdy nagle rozlega się chałas i ktoś chce wejść do środka. Marson ledwo stojąc na nogach postanawia sprawdzić kto to a przed wejściem znajduje się NogardaXT, który nie kiwając palcem, wlatuje do Twierdzy.
Do Redaktorów przebywających w pokoiku zebrań przybiega WietnamX w stanie nietrzeźwości, poinformować iż właśnie do twierdzy dotarł NogardaXT. Długo nie trzeba czekać, ponieważ potwór woła z dziedzińca Reptile i chce z nim walczyć.
Jednak Reptile nie ma i do walki postanawia przystąpić Burgund.

Kiedy jeden z redaktorów walczy na śmierć i życie z NogardaXT, na murach twierdzy pogwizdując przechodzi _DEM_, który wymyślił iż otworzy swój stary projekt, zmodyfikuje postać dając jej staty 999 i wywoła ją do świata żywych poprzez Archiwum (tak jak zrobił to Glock). Postać z projektu _DEMa_ po przywołaniu niszczy NogardaXT i tak Twierdza zostaje ocalona!

Pamiętacie, gdy Glock został przyłapany przez Burgund i Makaveliusza przy naciśnięciu guzika w archiwum, a ten zwalił winę na Viśniewskego? Burgund postanowił udać sie osobiście do niego i rozprawić się z nim raz na zawsze!.

Urywki scen z odcinka:Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2022