...: Strona :...
News
Archiwum
Redakcja
Chat ( 34 )
Forum
Księga Gości
Imprezy
Linki
Wymiana
Radio

- Download -
Programy
Gry
Zasoby
Music
Sound
Inne

- RPG Maker -
RPGUNITE
RPGMZ
RPGMV
RPGVXAce
RPGVX
RPGXP
RPGME
SimRPG95
RPG95
WRPGE

- Projekty -
Commander
Eden Universe
Pogromca II
Virtua Twierdza

- Krypta -
Kompendium
Scenariusze
Questy
Artykuły

...: Buttony :...
Goniec RM (Archiwum)
Dragon Ball Nao
M.U.G.E.N Samouczek
Pokemon Crystal PBF
Pillars of Eternity POLSKA - największy portal Pillars of Eternity (Project Eternity)
Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarceModules -  the greatest and ultimate place for every tracked-music sympathizer
Dragon Ball Great


Informacje || Zgłoś nowe materiały
RPG Maker Polska >> Strona >> Virtua Twierdza


Mikołajki

ODCINEK SPECJALNY

Autor:Kspark

RPG Maker: ME
Język: Polski
Nr Odcinka: Specjalny
Czas Trwania: 6min 57sek
Rozmiar: 2.63MB

Informacje dodatkowe:
- Brak

POBIERZ ODCINEK
Magia Świąt!
Każdy może z nas zostać Mikołajem
Jedni chcą dostać pod choinkę zapas bułeczek
inni natomiast wolą przebrać się za Mikołaja i obdarowywać najbliższych prezentami!
Ale uważaj, gdy skradasz się do domu aby podłożyć prezenty.
Możesz zarwać śnieżką w twarz!


Bohaterowie występujący w odcinku:

Kspark

Emron

Makaveli

Burgund

Reptile

Tracha


Scenariusz:
Kspark, Emron i Makaveli pędzą na swoich deskan snowbordowych czym szybciej aby wyrobić się z cieplutkimi i świeżymi bułeczkami, które chcą dostarczyć dla Reptile!. Zjeżdżając z góry pokrytej śniegiem przy ogromnej prędkości, chłopaki chcą jak najszybciej załatwić zleconą robotę i przywieźć bułki dla Mistrza. Jednak przy tak zawrotnej prędkości i zagadywaniu przez Ksparka w pewnej chwili niczym z filmu Matrix, załącza się zwolnione tępo i widzimy jak Emron upada ze swojej deski i zostaje w tyle za Ksparkiem i Makaveliuszem!. Gdy deski brak pod nogami Emrona nie pozostaje nic innego tylko zjechać na własnym ciele w pozycji leżącej i tym sposobem chłopaki docierają do Twierdzy z bułkami dla Reptile.

W pokoiku zwieżeń trzech muszkieterów, dumnych niczym otwierający chrześniak słoik ogórków ciotce, kładą na stół bułeczki dla Reptile. Okazuje się że bułki są wczorajsze więc, Reptile odsyła Ksparka, Emrona i Makaveliusza z kwitkiem. Emron postanawia wyruszyć ponownie po bułki, Kspark woli zabrać się do poracy i zrobić jakiś skrypt, a Makaveliusz idzie zagrac partyjkę w Tekkena z Burgundem.

Po 360 minutach, Emron, Kspark i Makaveliusz, spotykają się na zwenątrz i grają w bitwie na śnieżki. Nic nie zapowiada nadchodzącej wpatki, ale w środku tej bitwy pojawia się Reptile i obrywa śnieżką prosto w twarz, którą wyrzucił Makaveliusz. Jak się później okazało Reptile poszukiwał wstążek, ale niestety Makaveli ich nie posiadał.

Gdy nastał wieczór redaktorzy spotkali się w pokoju zebrań, ale Reptile jeszcze brakowało, ponieważ stał na warcie i pilnował wejścia do Twierdzy. Pilnował... źle ujęte, ponieważ spaniem nie można nazwać pilnowaniem.
Reptile się zbudził ponieważ usłyszał pewne kroki i w emocjach zabił... Świętego Mikołaja!.
Redaktorzy czekający na prezenty, święty Mikołaj zabity, więc Reptile postanowił przebrać się za mikołaja i wkręcić redaktorów. W końcu w pokoju zebrań zjawia się zielony święty mikołaj i rozpoczyna wręczanie prezentów dla redaktorów. (żaden z nich udaje, lub faktycznie nie wie że to Reptile, a ten postanowił wyciąć im kawał i wręczyć nietypoe prezenty). Burgund dostaje charset worms pod rm XP, ale nie odpowiada mu prezent bo RM XP nie używa tylko 2k3, więc mikołaj (tzn Reptile), zabiera mu prezent. Następnie do worka z nagrodami zostaje poproszony Kspark, który otrzymuje Zaawansowaną Wiadomość, bazującą na zadrzenich. To chyba to którą w trzecim odcinku "Prawo Jazdy" jeden z chętnych na redaktora wręczył jako materiał dla Reptile... Oczywiście który się nie nadawał ^^. A ten podobny do Vegety, czyli mowa tutaj o Emronie, nie dostał nic, ponieważ Reptile (tzn.. św. Mikołaj), stwierdził że dostał skargi jak Emron kupił stare bułki. Makaveliusz otrzymał charset Houndon z Pokemonów, a Tracha otrzymał najnowszego, wypucowanwgo Gameboy Advenced.

Mikołaj po rozdaniu wszystkich prezentów postanawia się zmyć i tak kiedy ucieka z pokoju zebrań, do recepcji, zostaje napadnięty przez Chucka Norrisa, który ściga świętego mikołaja!. Reptile próbuje się wymigać i przyznaje się że nie jest mikołajem, ale Chuck nie chce go słuchać i Reptile dostaję bęcki.
Po całym zajściu Reptile zjawia się w pokoiku zebrań, ale Redaktorzy jednak nie dali się nabrać i postanawiają za akcje z Mikołajem zemścić się na Reptile!

Urywki scen z odcinka:Twierdza RPG Maker || RPG Maker Polska
2002-2024